155
Skoda tuning, design, veteránok és egyéb gyöngyszemek
  • attika7705
    #155
    Sziasztok segítséget szeretnék kérni, autó vásárlás előtt álok ,kinéztem egy Skoda Yeti 2.0 CR TDI 4x4 Active 2012 es évjárat ,mire érdemes oda figyeli ,esetleg típushibák ,tapasztalatok,minden jó tanácsot szívesen fogadok ,élőre is köszönet.
  • Desiderata #154
    Az autógyűjtő Rowan Atkinson Skodával jár bevásárolni
  • mimo73
    #153
    Sziasztok!
    Pár napja vettem egy Octáviát,2000évj 1.9 Tdi
    valaki nem tudna segíteni hogy a használni,miket lehet rajt beállítani,kintről behozott autó,nincs semmi kézikönyve
    Előre is kösziiii
  • RelakS
    #152
    Fábia elektromos rendszeréhez ért valaki?

    Csináltam egy ledes lámpát az W5W izzó helyére, és azt kell észrevennem, hogy míg a belső világításban rendesen működik, addig a csomagtér világításban nem kapcsol ki, csak elhalványul. Izzó nélkül 13-9V-ot mérek rajta nyitott és zárt csomagtér ajtónál.
    Ez valami gáz, vagy üzem szerű? Rendes izzóval nem tapasztalok sem maradék feszültséget, sem áramot.
  • Pipör
    #151
    vagy "utólag beszerelt centr.vezérlők általában a világítás kapcsoló mögött levő relétábla környékére szerelik"
  • Pipör
    #150
    kesztyűtartónál ?
  • Audi TDI
    #149
    Sziasztok! Segítség kellene aki jártas benne.
    Skoda Fábiám van és Wheels WRS6 riasztó van benne. Hol lehet a vezérlő egység eltüntetve, mert sehol sem találom. Korábban ki lett kötve, most viszont szeretném ha működne. Valami ötlet? Köszi.
  • öregember
    #148
    valszeg index kar csere lesz

  • majzi
    #147
    udv

    Skoda Octavai tour 1,6 2005-os modell, az lenne a gondom hogy egyszerre világit a tompitott és a reflektorom, pedig csak a parkolo majd a tompitott -at kapcsolom fel, majd ha kapcsolnám a reflektort a bajuszkapcs.-val arra sem reagál ugyan ugy világit mind kettő! ha meg csak villantani akarok akkor sem alszik el egyik sem csak a muszerfalon azt jelzi hogy a tompitottat kapcsolná ki!

    van valakinek ötlete hogy mi lehet a gond? Előre is köszönöm

    majzi
  • whisky
    #146
    Élőben szebb :)

    Egy kis Octavia RS





    [IMG] http://iaro.3dmax.hu/images/2011/07/15/octavia3.jpg[/IMG]

    És a SuperB V6 :)





  • cmsworld
    #145
    Skoda Fabia 1.2 Eco típusnak ismertek szériahibái, illetve valaki akinek van/volt tapasztalt vele valamilyen komolyabb hibát?

    A válaszokat előre is köszönöm!
  • Héeder
    #144
    Hello sziasztok!
    Skoda tuningolással való kérdéseim lennének!
    Elég sok.Egy 2002-es Skoda Octavia kombi-m van. És őt szeretném kicsit felcsicsázgatni, építgetni. Faterral közösen csinálnánk olyan apja fia módon.És rengeteg kérdésünk van. Ilyesmi lenne ha majd kész lesz:

    Aki szívesen segítene az írjon pm-et!
    Előre is THX
  • Pipör
    #143
    VOLKSWAGEN KONSZERN TALÁLKOZÓ KECSKEMÉTEN!!!
    A RENDEZVÉNY IDŐPONTJA: 2010. JÚLIUS 18. -a, VASÁRNAP! 10H TOL!
    Helyszin: 6000, KECSKEMÉT, IZSÁKI ÚT 12. TARGET CENTER (OBI TESCO) PARKOLÓ.
    SZERETETTEL VÁRUNK MINDEN VOLKSWAGEN TULAJDONOST, LEGYEN AZ LEVEGŐS, VAGY VIZES, OLDTIMER, RETRO, VAGY EGÉSZEN ÚJ, TUNINGOS VAGY GYÁRI.
    TOVÁBBIAKBAN AUDI, PORSCHE, SEAT, SKODA, DKW, NSU, LAMBORGHINI, BENTLEY VAGY BUGATTI ROKONOKAT IS, SZINES PROGRAMOKKAL ÉS MEGLEPETÉSEKKEL.
    TOVÁBBI INFÓ ITT A TOPICBAN, VAGY A HONLAPUNKON, es a [email protected] EMAIL CIMEN.
    HA BIZTOSAN TUDOD HOGY JÖSSZ, DOBJ EGY EMAILT, ÉS WELCOME AJÁNDÉKOT KAPSZ MIKOR MEGÉRKEZEL!
  • Pipör
    #142
    VOLKSWAGEN KONSZERN TALÁLKOZÓ KECSKEMÉTEN 2010. JÚLIUS 18.
  • nyomjadnekkiii
    #141
    kösszi! én is találtam párat már azóta:Dnem lesz vmikor vmi skoda találkozó valamerre?
  • Pipör
    #140
    ez pont nem photoshop ;)
  • ktomi22
    #139
    ja.. ez photoshop ... :)
  • Pipör
    #138
    azt annyira nem szokták tuningolni.. :)
  • nyomjadnekkiii
    #137
    hi! van egy Superbünk és nem találok képet tuningoltrol! tudnátok segiteni? jah ez 2007-es és előtte volt egy 2005-ös és ebben már 210ekm van!:D
  • Vlala #136
    Valaki meg tudna dobni egy Favorit műszerfal bekötési rajzzal?
    A régi és az új (fordulatszámmérős) is kellene, át kellene tennem egy új műszerfalat egy régi Favoritba.
  • RS
    #135
    ©koda a legjobb. :)
  • DJKonya
    #134
    Skodáról annyit hogy nekünk is egy fekete Fabiánk van, és nagyon meg vagyunk vele elégedve. Kényelmes, bár nincs benne sajnos klíma, pedig fekete színhez nem ártana, használtan vettük és most van benne 44ezer km. Erősnek azért nem mondanám mert egy 3hengeres 1.2-es Benzin/Gáz üzemű motor zümmög benne, de ami azt illeti ezzel is elég jól pörög a kicsike, de eltudnék benne képzelni egy 100lóerőn felülit. Nagyon jól fekszi az utat, amit nem is csodálok hisz 1200 valahány kiló a kocsi, bele adtak apait anyait a gyártók.

    Nekem minden álmom egy Skoda Octavia RS
  • cardeneu
    #133
    Szánalmas spammer vagyok.
  • drot
    #132
    Skoda Octavia II-ben hol van a motorban hely szirénának?
  • Pipör
    #131
  • Vlala #130
    Valami ilyesmit olvastam, hogy "bőrborítás, dupla légzsák, sportfutómű"... Azt hittem, ez az autó tartozéka.
  • Pipör
    #129
    Jaja minden tuningolt Fabiahoz adnak egy csajt
  • Vlala #128
    Ez gyári extra?
  • ervin98
    #127
  • ervin98
    #126
  • Willi Betz
    #125
    Kis Superb:)





  • Pipör
    #124
    Valójában csak némi gyári optikai tuningot mutat a Fabia Sport Design: visszafogott küszöb- és sárvédőtoldatokat, apró spoilert a hátsó ablak felett, és jócskán túlméretezett alufelni-garnitúrát. Amitől mégis feltűnő az autó, az az összes elemen alkalmazott fekete-vörös fényezés. Nem csak a tető és a műanyag elemek kaptak csillogó fekete festést, de a kerekek, a hűtőrács, és a fényszórók belseje is. A tanulmány azonban nem is a látvány teszi igazán érdekessé, hanem az a félmondat, amelyet a Genfi Szalonon ejtett el a Skoda egyik tervezője: azt találta mondani, hogy a Sport Design tanulmány már az új Fabia RS irányába mutat, igaz, a majdani sportváltozat külseje valamivel radikálisabb lesz - bizonyos elemeiben közelebb áll majd az S2000 jelzésű versenyváltozathoz.

    Az RS állítólag 2010-re készül el, és elődjével ellentétben nem dízelmotorral, hanem a VW 1,4 literes, turbós és mechanikus kompresszoros TSI motorcsaládjának egy erősebb - alighanem 180 lóerő feletti teljesítményű - változatával szerelik fel.
  • Pipör
    #123

  • zsolti7755
    #122
    2010-re jön az új Fabia RS 1.4 TSI 180 lóerővel
    Várjuk!!Várjuk!!
  • sanya0321
    #121
    Sziasztok! Igaz, hogy a miskolci Multi-Turbó, Terra-Autó Skoda kereskedések, nagyjából a tönk szélén állnak? Vehetek náluk autót? Nme fogok befürödni velük?
  • ladarevolution
    #120
    ja most néztem én is, lehet népszerüsíteni próbálja a videós oldalt, de ennyire bénán xD

    Méteres Ford felirat van az autó oldalán erre ilyet beírni egy Skoda fórumba amit írt xD
  • Vlala #119
    Lada fórumba is liknelt valami hasonlót, szerintem spam.
  • ladarevolution
    #118
    Hogy jön ez a videó az első mondatodhoz? A videon 1 darab Skoda sincs. Csak egy hátsókerekes Ford csúszkál :D
  • Loál János #116
    A hátulja 1-2 szögből nekem még szokatlan, de egyébként bejön.

    Mittomén melyik autós újság tesztelgette már, azt írták, hogy az 1.4TSi "valószínűtlenül elasztikusan mozgatja az autót". :D
    Egy 3.6 V6-ba belehuppannék hirtelen. :O)
  • Loál János #115
    :-C