155
Skoda tuning, design, veteránok és egyéb gyöngyszemek
  • RelakS
    #114
    hmm... tényleg nem kell naggyal írni :D

    Nesztek, vegyétek, mint a cukrot :D
  • Willi Betz
    #113
    Legtöbben szuperbé-nek monnyák:D
    Ha valakivel beszélgetsz és elkezdi,hogy "szuperb" akkor nem tudod miről beszél,főleg,ha nem mondja elé a Skodát.
  • Loál János #112
    Nadehát nem kell nagy B-vel írni, nem "szuperbé", hanem "szuperb".
  • Pipör
    #111
    nekem sem tetszik azúj mivel régi van nekem :))
  • RelakS
    #110
    SZÉP fabia?!!?
    Az új nekem nem tetszik...
    Ciszont érdekes ez a lámpa ezen a SuperB-en :D
  • Pipör
    #109


    na ez sztem szép fabia után ez a favorit
  • Pheel
    #108
    Remekül érted. ;-)
  • RelakS
    #107
    Kösz, az ábra jól jön majd, de asszem rákeresek a fabia fényszóróira, mert az a lényeg, hogy 5letem nincs, hogy a belső gombot leszámítva hol kell állítani... :)

    szal ha jól értem, 5m-re a faltól 35centi lefelé.
  • Pheel
    #106
    Béna gyereknek...
  • RelakS
    #105
    Fasza ... és? :D

    bámulhatom én azt a képet, ha nem tudom, hogy egyesével hogy állítsam a lámpákat :]
  • Pheel
    #104
    Beállsz egy fal elé, azon nézed a vetített képet.
  • RelakS
    #103
    Kicsit babrálnék a Fabia lámpájával, mert szerintem a bal oldali vakít ... vagy a jobb oldali nem elég magas, ezt még nem döntöttem el

    Szerviz nélkül erre valami ötlet? Pl hogy esetleg hol tudok utánanézni? (gugli? :D)
  • Pipör
    #102
    húú ez jó kérdés!!
    nekem amikor egyszer-kétszer megnyomom hogy menjen le az ablak akkro van mikor teljesen lemegy vagy teljesen fel változó attól függ milyen kedve van :D
  • RelakS
    #101
    Tud-e valaki valami forrást arra, hogy hogy működik a gyári ablakemelő a fábiában?
    Egy biztos: Nekem kitalálta a jobb első gomb, hogy ha fel akarom húzni az ablakot, akkor húzzam fel a gombot (eddig semmi spéci), viszont ha lenyomom a gombot, akkor nem lehúzta, hanem automata felhúzásra kapcsolt
    Service kicserélte a gombot, most már jó. viszont szét is berheltem, és azt vettem észre, hogy egyik irányba azt az ellenállást mértem, amit láttam is a gombban, a másik irányban viszont jóval magasabbat (160 ohm helyett valami 500-at). Tény, hogy el is van rohadva az áramkör rendesen :D
    Csak azért érdekelne, hogy hogy működik, hátha anyám utólag beszerelt kacatját át lehetne gyári cuccra műteni (bár a beépített motorok kínlódása ezt minimum kétségessé teszi). Nameg persze a kíváncsiság, hogy miért pont így kettyent meg a cucc XD
  • Pheaper
    #100
    Vki nem tudja hogy lehet karcok nélkül leszedni hátulról a jeleket?
    mi a legegszerűbb módja..
  • leveskocka
    #99
    kaptam ajandekba egy rapid futomuvet:)komplett:)
  • DJ BP
    #98
    meg drága, ha nem alapmotorral veszed
  • Pheaper
    #97
    2006 os Fabiába hátul kalaptartóba mekkora hangfal kell tudja vki?
    16os létezik h akkora kell ?
  • Loál János #96
    Ja. Nemtom melyik újságban orrba-szájba dícsérték a belsőt, minden szempontból, minőségileg is(!), de nem tetszik. :-/
  • RelakS
    #95
    Belűlről pöpec. Nade kívűlről?!!? Suzuki Swift :S
  • Loál János #94
    Ehh, új Fábiusz nem tetszik előben. :-|
  • zsancy
    #93
  • DJ BP
    #92
    ja ami szét van hajtva, de ha nincs rá szüksége minek? :D
  • atee20
    #91
    drágább az biztos...de csehországban elég könnyű jó áron hozzájutni
  • Zsolti9014
    #90
    nekünk is meg nagybátyáméknak is ez volt vele. le is cseréltük Lada 2101-re. Azt viszont imádtam. De már annak is vagy 5 éve hogy eladtuk.

    amúgy a Sokda nem rossz. haveroméknak MB1000 van szép kis veterán. Meg az újak is jók, pl. Fabiaban már ültem, az Octavia meg a Superb is tetszik.
  • DJ BP
    #89
    valószínű drágább lenne egy simánál :)
  • atee20
    #88
    vegyél RS octaviát 2002es évjárat....180 ló....vagy 1.8/20V az 150ló..........hidd el nem bánod meg és nem is drága
  • DJ BP
    #87
    attól függ, milyen motort akarnál chippelni? Mert benzineseket nincs értelme
  • Kferro
    #86
    Sziasztok!



    A párommal most tervezünk használt autót venni, s nagyon úgy tűnik, hogy az Octavia lenne a befutó.

    Olvastam valami chiptuningról, amivel az autó nyomatékosabb lesz, s még a fogyasztását is kedvezően befolyásolja.

    Kérdésem: mi lenne ez a chiptuning, illetve hol lehet ilyet elintézni?
  • Pheel
    #85
    Indexen van Skoda orrmotor fórum. Oda járnak kompetens arcok is.
  • norbisz
    #84
    Sziasztok!

    Nem tudna valaki nekem olyan linket adni, ahol megtalálható a 2004-es Skoda Octavia javítási kézikönyve? Vagy esetleg ahonnan meg lehetne rendelni? A hátsó ajtó kárpitját szeretném leszedni, de nem jön le, ha csak simán kiveszem a csavarokat, és nem is leemelős :(

    Valami nyöszög benne, de szalonba hiába viszem, olyan hülyék hozzá, már csinálták 2x és ugyanaz...

    Köszi a segítséget...
  • Pheaper
    #83
  • Pheaper
    #82
  • DJ BP
    #81
    nekem meg a Roomster tetszik, Fabia nem annyira
  • Vlala #80
    Nkem már a Roomster eleje is bejött, olyan felnőttes lett.
  • Loál János #79
    Nekem tetszik a Roomster-es orrkiképzés. -.-
    Az új Superb-ről csak 1 kicsi képet láttam egy újságban, az viszont valami iszonyat disznó, NAGYON tetszik.
  • Pheaper
    #78
    nekem eleje nem teccik :)

    te mit szólsz hozzá?
  • Vlala #77
    Mit szóltok az új Fabiához?

    túl nagy a kép

    Ez is nagy, ezért link
  • Pheaper
    #76
    itt nézz szét
  • Pheaper
    #75
    gyári skoda?:O menny volt?