1231
Max Payne - The Movie
  • Lpneo
    #867
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a másik az, hogy azt csak a film 2/3-ánál tudjuk meg, hogy megölték anno a családját. Addig csak egy pszihopata zsaru mindenki szemében és nem tud vele együtt érezni a néző...
  • Lpneo
    #864
    azt Wahlberg mondta egyébként, úgyhogy neki mondjad:D
  • tommyg
    #863
    ja és ebből kettő banánon van
  • tommyg
    #862
    andris5555
    kockazone
    b1t3gr1ff

    ezek a regek egy és ugyanazon "emberhez" tartoznak és csak az én basztatásomképp ír ide, szal innen minden hsz-e szó nélkül törölve lesz, nem kell adni a véleményére, csak azért írkál ide mert nekem nem tetszett egy olyan film ami neki igen
  • bertino
    #861
    talán pont azért írta oda, de mind1...
  • TheRock18
    #859
    remélem ezt csak viccnek szántad
    amúgy az aláírásod nagyon mókás :) kár,hogy még olyanok nem léteznek..:D xD
  • Lpneo
    #857
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Első nézés után a tapasztalatom: mint elfogult rajongó, nekem tetszett a film, bár sokkal sötétebb hangulatot kellett volna átadnia. Hiányzik az a groteszk hangulat ami anno annyira megfogott(a képregény varázsát szerintem sehogy se tudná viszaadni a film), itt nincs semmi poénkodás, mindenki mindent komolyan vesz. Túl sok szereplőt vonultat fel a film, és igazából a legtöbb érdektelen. Az igazi az lett volna hogy végig csak Max Payne szemszögéből halad a történet(ahogy a játékban), de ezt persze nem merték megkockáztatni, így végül egy kicsit sablonosabb lett. A végére lett egy kis Gladiátor fílingem is. Vizuális effektek viszont teljes mértékben ottvannak, meg az 1000 frame/sec-es kamera is egy-két jelenetben.
  • tommyg
    #856
  • zaki
    #855
    hát ez nagyon tréül hangzik :S
  • jamamura
    #854
    ja, s feliratos volt a kópia, szóval felirattal is biztosan vetítik majd.
  • jamamura
    #853
    megvolt a sajtóvetítés.
    -> kritika
  • Dynamic
    #852
    Az átlagpontok nem szolktak fölfelé menni. Lefelé annál inkább. Ez törvényszerű, mert mint mondtam, először mindig a rajongók nézik meg a filmet, később meg az átlag mozinéző, akinél pontozáskor nem játszik szerepet az elfogultság.
  • broman191
    #851
    Adtam neki egy hetest...csak mert jó kedvem van. :)
  • bertino
    #850
    én se azt mondtam, hogyha imdbn 2.1, akkor az biztosan tükrözi a minőséget, egyszerű kérdés volt csak, persze ugyis később derül ki, plusz dvdn is másképp kapjuk.
  • tommyg
    #849
    ez meg a másik
  • wesker24
    #848
    Egy francokat én magasról leszarom hogy az IMDB-n hány pontot adnak rá azt majd én döntöm el hogy tetszett e a film vagy nem !
  • tommyg
    #847
    ez csak 30.-án derül ki
  • bertino
    #846
    imdb állása lehet tükrözi, hogy tényleg nem lett olyan jo film ?
  • tommyg
    #845
  • ForzaInter
    #844
    többség szerint ezekszerint nem, amugy sztem nagyjából mérvadó az imdb pontszámai, persze vannak kivételek.
  • tommyg
    #843
    nem is nagyon lehet arra adni pl ilyen alapfilmek hogy kincs ami nincs és több alapfilm is ilyen 4-5-ön áll az Oscar is pl, pedig ezek tényleg jó filmek
  • LasDen #842
    ha nekem tetszik, akkor leszarom az imdb-t..... :D ha nem......akkor is...... .D
  • ForzaInter
    #841
    a tendenciát ismerve az átlag csak romlani fog, általában így szokott lenni az imdbn, közben már több mint 4 ezer szavazat és már csak 6,4-en áll:S
  • TheRock18
    #840
    áhááá...jutubon megtaláltam..hogy lehet kitrükközni a fickókat :D eddig nem is gondoltam volna,hogy ellehet osonni mögöttük...hm!jó félee
  • TheRock18
    #839
    NEM BÍROM...NEM BÍROOOM...kurva anyját ennek a pályának,de kiakasztott....buzi baseball ütő....ráadásul úgy indul,hogy a piros szar is a nyakamnál van :@...áhh gecci...
  • Depridol
    #838
    konkluzió: moziba is mindenképp/feltétlen megnézzük:D
  • tommyg
    #837
  • Depridol
    #836
    írta human, 2008. október 20. 15:01
    Nos, azt kell mondani, hogy ez a 18 milliós Max Payne nyitány egész korrektnek tűnik. Oké, lehetett volna több, mert Wahlberg (amikor ő a kampány középpontja persze) ekörül szokott nyitni, de a Payne név tehetett volna hozzá. Mivel nem tett, így egyértelmű: a rajongó tábor nem olyan népes, viszont hangos (a második game is alig fogyott). A film 35 millióba került, hát az simán meglesz. Azon kritikusok többsége osztja a filmet, akik nem tolták a game-mel, ő bajuk. Mi majd meglátjuk másfél hét múlva (a hazai sajtó már most szerdán, hiszen nem világpremier, van idejük nyugisan bemutatni nekik - most legalább a horgászmagazin meghívott újságírója is megnézheti, mivel újságíró, hiába nem ír róla).

    A másik, hogy az ősz pénzkaszáló filmje eddig a Beverly Hills-i Chihuahua (bár nem tudjuk a készítési költségeket, de a Sasszemnél olcsóbb lehet). Ez a harmadik hete, és még mindig simán második lett a pénztáraknál. Összesen már a 70 milliónál jár.

    És ha már, akkor említsük meg, hogy a W. csak negyedik lett, 10,5 milliót kaszálva. Ez talán elég lesz arra, hogy a 25 milliós készítési költséget, a marketing 5-10-et hozzácsapva, visszahozhassa.

  • tommyg
    #835
    3000 szavazat az még semmi, főleg hogy még alig pár helyen mutatták be amerikán kívül majd 2-3 hónap mulva 30-40e szavazat lesz a mérvadó inkább
  • Dynamic
    #834
    Ahogy mondtam...Mostanra már csak 6.6/10 az imdb-n és még alig 3388 szavazat.
    Persze ez tipikus, mert a rajongók felnyomják a pontokat csillagos égig...
  • tommyg
    #833
    LOL :D
  • #832
    Mila Kunis egyik kedvencem volt a That 70' show című sorozatban. 8 évadot élt meg, és szerintem a legjobb sitcom!

    Csekkold a főcímben
  • tommyg
    #831
    jah főleg hogy dvd-re valami bővített cuccos jön :P
  • #830
    Szerintem ha nyáron mutatják be, akkor nagyobbat kaszál.
    Egyébként egész korrekt eredmény. Szerintem dvd-n nagyobbat fog majd kaszálni.
  • tommyg
    #829
    hát azér ez pénz 3 nap alatt
  • tommyg
    #828
    má vótmá de köszi ;)
  • tommyg
    #827
    thx
  • #826
    Videó a premierről
  • TheRock18
    #825
    sztem a duplája lesz sztem még akor 100M $ is lehet...végülis még egy csomó helyen nem adták
  • #824
    www.boxofficemojo.com