155
Skoda tuning, design, veteránok és egyéb gyöngyszemek
  • gator
    #74
    Udv fiuk !
    Most vettem egy Navi rendszert a kocsimba , de csak nemet cd-t kaptam hozza.
    Nem tudjatok hogy honnan tudom letolteni vagy megvenni a magyar cd-t az MFD 2es CD DX-es gyari skoda navimhoz ???
    koszi
  • reeeman
    #73
    köszi szépen!!!
  • Pheaper
    #72
    délután utánanézek neked
  • reeeman
    #71
    Sziasztok azt szeretném kérdezni Hogy A Skoda Fabiaba milyen az ajtoban lévő kárpithangszoro Hány centis,Hány W-os,Hány utas,Milyen Márkáju???
  • LeBronjózska
    #70
    csáó ma voltunk nővéremmel skoda tesztvezetésen, de csak 200ig mentünk fel a SuperB-el sajna
  • Vlala #69
    a hármas BMW nálam az első benyomás.

    Az 1.2-essel elég gyengécske, az alapfelszereltséggel meg használhatatlan. A normális, 1.9-es dízel 4,2 milla, annyiért tényleg nem túl olcsó.
  • DJ Bee18
    #68
    Elölről 3-mas? :D Hát én nem tudom :). Amúgy egy a baj vele, hogy olcsónak tűnik, de nem az. Mert pl. aki hosszú utakat megy, annak nem túl jó a az 1,2-es, főleg ha megpakolja, az 1,9 TDI-vel már nem olcsó, bár annyira nem is drága végülis :)
  • Vlala #67
    Az új Roomstert látta már valaki? ELölről 3-as BMW, a hátulja inkább Yaris Verso, de összességében nem rossz (szerintem).
  • Pheaper
    #66
  • DJ Bee18
    #65
    a baj egy cetli lehetett ami az asztalomon volt mikor itt voltak 1 páran

    nagyon szánalmas kamugép kisgyerek vagy...
  • Pheaper
    #64
    Pénteken hoztuk el a szalonból!!
    :
  • Pheaper
    #63
  • leveskocka
    #62
    eheh balfaszok a skodarol van szo nem holmi faszkalap imperialista faszkopanbcs szartalicskarol,hanem A SKODArol vazzze:)
  • Mars
    #61
    Valszeg szarul van beállítva, vagy már kihajtották a lelkét.
  • roliairsuni
    #60
    de mértnem (ma is láttam egy golf kombit)
  • HaP
    #59
    Mert nem egeti el rendesen a naftat ennyi

    nekem is az octavia mig nem volt chipelve addig kormolt utana mar csak egy picit ami dieseltol normalisnal is jobb:)
  • roliairsuni
    #58
    4es 5ös golfok voltak
  • roliairsuni
    #57
    tudom hogy ez nem a VW fórum, de modom ittis megkérdem mert ua. a motor, hogy mért van az, hogy én már csomó olyan VW-t láttam, ami úgy füstölt mint egy IFA, de komolyan, és ilyen jó fekete kormos füstöt nyomtak, meg 1et láttam ami olyat mint télen a lehet, szürkéset, de +23 °C-ban ájjjjájjjj ( a többi is melegben volt) na várom a választ!
  • Danee
    #56
    loller
  • airsuni
    #55
    vagy nézd meg az adatlapot, 14-18 között van az életkor, de 18 évesen kinek van már a 3. autója, ajjajjj mostmá csak bebizonyítom
  • airsuni
    #54
    nézd meg a 87-92 es megszólalásokat a smart ban, láccik hogy össze vissza ki van találva, 1* az enyém 1* meg nem LOL asse tutta mit akar
  • airsuni
    #53
    hát ha hiszed ha nem ez van, én 13 vagyok úgyhogy nemigen van se jogsim se autóm és holnap már az új nickel nyomom, de várni kell 24 órát

    kérdezz meg egy pár 18pttm es srácot, hogy felnyomták az msn em, este még 50 körüli partner volt, reggel csak 17, nem olyan nagy öröm ez, meg minek csinálnék új nicket ha... na mind1 nem magyarázkodok ha hiszed ha nem ez van
  • leveskocka
    #52
    kamu
  • airsuni
    #51
    mondom hogy nem én voltam, de észre vette egy srác hogy ilyen autó meg olyan autóm van okat irkálok, mikor még jogsim sem lehet, de +változattam a jelszót, innentől én vagyok az
  • airsuni
    #50
    az MSN em és mailemet is felnyomták, de megváltoztattam a jelszót, a baj egy cetli lehetett ami az asztalomon volt mikor itt voltak 1 páran
  • leveskocka
    #49
    en meg utalom az olyan faszokat,akik beszolnak mindenhova
  • airsuni
    #48
    hi all! nagy baj van, most szólt nekem egy haverom hogy autós forumokba mér irkélom én az sg n hogy nekem milyen autóm van volt lesz, ezt 1sem én írtam, én eddig a 18wheels of steel:pedal to the metal fórumoban voltam csak, de útálom a skodákat
  • leveskocka
    #47
    bazmeg asszem olvashato:#45
  • airsuni
    #46
    az összes skoda, az összes német vagy összes kocsi vagy az összes amit én írtam (ignis, skoda) nem tejjesen vágom
  • leveskocka
    #45
    az osszes kocsi foshalom.
  • airsuni
    #44
    az 1.4 es 100 lovas taligátok az 1.3 as ignis úgy ott haggya hogy öröm nézni ;)
  • airsuni
    #43
    yeah egy király kép, imádom törve látni a fricc hulladékokat ;)
  • airsuni
    #42
    hát én naon útálom ezt a márkát, csakúgy mint az összes németet, de legalább városunk skoda szalonjában rendes emberek dologznak, igazat mondanak még ha maguk ellen is beszélnek
  • RedRiot
    #41
    A családunk első autója egy '75-ös S100 volt. Keveset fogyasztott, viszonylag megbízható volt, csak nagyon lomha volt. Aztán egy Lada és egy öreg Mazda után '96-ban vettünk egy akkor kétéves Favoritot, ezt a szüleim mai napig használják. Ez már VW systemes típus, nagyon megbízható. Kopó/fogyó alkatrészeken kívül volt egy szétégett hengerfejtömítés a 100.000 km alatt, semmi más. Csak olajat szűrőket és benzint kért. Nagyon olcsón fenntartható, igénytelen, megbízható kocsi, minden fillért megszolgál amit ráköltesz.

    Most én állok autóvásárlás előtt, és úgy tervezem egy Fabiát veszek. Remélem lesz olyan megbízható és hűséges autó mint a jó öreg Favorit!
  • scania
    #40
  • Vlala #39
    Azért ilyet túl hangosan ne mondj :)
  • csm
    #38
    ez így van ladánál, moszkvicsnál, zapinál, trabantnál is.
  • leveskocka
    #37
    hat nem szeria volt az tuti:)1.6 golfmotor erolkodott benne:)de ultem en mar olyanban is,amelyiknek az eredeti motorjat hoztak fel kb.100-120LE-re...ja,igen az is jo a skodaban,ha feltunungolod,a kutya sem vesz komolyan...csak mikor a seggedet latjak,akkor kapcsolnak:)
  • csm
    #36
    képzeld én is járok rallyra, de ami bmw-t aláz az már messze van a szériától.
    ladát alázhat, mert abból elég sok a bontószökevény,de egy komolyabb gépet aligha, viszomt a farmotor az a skoda kevés jó tulajdonsága közül az egyik
  • leveskocka
    #35
    lattam rallyn skodat,kicsit tuningolva volt(regi 120 as).a ladakat nagyon alazta vele a srac:)sot,az 1.6-os BMW-is otthagyta.sokat jelent az,hogy hatul a motor:)