55
  • kkwx
    #55
    "Horrora akadva 3. részének rajongói szinte biztos, hogy élvezni fogják a filmet"

    én nem szoktak fikázni a kritikusokat, mer a saját véleményét írja le, de azért aki elmegy kritikusnak az azért tudja a külömbséget aközött, hogy mit jelent a "közepes színvonal", és az "élvezhetetlen szar színvonal", tény hogy a Horrorra Akadva 3-4 színvonalban a közelébe se ér az 1-2-nek, meg pl a Csupasz Pisztolyoknak, de akkor is egy nézhető és szórakoztató alkotás volt, ez a Randi film viszont a műfaj legalja, egyszerűen SZAR, amúgy meg lehet azér van mer szinte elaludtam a filmen olyan szar volt, de én nem emléxem pedofilos meg nekrofiles, meg ilyen részekre
  • Harly18
    #54
    Ez a film nagyon nem volt jó szerintem ,az eleje jó volt, mikor az utcán rázta a testét, de amúgy nem nagyon nevettem rajta......Gyenge lett :(
  • QuippeR
    #53
    a kritikust azért fizetik, hogy elmondja a véleményét. ha erről a filmről meg ez a véleménye, akkor nem kell hazudni a kritikában, nuygodtan írja le.
  • Cat #52
    ja, amiket csak három budapesti moziban vetítenek...
  • Matyóhímzés
    #51
    Naja. :S
    Persze kell írniuk ezekről is, hogy meglegyen az oldal napi látogatottsága, gondolom ők is pénzből élnek, de néha a kultúrált filmnézőknek is ide vethetnének 1-2 csontot. :)
  • winnie
    #50
    ezt néztem én is éppen, de arra a megállapításra jutottam, hogy szinte minden kommerszfilmről van kritika, amit bemutatnak.
  • Matyóhímzés
    #49
    Ritkán, de lehet itt olvasni pozitív kritikákat is. Alapjában az a baj, hogy nagy részt a szar filmekről írnak itt kritikát....tipikus magyar mentalitás (nem csak), inkább szíd a rosszat, mint dicsérd a jót. Maximálisan egyetértek szinte az összes itt megjelent kritikával (kivéve descent :S), de a sok gagyi közé néha berakhatnátok kevésbé ismert, viszont jó filmeket is.
  • Dying Soul
    #48
    Szmájlikat kéne berakni a kritikába :DDD
    PL:
    "Az, hogy miért lett ilyen szar, azóta is rejtély. :O"
    "Mindegy, a szószaporítás felesleges, a film úgy trágya ahogy van. :|"
    "Nesze, ezt kapod. Úgyis megeszed. >:)"
  • fourgee
    #47
    Az a baj a filmkritikákkal, hogy a sok embernek tetsző, és jól sikerült filmeket is leszólják. Mert a "kritikus"-nak éppen olyan hangulata volt. Így, ha tényleg egy gagyi filmre bukkan, már nem fogják komolyan venni... Számomra a "filmkritikus" szó ezért abba a kategóriába esik, mint a "kreatív igazgató". (Ért valamihez? Nem? De azért csak van valami használható ötlete? Nincs? Nem baj, jó lesz kreatív igazgatónak). Ez nem célzás volt, csak a kreatív igazgatókról szóló véleményem. Na, és sajnos a jó filmek lekritizálása miatt kerültek ide számomra a filmkritikusok...
  • Cumi
    #46
    En azert lehet hogy megnezem. Amugy meg igazabol az osszes Leslie Nielsen film nagyon jo. Marmint a parodiak, vigjatekok. Es a Nagy durranas is eleg jo volt.
  • Thufirhawat
    #45
    Ezeket a filmeket soha nem nézem meg a címük alapján, de a kritikákat mindig elolvasom, és jókat szórakozok
  • BuzzFuzz
    #44
    Szekeres Viktor megmutatta, hogyan kell alpári módon pocskondiázni egy filmet.... ! Szerintem egy mérsékelt, káromkodást nélkülöző kritika hasznosabb lett volna, de ez inteligencia kérdése ugyebár ;)
  • winnie
    #43
    a film nem volt műfajteremtő, hiszen eleve egy sorozatból készült:) a sorzat már műfajteremtő volt.
  • duke
    #42
    De tenyleg,elhiszem hogy valakinek a csupasz pisztoly tipusu humor nem jon,be de az attol meg egy abszulut profi mufaj teremto film.
  • winnie
    #41
    good night good luck, syriana, barlang, nyughatatlan, munich, passz
  • waterman
    #40
    a csupasz pisztoly meg a haláli fegyver szerintem tök jók voltak. mondjuk lehet nem a te korosztályodnak tervezték, de a csupasz pisztoly magyarul és angolul is ütős. azok valóban vígjátékok és nem a pisi-kaki humortól voltak sikeresek. szvsz.
  • Adam II
    #39
    A "nagy vízen túl" is szarnak tartják.
  • Adam II
    #38
    Nem mert nem is volt jó.
  • Cat 02 #37
    útobbi 1 hónapban volt oylan film amire azt mondták hogy jó ?
  • Anteris
    #36
    na az előzetes pont az a műfaj amit törvényileg betiltatnék. Nincs a világnak az a szemét filmje amiből ne lehetne 3 percet kiollózni úgy, hogy profi alkotásnak tűnjön a gyanútlan szemlélő számára.
  • leveskocka
    #35
  • XHunterX
    #34
    épp most néztem meg az előzetest és azt kell mondajm hogy tetszett!!!elolvastam a cikket is de biztos hogy meg fogom szerezni ezt a filmet!!!nem érdekel akárki akármit mond............
  • TothLaci
    #33
    "ilyen szar"
    Bár nem vagyok cikk író, de szerintem nem kéne az index.hu szintjére leesni. :)
  • Danecay
    #32
    Szerintem a Csupasz Pisztoly-ok igen is jóra sikerült paródiák, vígjátékok + egy filmet véleményem szerint nem lehet az alapján megítélni, hogy "belenéztemek"
  • rosemberg
    #31
    Hát az az igazság,hogy ilyen filmnek neki se állok megnézni mint a horrorra akadva ,csupaszpisztoly nemtom hány és fél sípolj ha tudod...
    Amikor ezekbe bele néztem csodálkoztam hogy volt aki pénzt adott erre a szarra de nem vagyunk egyformák.
  • duke
    #30
    Bekene vezetni a mozikban,hogy aki kijon mondjuk a film elso fel orajaban annak vissza adjak penzet.Es akkor jegy eladasokbol valoban az latszodna,hogy az embereknek mennyire tetszik film.Igy talan nem mernenek ilyen primitiv gagyi szarsagokat a gyartani.Az ilyen film vegulis atveres a fogyaszto megtevesztese,csak ez egy olyan termek,hogy nem lehet vissza vinni ha kiderul,hogy egy rakas szar.
  • SlyFory
    #29
    Én egyet nem értek. Mi a jó fenéért nem lehet elhagyni azt a humovonalat, amiben az irányadó poén az, hogy a gyenge, törékeny főhősnőt egy baseball vagy hasonló labdával izomból fejendobják, aki ettől aléltan esik össze.. Ezen a nagy vizen túl vki röhög? Mert már egyszerűen idegesít ez, nem hogy nem nevetséges.
  • Adam II
    #28
    Erről a filmről még senki nem írt jó kritikát... és ez így van jól.
    Az biztos ,hogy megkapja a málnát.
  • maverick2000
    #27
    Ha nem lenne ez a film akkor nem röhöghettél volna ilyen jót. Már csak ezért is megérte a filmet elkésziteni.
  • Flyinghair
    #26
    Hát nem tudom, hogy mennyire szar a film, de én qrva jót röhögtem a cikken... Ilyen filmkritikát sem olvastam még: "Én szóltam bazmeg!" ... :o)
  • nenad
    #25
    lehet reszegen irta
  • winnie
    #24
    ez egyrészt tinifilm volt, meg nem direkt paródia.
  • mellon
    #23
    "Mindegy, a szószaporítás felesleges, a film úgy trágya ahogy van."
    Oly gazdag szavakban a magyar nyelv. A fentebb idézett mondatot, talán máshogy is le lehetett volna írni
  • Aaronxy
    #22
    Sztem a csajozós filmeknek már eddig is volt 1 paródiája, amit ez nem überel, ez pedig a: Már megint 1 dilis amcsifilm
  • Cat #21
    "Miért egy olyan ember ír kritikát, aki nem is látta/érti angol nyelven a poénokat?"
    A magyar mozikban szinkronizálva vetítik - miből gondolod hogy nem érti?
  • Blur
    #20
    ez a film iszonyatosan rossz. Undoritó, gusztustalan. Felháboritoan szar. Tudtam, hogz szar lesy, de azt reméltem, hogy a horrora akadva szinvonalát eléri.
  • vg
    #19
  • 5i
    #18
    Én amondó vagyok, hogy addig keresgélek, míg olyan helyet nem találok, ahol az én ízlésemmel közel eggyező filmkritikákat olvashatok. Mert akkor tudom, hogy egy filmet valóban érdemes e megnézni vagy sem. Ezt nem fogom megnézni, mert eddig (Talán csak a Descenten kívül) minden kritikát jogosnak tartottam.
  • Matyóhímzés
    #17
    Bírom az olyan emberkéket, akik mindig csak szídni tudják itt a filmkritikákat. 1: Ha okosabb vagy, menj kritikusnak, 2: Valszeg ez nemigen fog sikerülni, mert (hála a jó égnek) az emberek többsége nem egy olyan ember véleményére fog adni, akinek köbü Don "the dragon" Wilson a szinészek nonplus ultrája.
  • vg
    #16
    Vak vagy é?

    Csajozós film (Date Movie)
    magyarul beszélő amerikai romantikus vígjáték, 83 perc, 2006