453
Onimusha: Dawn of Dreams
  • vk90
    #453
    Jöhetne már az Onimusha 5.
  • jamnika
    #452
    Vissza lehetett jutni a revisittel mindenhova ahol elhagytunk valamit?Csak azért kérdem,mert van egy pár hely ahova nem tudok elmenni.17-es pálya elején vagyok minden hely itt van a revisitben,de pl.mikor előszőr mentem Jubeivel a Fortress at Suruga pályán,az volt az első neki,ha valaki emlékszik rá,akkor ott a pálya elején,erdei ösvényen kellet menni,volt egy számzáras kapu és volt egy olyan hely is ahova csak Ohatsu tudott volna menni,és erre a részre sem bírok eljutni.Ugyan itt van még két ajtó,egyiket felrobbantottam Ohatsuval,de a másikhoz meg kulcs kellene,de az sincs.Hasonló az első hely is ahova vissza lehet menni a Plains Highway.Itt is van a hely ahova visszaérkezünk revisittel,ajtókat nem használják itt,Jubei át tud menni a falon lévő lukon,vannak mögötte barna ládák amiket Roberto szokott tologatni,de nem bírom oda juttatni.A tükröknél csak Soki tud karaktert cserélni?Itt még a Test of Valor sincs meg,pedig azokhoz minden pályán el tudok jutni.Valami tipp?
  • jamnika
    #451
    Végre megvan!!!!Megint egyel több jó ok az angol tanulására!
  • jamnika
    #450
    Hátha így könnyebb:"Unlocking Memo B"
    1. From the left,there are six warehouses ordered one to six,each with pictures.
    2. Find the numbers hidden in those pictures.
    3. The results will be six pairs of numbers-a warehouse number and its corresponding picture number. Reorder the pairs from smallest to largest based on the numbers in the pictures. Then following the picture number order,take the first three corresponding warehouse numbers to get the combination.
  • jamnika
    #449
    Hali!Elakadtam a 13-as pályán a második számzáras helyen,nem bírok rájönni hogyan kell megoldani.Van hat raktár meg hat kép és nem tudom mi a megoldás.Az első ezen a pályán az ok. volt,megvolt a három kép,melyiken hány állat és ezt beállítottam a záron és kinyílt,de ez most megfogott.6 raktár,6 kép ebből 3 olyan mint az első helyen,3 másfajta.Nem tudom ennek van jelentősége?Angol tudásom híján beírtam fordító progiba,de nem vitt közelebb a megoldáshoz.Tipp,valakinek?
  • Seth
    #448
    Néha a sztori folyása miatt nem elérhető minden pálya, de majd az utolsó mentőhelyen elérhető lesz az összes
  • Seth
    #447
    Igen,mindíg előlről kell kezdeni. Szerencsére egyre könnyebb és gyorsabb lesz újra feljebb jutni,mivel fejlődsz. Én úgy csináltam, hogy elvittem úgy a 25-30. szintig,kb ekkor jelennek meg a gépfegyver kezű melákok. Kiléptem,előlről,megint addíg, közben meg lépsz ugye vagy 5 szintet.Utána 35-40-ig és így tovább.
  • jamnika
    #446
    Még egy utólsót mára:A revisittel vissza lehet majd még menni,később a korábbi helyszínekre?Mert most ahol vagyok csak az utolsó két pályát adja be.Most végeztem a nyolcadik pályával.Dark Realm-ból csak 20-at néztem meg,de gyüjtök a Dragon offer-ra szintén az #59-be volt róla szó.Köszi a segítséget!
  • jamnika
    #445
    Dark Realm:mindig előről kezdi ha otthagyom,végig kell vinni teljesen,pályák közt sehol nincs mentési lehetőség?
  • jamnika
    #444
    #59-be írtatok egy kardról"valahol az első factoryban" amit,bár tudom,hogy jó rég volt,de mégis nem rémlik valami,hogy merre lehet és mikor lehet menni érte?
  • Seth
    #443
    Hát ezt neked kell eldönteni, hogy a lassabb de erősebb, vagy gyorsabb de gyengébb kardot kedveled. Személy szerint a gyors kardokat szerettem.Onyx kard volt nálam sokáig(ne kérdezd már honnan lett,nem emlékszem), de a végére az excalibur a Dark Realm 50. emeletéről
    11. fejezet végén kell lemezt cserélni, írni fogja. Vmi nem stimmel akkor nálad, természetesen nem kéne lefagynia ha belépsz a térképre. A pályát tudom melyik, de emlékszem én is össze vissza futkorásztam aztán meglett.5 emeletes ha jól emlékszem, nem olyan bonyolult
  • jamnika
    #442
    Érdemes őket tuningolni,vagy majd a gyorsabb kardokat inkább?A második lemezt,ha kéri,akkor azt kiírja?Csak azért kérdem,mert 8-as pályán vagyok,de a templomba rohangálásnál,ha a térképet szeretném behozni akkor nem adja be és nem is tudom folytatni,mert vissza se tudok lépni a játékba.Ott tartok,hogy Ohatsut kellene megkeresnem,aszem,és 4x4 szobás terepeket kell bejárnom,hogy el tudjak jutni a megfelelő helyre és kék és vörös gyertyák vannak,a kék mutatja hol vagyok a vörös meg,hogy hova kell mennem.Talán kitaláljátok merre vagyok.Azért írtam le mert ha berakom a második lemezt,azzal is ugyan ez a helyzet.Játékom szar?Itt még az első lemez kell?
  • Seth
    #441
    Nem, a nagy kardok mindíg tetűlassúak lesznek, cserébe jót sebeznek

    #440 hát grat, pedig eléggé egyértelmű miért van ott az equip menü XD
  • jamnika
    #440
    Itt vagyok,igaz még csak a 7.stage,de csak most jöttem rá,hogyan lehet nyakláncot meg gyűrűt magamra aggatni.
  • jamnika
    #439
    Hali!A nagy kardok azok mindig lassúak maradnak,vagy el kell érni egy bizonyos szintet és utána olyanok lesznek mint az alapkard,gyorsaságra?Gondolok itt a Black-,Earth-,Light-,és a Broadsword-ra.
  • jamnika
    #438
    Ez a critical kikészít.Visszamentem revisittel,hogy gyakoroljak,de nem bírok rájönni a technikájára.A kisebb ellenfeleknél néha összejön,de nem mindig tudom,hogy miért,azért mert védekeztem előtte vagy mert kijelöltem R1-el,vagy mindkettő.Azt se tiszta mikor indítsam a támadást,mikor az ellen is indítja vagy már félúton van a támadása vagy halvány gőzöm sincs.A nagyoknál mint pl. az a nagy darab páncélos csontvázszerű bárdos vagy a tüskés buzogányos amelyik néha pörög mint a búgócsiga azt kaszabol mindenkit talán 1-2x ha összejött.A stuckgamer-onimusha videóknál találtam anyagot,de olyan sötét,hogy nem látni mikor mit csinál.Valami konkrét tippet tudtok?Nyakláncokból és gyűrűkből egyszerre mennyit lehet használni?
  • Seth
    #437
    Bármelyik rejtekhelyről el lehet menni Dark Realm-be a 8. fejezet körül jelenik meg a lehetőség a kicsi plafonról lógó gyerkőccel kell beszélni (vmi M betűvel kezdődik a neve). Itemeket meg egyértelmű hogy a menüben lehet equippelni
  • Seth
    #436
    De,amikor az ellen épp lesújtani készül
  • sigmavirus1
    #435
    Ezt a részt nem toltam de az előzö hármat igen, szal critical nem akkor van ha egy bizonyos ponton(mikor az ellenfél támad) megnyomod szokásos támadás gombját?
  • jamnika
    #434
    Reviziteléskor az ajtókat nem használják a karik?Pl:Soki,Jubei: visszamegyek velük az első helyszínre ahova lehet,Jubei átmászik,ha falon talál egy lukat,de Soki nem megy át ajtókon,valami olyasmit ír ki,hogy az ajtó nem nyílik,másik oldalról van bezárva.Mára ennyi.Köszi!
  • jamnika
    #433
    A Dark Realm 100 pályája az hol lesz?Mikortól lehet oda menni?Nyakláncokat és a gyűrüket amik nálam vannak azokat kell vagy lehet aktiválni,vagy azokat majd csak később lehet,gondolom,ha nálam van attól még nem segítenek vagy igen?
  • Tinman #432
    Ahogy egyre több kari áll melléd, úgy tudsz revisitelni egyes helyeket.
    Nem árt felvésni valahová, hogy na ide nem tudtam bemenni, revisit kell.

    Critical, ha jól emlékszem az a nagyon erős ütés, amit 2 gomb lenyomásával tudsz elérni, de az a helyzet, hogy 2 éve volt, eléggé megkoptak az emlékek.
  • jamnika
    #431
    Hali!Írtátok,hogy vissza lehet menni az elhagyott ládákért,mindegyikért vissza lehet vagy vannak amikért nem?Még csak az 5.pályával végeztem,de már jó egy-pár elmaradt.Mielőtt Jubei-al harcoltam ott is volt olyan ahol Soki égett,szenes deszkán,nem ment át,meg nem bújkált,de most,hogy megvan Jubei,visszamendtem a revisittel vele és nem tudok eljutni arra a részre ahol a ládák vannak.Meg volt még ahol kötél használatát írta.Valamit rosszul csináltam vagy majd később lehet ezeket begyüjteni.Még a Critical ütésről kérdeznék,mert nem akar összejönni,csak nagyon ritkán,itt meg olvastam,hogy végig criticalozott egy Boss harcot,meg hasonló.Mikor kell ütni,hogy működjön?R1+négyzet kell hozzá?Egyenlőre ennyi.
  • Tinman #430
    Igaza van, hogy kérdezett inkább... nem egyszer esett már meg, hogy régi topic felhozásakor jöttek a flamerek.

    Tessék kérdezni ;-)
  • Seth
    #429
    Nem kell külön szülői engedély, hogy feltegyél egy kérdést, szóval kérdezz
  • jamnika
    #428
    Sziasztok!Tudom,hogy jó régi a topic,de valaki még nézegti?Még csak most játszok a game-mel és kérdeznék,ha lehet.
  • djmassive
    #427
    én a Soki-t full felfejlesztettem 100 páncél minden fegyver max a legjobb itemek naon kir
  • kame
    #426
    Na sikerült nekem is végig tolnom.
    Nagyon jó game.
    Régen szórakoztam ilyen jót egy játékon.
  • coolchildren406
    #425
    Jah! Ha tud valaki, én is kérnék!
    Pld örök dark oni...stb
  • coolchildren406
    #424
    Jah! Ha tud valaki, én is kérnék!
    Pld örök dark oni...stb
  • fradi
    #423
    Hali!

    Tud valaki valami kódot? (pl.:örök élet, falon átjárás Stb.)
  • coolchildren406
    #422
    GYerekek! Kipörgettem az Onimusha4-et! Tök jó volt!!!
    De naon nehéz!
    És naon szomorú!!!! Ha kíváncsi valaki,hogy hogy kell legyőzni az ellenfeleket, akkor szóljon és én + mondom!!!!!
  • adam first
    #421
    Köszi a segítséget akkor inkább az első részt szerzem be,nem baj ha rövid nekem az nem gond a Dmc1 is rövid és mégis milyen faxa játék.Rpg,Rts meg ilyen Final Fantasy jellegű játékokat utálom úgy hogy az 1 része nekem kedvez.Egyébként kb. 1 hete volt eladó Oni2 teszveszen 4e Ft-ért,1 részt meg szinte bárhol kaphatók.Mégegyszer köszi.:-)
  • Tinman #420
    Onimusha 4 nagyon színvonalas... minden percét imádtam.

    Az 1. rész olyan, mintha egy horror/kaland játékba csöppennél, és elég rövid, kb 5 óra és vége... a harc mintha kevesebb lenne, de ha van akkor nem olyan egyszerű.

    A 2. részt nagyon nehéz már beszerezni. Nekem az egyik legkellemesebb csalódás! Meglehetősen sok kalandelem van benne, jópofa haverokkal akiknek ajándékokat lehet vinni, beszélgetni, stb. Kicsit olyan Final Fantasy jellegű lett. Meglepően kellemes a grafika, élőbb a környezet, mint azt megszokhattuk.
    Idézek magamtól: A 2 rész "3-4x olyan hosszú, mint az első rész!
    A viselkedésed a !BARÁTAIDDAL! BEFOLYÁSOLHATJA egyes helyen a sztorit!!!
    Nagyon jó példa erre, ha Kotaro-val nem foglalkozol eleget, akkor az erdő sűrűjében eltévedt Jubei-en NEM fog segíteni, így NEM irányíthatod Kotarot, NEM mehetsz le 2 db. Dark Realm pályára!
    De eddig vagy 7-8 helyen voltam úgy, hogy jött a barátom segíteni, mert jó cuccokat szereztem neki!
    A 2. részben gyakorlatilag kereskedni lehet és legalább 30 picike kis mellékküldetés teljesíthető!
    Remek zenéje van, kellően hosszú, 5 fegyvered lehet (1. részben csak 3).
    A barátaid páncélját, fegyvereit, szuperfegyvereit MIND-MIND kicserélheted!

    Ettől függetlenül megértem azt is aki nem szereti, hogy egy akciójátékban rengeteg kalandelem van. Én eléggé kaland lelkületű vagyok, emiatt nálam az 1. rész sajnos olyan közepes érzést sugároz. NEM VOLT ROSSZ, de a 2. lenyűgözött az 1-hez képest."
  • adam first
    #419
    Onimusha rajongók segítsetek,melyik Onimusha részt érdemes még beszereznem?Előzmények anno pár hónapja,játszottam az Onimusha 3-mal Pc-n nem igazán jött be maga a gém.Most 576shopban volt egy kis leárazás Onimusha 4 4e Ft egyből megrendeltem gondoltam ennyit csak megér,ha csalódok benne majd eladom és videok alapján láttam nem igazán hasonlít a 3-ik részre.Be is szereztem tegnap meg is jött és... eszméletlen faxa játék lett,le a kalappal.Az onimusha melyik részét érdemes még beszereznem akkor ha a 3-ik rész nem jött be, viszont a Dawn of Dreams igen.És egy Dmc,Resident Eviles tartalmas,egyedi történetű nem túl nehéz Onimushára vágyom,akkor melyik az ideálisabb rész az 1 vagy a 2???Segítségetket előre is köszönöm,kár hogy nem túl sokan ismerik ezt az eszméletlenül jó részt.
  • Tinman #418
    Olvass picit lejebb FFXI-ék megszerezték.
  • aussieguy
    #417
    üdv mindenkinek!!!

    valaki megszerezte már Sokinak a fegyverét amit dark realm 100. pályájának teljesítésekor kapsz???
    üdv: adam
  • LaliK
    #416
    Ha tudni akarod hogy mikor jelennek meg a legújabb játékok!

    És ha mentés kell!
  • Seth
    #415
    Most a Victorian Gale nevű konyhakést maxoltam ki, egész jó cumó :D
  • ffxi
    #414
    Pajzsot ne sajnáld, egész végig csak ez az egy van.