3334

  • MaSzKa
    #1371
    rendőrségen rendszám alapján ki lehet deríteni ki a tulaj és hol lakik
  • Sland
    #1370
    Tud valami nagy BMW fan ( olyan aki bmw klubokkal járkál, rengeteg bmw-st ismer stb) infót adni nekem arról hogy mi lehet két géppel.

    Mindkettő nagyon igényesen meg volt csinálva, gyönyörű autók voltak eladásuk előtt. Azóta semmit sem hallottam a kocsikról, nem láttam őket, interneten sem találtam rájuk, pedig nagyon kíváncsi lennék, hogy mi lett a gépekkel.

    Az egyik egy E34-es fehér 525i. Széles vesékkel, alsó spoilerral (mint az 540i-n) tolótető, full bőr, manuális váltó. a kocsi elvileg 89-es volt, de új 24szelepes, 192lovas motor került bele. A rendszám GBU-028

    A másik szintén egy 5ös bömös, ám régebbi, e28-as volt. az is hihetetlenül szépen meg lett csinálva, régebben ezüst/grafit színben pompázott... annak a rendszáma CDH-120 volt.

    ha bárki tud ezekről a gépekről valamit, vagy tud abban segíteni hogy rájuk találjak, akkor légyszi szóljon. nagyon kedvesek voltak ezek az autók az családnak... :)
  • broman191
    #1369
    Ritka egy pro arc, a "secrets of speed" videókban is mutat pár jó dolgot, kis turbólyuk-kezeléses előzéssorozat...:)))

    [ De ez már Audi. ^^ Erre tessék. ]
  • DJ Skyline
    #1368
    ez elég komoly volt, masszívan tolta neki, tetszett! kommentárok meg betegek :D
  • broman191
    #1367
    Gondolom vótmá de ezt muszáj. Hans Stuck @ Nürburgring @ M3 GTR :O :)))

    .:: :) ::.
  • gotchaaa
    #1366

  • Taibi
    #1365
    Az. Kár, hogy nem az enyém... :)
  • MaSzKa
    #1364
    szép
  • Taibi
    #1363
    E36 Coupe testesíti meg számomra a tökéletes BMW-t. (pláne egy 3 literes motorral :D )
  • Trashking
    #1362
    szép
  • MaSzKa
    #1361
    én ikább vennék M1 vagy 850i vagy E28 M5 :D
  • GregSB
    #1360
    Najah, ha annyi pénzem lenne hogy újonnan megvegyek egy ilyen új 7-est, akkor inkább egy E38-at vennék 2-3 milláért, és lesz@rnám hogy drága a szervízelése :)



    (nem feltétlen ilyen színben csak ez a kép esett kézre)
  • DJ Skyline
    #1359
    nem rossz nem rossz, bár nem az én stílusom :D maradok az old school felhozatalnál :D
  • GregSB
    #1358


  • Reyes
    #1357
    Pedig már reménykedtem, hogy a CS-t jelentik be:)
  • GregSB
    #1356
    De így néznek ki, csak érdekesen van megvilágítva:

  • Reyes
    #1355
    De a címben hetes BMW előzetes van, aminek nem így néznek ki a lámpái. Akkor hogy is van ez?
  • broman191
    #1354
  • MaSzKa
    #1353
    Két napra feltámad a BMW M1 Procar

  • GregSB
    #1352
    Úgy látom hogy az első lámpák egy az egyben a CS-ről lesznek.

    Sokan fogják fikázni az biztos, nekem tetszik :)
  • GregSB
    #1351


    Az új luxusmodell bevezető kampányát a legjobb helyen kezdte meg a BMW, a célközönség orra előtt: az amerikai golf-bajnokság legutóbbi fordulóján raktak ki egy plakátot, amely az autó orráról mutat egy eőrsen alulexponált képet. Gyakorlatilag csak a lámpák ledkoszorúi, és a tovább szélesedő BMW vesék vehetők ki a képen, de ennyiből is sejthető, hogy az autó hűtőmaszkja a Concept CS-ére emlékeztet majd. A típus reklámhadjáratát gyakorlatilag ezzel indították útjára, de ha igazak a korábbi hírek, a titkolódzás már nem tart soká: egy-két héten belül közzé teszik az autó leplezetlen fotóit, és a lényegesebb adatok egy jelentős részét is, hogy a potenciális vásárlók barátkozhassanak az új típussal addig is, míg az év vége felé meg nem kezdik a tényleges forgalmazást.

    Totalcarról
  • norbi56
    #1350
    Nekünk E32-es 750-es volt az sem votl rossz:)
  • Sland
    #1349
    Szerintem az E38-as 7-es bömösök voltak (most is azok) a legszebbek. azóta valahogy nem olyan szépek a gépek... :(
  • Magnumrolcsi
    #1348
    Ez sem? :D:P
  • DJ Skyline
    #1347
    hetes széria nekem sosem jött be úgy igazán, túl nagy már :D ettől függetlenül kíváncsian várom hogyan fog kinézni
  • GregSB
    #1346
    BMW 7 2009

    Ha minden igaz akkor Júli 7.-én (jövőhét hétfőn) fogják lerántani róla a leplet :)
  • Animefox
    #1345
    Rendőrkocsik helyére ezt inkább
  • Magnumrolcsi
    #1344

  • MaSzKa
    #1343
    300km/h-s kilométeróra betét az szép
  • DJ Skyline
    #1342











  • MaSzKa
    #1341
  • MaSzKa
    #1340
  • MaSzKa
    #1339
  • DJ Skyline
    #1338
    eléggé lehányom az asztalt kinézete van.
  • MaSzKa
    #1337
    lekjobb :D
  • Animefox
    #1336
    Hót nöm???
  • MaSzKa
    #1335
    Uhhhh
  • Animefox
    #1334
    Először Dacia-nak néztem....
  • MaSzKa
    #1333
    megrendelés :D


  • MaSzKa
    #1332
    2006 BMW LeMans Classic - BMW M1 ..