1231
Max Payne - The Movie
  • akyyy
    #1190
    hát 97-be lett az első komolyabb PC-nk, (vagy tán 96-ba) és akkor keztük el venni mindenféle cd-s mellékletű magazint, mindig mást. chip, pcx, pcguru kétszer is, pczed, pont elcsiptük az utolsó pcx-et, amibe irták hogy megujulnak, közösülnek más ujsággak, és igy pont jól jött ki, be is jött, elő is lett rá fizetve.

    aztán 2002 tájékán kezdett elkurvulni (vagy csak mi felnőni:D)
    most meg már, a net időszakába nem igazán éri megvenni őket... max a teljes játékokért, vagy valami ingyen kódért.
  • LasDen #1189
    én csak azokat vettem meg, amelyiket jónak láttam.....így 2001 óta van 11 néhány 2007-ig....azóta nem vettem.....viszont a decemberi, januári és E3-as lapot mindig megvettem :D
  • akyyy
    #1188
    nekem megvan az összes GS a legelső számtól kb 2002 végéig, plusz 2004-be nyertem 1 éves előfizut
  • tommygear
    #1187
    kár :(
  • LasDen #1186
    már nincs túl jó állapotban.....meg amúgy se eladó.... :D
  • tommygear
    #1185
    megveszem
  • LasDen #1184
    nekem meg van ez a lap... :D benne olvastam először Payneről....totál ráizgultam, hogy mekkora geci jó játék lehet.....
  • akyyy
    #1183

  • tommygear
    #1182
  • DeerHunter01
    #1181
  • bigfoot
    #1180
    Wahlbergel nem volt gond, de a hangulatot nagyon nem találták el az tény
  • Fido4life
    #1179
    nem Mark Walhberg volt a főprobléma, hanem a forgatókönyv.. Walhberg lehetett volna akármennyire Payne-s, a film akkor is szar..
  • TheRock18
    #1178
    szerintem Walhberg nagyon jó volt erre a szerepre,bár én másabb storyt adtam volna neki!remélem,ha lesz 2. rész,az jobban fog sikerülni!szerintem elég nagy volt a bevétel ahhoz,hogy csináljanak 2. részt....remélem a visszhangja elég nagy volt ahhoz,hogy most kicsit noir-osabb hangulatba hozzák a filmet,mert én nem éreztem át...lehetett volna jobb is!a lényeg,hogy nekem a játéktól semmi nem tudná elvenni a kedvem,és akármennyi idő is fog eltelni,a játék grafikák javulását illetően...és minden évben végig fogom játszani mindkettőt egy párszor... megfogott a játék,a storyja is...mikor még annyi angol tudásom sem volt,hogy értsem mi van a képregényben,akkor is megértettem...jól lett összeállítva az egész!
  • tommygear
    #1177
    Vagyis március a magyar megjelenés...amcsiba már kintvan.
  • tommygear
    #1176
    Március
  • w77d
    #1175
    sziasztok! a Blu-ray verzió mikorra várható??
  • Fido4life
    #1174
    Hát gyerekek.. Szerintem ennek az ég világon semmi köze nem volt ahozz az elnyomott, nyomasztó, "nothing to lose" hangulathoz amit az első részben tapasztaltunk. A forgatókönyv egy hatalmas vicc, Mark Walhberg alakítása meg annyira volt Payne-es, mint Ludacris bőrszíne Jim Bravurához. Ez egy B akciófilm néhány jó effektel, semmi több.

    Szerintem.
  • Tyler1
    #1173
    na ma megnézem az unrated verziót, hátha vmi emel a filmen számomra, mert bocsi payne rajongók, de nekem elsőre nem jött be...
    sőt sokaknak nem jött be pont azért, mert várták a játék igazi feelingjét, vagyis hozza miután belöki magának a szert, de mindenki várta a pörgős akciót mint a játékban, és nem is érdekelte őket az előzmény!
    Szóval lehet, h ez a film Max Payne, de aki nem ismeri a sztorit annak nem Max Payne, hanem újjabb elb*szott adaptáció!
    szóval én azt mondom adjunk esélyt újra a filmnek, mert azért mégis csak Max Payne :D
  • Solten
    #1172
    hozza

    Elég faszályosan (szerintem)



  • Fido4life
    #1171
    na ez elég bíztató, főleg hogy kijött ez az extended verzió.. mondjuk én inkább a második részt szerettem, de az egészben pont az volt a jó hogy a story olyan hangulatott adott a játéknak h' nem is zavart hogy végülis csak egy shoot em up.
  • tommygear
    #1170
    kicsit átírták a sztorit, de számomra hozza a hangulatot
    aki nem csak úgy jáccott vele, hogy megyek és írtok mindenkit, hanem figyelmesen olvasta a képregényes részeket is, követte a sztorit az szeretni fogja
  • tommygear
    #1169
    véresebb lett +1-2 új jelenet
  • Tyler1
    #1168
    igaz... :)
    de én olyanra gondoltam ami érezhetően eltér a sima verziótól :D
  • Fido4life
    #1167
    üdv mennyire hozza a film a játék hangulatát ? mert hallotam vegyesen jó és rossz véleményeket egyaránt....
  • tommygear
    #1166
    ha nem lenne különbség miért lenne unrated? :)
  • Tyler1
    #1165
    aki látta az unrated verziót az tapasztalt különbséget???
    mert ha igen akk megnézem én is :D
  • tommygear
    #1164
    :D
  • LasDen #1163
    az isten fa....át.... :D
  • tommygear
    #1162
    március
  • LasDen #1161
    mikor jön a DVD??? :D
  • tommygear
    #1160
    jöhet bizony :)
  • Solten
    #1159
    Bepótoltam, tegnap tudtam csak megnézni :) Jöhet a második rész.
  • tommygear
    #1158
  • Solten
    #1157
    nagyon nagy film
  • tommygear
    #1156
  • seriousrainbow
    #1155
    óriási pont Jan. 20 án leszek 18 :) Max Payne gémet csípem, a filmet kevésbé... Ennek az Xtra unratednek adok még1 esélyt, de ha eltolják , a 2. részre be se ülök
  • tommygear
    #1154
    aha
  • Shep
    #1153
    Ez az unrated verzió az ami tartalmazza a kimaradt jeleneteket?
  • tommygear
    #1152
  • tommygear
    #1151