1231
Max Payne - The Movie
  • ldavid
    #196
    könnyen lehet
  • Lpneo
    #195
    videó a forgatásról?
    http://youtube.com/watch?v=Q6xCRRLkB_U
  • bigfoot
    #194
    wá mikor lesz mááár:(
  • bcrics
    #193
    hujjj..de nagyon..
  • ldavid
    #192
    Max Payne: a film új szereplőjére derült fény
    A Mark Wahlberg főszereplésével készülő Max Payne filmadaptáció újabb szereplőjére derült fény. Talán meg van Mona Sax?
    A számunkra eddig viszonylag ismeretlen Mila Kunis (Family Guy, Amerikai Pszichó 2, That '70s Show) egy titokzatos bérgyilkost fog alakítani, aki összefog Maxszel, hogy megbosszulja nővére halálát. Bár a karaktert nem nevezték meg, a leírás erősen Mona Saxra utal.



    Bónusznak pedig itt az első, forgatásról kiszivárgott kép.


    src: gamestar.hu
  • bcrics
    #191
    Szóval Elkezdődött a Forgatás..hmmm
  • ldavid
    #190
    "A reményvesztett zsaru hamarosan a mozivásznon is szembeszáll a szervezett bűnözés számtalan képviselőjével. Ha Max egyszer bepöccen, annak csak ritkán van jó vége...

    Olyannyira ritkán, hogy nincs is semmiféle feljegyzés erre vonatkozólag. Egyes adatok szerint Chuck Norris és John Rambo egy vietnami összecsapása során keletkezhetett az a New York-i zsaru, aki a 21. század elején mérhetetlen pusztítást vitt végbe a bűnözők sorában. A Max Payne címet viselő akciójáték 2001-ben jelent meg a Remedy gyermekei által, akik azóta egyértelműen bebizonyították előttünk: nagyon értik a dolgukat a műfajon belül. A "nincs vesztenivalóm, nektek viszont annál inkább" elvet követő Payne nyomozó darkos küzdelmét átölelő alkotás hatalmas sikert aratott, melyet a folytatás ugyan szintén magában hordozott, de valahogy mégsem hozta a várt színvonalat - tehát, hogy még jobb legyen.

    Nem baj, készül az Alan Wake (meg egyes források szerint egy másik csapat keze alatt már a Max Payne 3 is), s tavasszal indul a játék filmadaptációjának megformálása is. A főszerepet Mark Wahlberg alakítja majd, aki szerintem tökéletesen fogja megformálni a reményvesztett rendőr karakterét. A sztori szerint néhány betörő miatt hal meg felesége és gyermeke (azt nem tudni, hogy konkrét betörőkről van-e szó, vagy a játék története szerint bedrogozott alakokról), s több sem kell a személyes hadjárat elindításához. Max felesküdik a gonosz arcok ellen, a többit már szerintem eltudjátok képzelni. A rendezői széket John Moore kapta meg (Behind Enemy Lines /Ellenséges terület/, Omen /2006-os remake/), míg a forgatókönyvet Thomas H. Fenton (Fűrész IV) írja.

    Összességében úgy néz ki, egy elég tisztességesen összerakott filmet kapunk majd kézhez, melynek forgatása március 2-án veszi kezdetét Torontóban."

    forrás: pcguru.hu
  • Lpneo
    #189
    jó az oldal nagyon, nekem tetszik
  • ldavid
    #188
    még másoljam is be az url-t? haggyámá'
  • akyyy
    #187
    nem hát
  • mczolly
    #186
    www.maxpayneweb.extra.hu
    Meglesitek?
  • ba32107
    #185
    Bár én marhára bírom a Shootert is, max payne-t akkor is Christian Bale-nek kéne játszania. A második részbeli karakterhez simán hasonlít is, és ő tényleg remek színész.
  • ldavid
    #184
    a 2 zenéje letölthető a hivatalos oldalról
  • hair007
    #183
    megvan neked ez a zene mert nekem kéne (vagy valahonnan letölteni?)
  • bcrics
    #182
    Eddid Nem igazán figyeltem oda erre a zenekarra ,de egyre jobban kezd tesseni!!!!
    Yútábon van még fenn 1-2 video...tessék megnézni!!!

    pl itt egy
  • bigfoot
    #181

    Max Payne
    Max Payne 2
    ez a két zene hatalmas,nagyon megadja a játék hangulatát,a legszebb játék zene
  • bcrics
    #180
    Poets of the fall - Late Goodbye /Live Acoustic
  • ldavid
    #179
    most írták alattad

    amúgy én imádom, tényleg kurva jó
  • bcrics
    #178
    ó megtaláltam!!!
    AKit érdekel:song

    Kötelező...szép...tetszik...szeretem.
  • bcrics
    #177
    A 2. részt amikor végigtoltad jött a stáblista és alatta ment vmi muzsik...na az kurva jól illet hozzá...régen tudtam is a dal címét de az már nem tennap volt..vki nem tuggya???
  • Ben007
    #176
    a második zene a poets of the fall-tól a late goodbye
  • ldavid
    #175
    gondolom a szerződéstől függ
  • bigfoot
    #174
    hát az első részben zongorával míg a második részben pedig mélyhegedűvel,
    hát Én nagyon várom!!tényleg Remedy nek van vmi beleszólási joga a filmbe?
  • ldavid
    #173
    nem tudom melyik kettőre gondolsz, de a Max Payne theme szerintem tuti hogy benne lesz
  • bigfoot
    #172
    huh nagyon várom már!!!!
    rakják bele a játék két zenéjét mindenképp!!!!!!!!!!!!!!!44
  • Lpneo
    #171
    jee, év elején kezdik a forgatást
  • ldavid
    #170
    "Az egyik filmes magazin híréből számtalan dolog kiderül a Max Payne filmváltozata kapcsán. Az egyik mindjárt a stúdió: a Twentieth Century Fox tartja még mindig vasmarkában az adaptáció gyeplőjét, a rendező pedig az Ellenséges területet (Behind Enemy Lines) is jegyző John Moore lesz. A történet szerint Max éppen jó passzban van: egészséges bébije és felesége izgatottan várja otthon a minden tekintetben javuló nyomozót - az amerikai álomért pedig az úr hajlandó lemondani a cigiről, az ivásról, sőt, még a fájdalomcsillapítókról is. Azonban amikor hazaér, rádöbben: otthonát vértengerré változtatták, gyermekét és feleségét pedig megkínozták és meggyilkolták. Egy pillanat alatt összeomlik minden, amiben hitt: a kollégái tehetetlenek, mindenki csak a vállát vonogatja, ráadásul ő az első számú gyanúsított. De Max nem az az ember, aki az ilyesmibe beletörődne: megragadja pisztolyát, és beavatkozik a New Yorkban zajló bandaháborúba, amelyben két, nem éppen baráti közösség mészárolja egymást halomba. Azonban egy valakivel nem számoltak: Payne nyomozó ugyanis mindent elveszített, így tehát tét és félelemérzet nélkül játszik, és átgázol mindenen és mindenkin azért, hogy megtalálja az elkövetőket, még akkor is, ha közben a fél alvilágot ki is kell irtania...

    Aki játszott az első résszel, már biztos rájött: a sztori zömmel azon alapszik majd, bár azért kevertek bele néhány új, meglehetősen jól hangzó elemet. Még két dolog van hátra. Az egyik, hogy a főszerepre Mark Wahlberget kérték fel, akiről sok mindent el lehet mondani, de azt nem, hogy ne tudná hitelesen adni a mindenét elveszített, kiégett zsarut, a másik pedig az, hogy a jövőre tervezett film (már ha a már említett írók sztrájkja nem szólt bele a dologba...) igen keményen összecseng azokkal a mostanság egyre többször felhangzó pletykákkal, miszerint, bár a Remedy nélkül, de készül egy harmadik rész a frenetikus hangulatú akciójátékból. Reméljük, mind a két dolog megüti majd az elvárt mércét, és nem csinálnak egy családi mozidélutánt Max igazán sötét tónusú kalandjából, hiszen igazi etalon születhet meg a filmiparban: egy film, amely minden tekintetben felülmúlhatja a játékváltozatát. Ne felejtsük el, hogy a Max Payne varázsa pont a mozis hangulata miatt volt átütő - végre itt a lehetőség, hogy a vásznon is bizonyítson. Hajrá, hajrá!"
    |kép|

    forrás: pcguru.hu
  • Lpneo
    #169
    Na le lehet csillapodni emberek, a megjelenést áttették 2008 elejére
  • Dynamic
    #168
    Mekkora arc ez a Clive Owen.
    Itt a bizonyíték, hogy tökéletes lenne Max Payne-nek:)
  • Lpneo
    #167
  • zaki
    #166
    Google? :D

  • akyyy
    #165
    de attól még jó lehet.:)
  • Magoo
    #164
    Ott a lényeg hogy "FAN MOVIE" ergó ez nem lesz mozi...ez egy FAN VIDEO. Tehát rajongók dobják össze. Valszeg pénzes rajongók akiknek van némi bejárásuk a filmes körökbe. Ennyi...ez még nem a mozi
  • bigfoot
    #163
    hát akkor kapunk 2 Max mozit,nem baj:D
  • Stalin
    #162
    Talán egy nullát nem írtak oda :)
  • Lpneo
    #161
    15 perces lesz a film??
  • Lpneo
    #160
    Nem találtam egyetlen képet sem Nigel Billing-ről, de annyi baj legyen, legalább meglepetés lesz...
  • Lpneo
    #159
    Az összes film trailere gyors, és a zenéjük is pörgős. Nagyon várom a filmet.
  • Fido4life
    #158
    attól még lehet jó, és legalább mozi jegyet se kell fizetni :D
  • akyyy
    #157
    :(