572
  • kemszi2
    #172
    ez.....no comment!
  • JohnnySmith
    #171
    Alfa Deawoo ütközés!
    "Budakalász és Szentendre között egy Alfa Romeo és egy Daewoo személygépkocsi ütközött össze. Az Alfa Romeo elöl ülő utasa, egy középkorú nő, és a Daewoo sofőrje, egy 30 év körüli férfi a helyszínen életét vesztette. A balesetben még öten, köztük többen életveszéyesen megsérültek. Az Alfa Romeóban három amerikai állampolgár ült. "


    Az Alfa motorját kb 50mre találták meg a szántóföldön...
  • petee
    #170
    ott a pont
  • I.C.ram
    #169
    +Iveco :D
  • petee
    #168
    Szerintem se írtál baromságokat, elég annyit tudni, hogy az egész banda ferraristúl, maseratistúl,alfástúl.lanciástúl a F.I.A.T. -é , és kész:))))))
  • JohnnySmith
    #167
    Jaaaa értem.
    Jó hát tulképp én sem írtam baromságokat :))))))
  • Al Age
    #166
    >>>ez talán mégjobb<<<
  • Al Age
    #165
    >>>katt ide<<<
  • JohnnySmith
    #164
    Ez nekem új "Maserati már az Alfáé, nem pedig a Ferrarié"...
    A Maserati,Ferrari,Alfa,Lancia a Fiat konszern része ergo a Fiat-é.... Akkor most hogy is van?
  • Al Age
    #163
    Ebben semmi furcsa nincs, lévén a Maserati már az Alfáé, nem pedig a Ferrarié. :-)
  • JohnnySmith
    #162
    Apropo selespeed a totalcar-ról:)
    "...Működik automata üzemmódban, de kézzel is kapcsolgathatunk. Az ilyesmit sokan gyűlölik, ugyanakkor hálás vitatéma; ha késelésbe szeretnénk keveredni, alfás társaságban kezdjük bátran szidni a Selespeedet. Mert az alfások lelkesen védik, és általában tényleg idő kell, hogy valaki megszeresse az ilyesmit..."
    Sokat röhögtem ezen :)))
  • JohnnySmith
    #161
    8C Competizione :)
    Maserati (Ferrari) V8-as 400 pacis erőforrása lesz természetesen rwd hajtás Maserati (Ferrari) ból ismert váltóval amit lehet selespeednek hívnak majd:D
    Tavaly olvastam hogy az Alfa Romeo és a Maserati közös fejlesztésekbe kezd. Az meg ugye olyan mintha a Ferrarival kötne szorosabb barátságot konszernen belül:)
  • petee
    #160

    Szép kis dög, az biztos!:)

  • Caravan
    #159
    Nem semmi!!
    http://www.origo.hu/auto/ujdonsag/20060414vadonatuj.html
  • Yoyo
    #158
    Milyen néven futsz az amorén?
  • Yoyo
    #157
    Yoyo néven futok az amorén is:)
    Mindjárt meg is kereslek:)
  • petee
    #156
    Yoyo: Te is tag vagy? Milyen néven vagy az amorén?
    Nekem 145-ösöm van , boxer fíílinggel:P
  • kemszi2
    #155
    nm!nekem ez az oldal maga a paradicsom...rally fan vagyok ezenbelül---->Lancia
  • Yoyo
    #154
    Az én gépembe 145000Km van semmi fődarab nem lett cserélve csak apróságok pl.: légtömegmérő, lamdaszonda, futómű szilentek, kuplungtárcsa. A motor még mindig kifogástalan és a 150 paci még mindig ott van benne, persze tényleg sokat számít ki hogyan használta!
  • Miss Lucifer
    #153
    akarom mindani: kincs...
  • Miss Lucifer
    #152
    Nagyon nagyon nagyon köszönöm! Örök hála! Az ilyen régebbi anyagok mind külön kics számomra, bár azokra az időkre én nem igazán emlékszem még, csak azt tudom hogy alfás voltam :-)
  • JohnnySmith
    #151
    Éppen ezért Coure Sportivo !
    Forza Alfa Romeo!
  • kemszi2
    #150
    én a ladára szavazokkibír mindent,kis ráfordításal persz!
  • csm
    #149
    ezen én sem vitázok. az h te nem vennél németet az a te bajod. biztos opeled volt a japcsi kocsoik is jók, de az más stílus. de mivé lenne a világ ha mindenki ugyanazt szeretné, nem?
  • JohnnySmith
    #148
    Mind1 nem vitázok ezen. Nincsenek örökéletű gépek. Ez nem márkafüggő.
    A másik meg ne hozzuk már fel példának a német autókat...előbb vennék egy japán autót mint akármilyen németet. (persze most 100ezer km felettiről beszélünk)
  • csm
    #147
    figy, aki megteheti az vegyen mindi 0-kmest, de pl.: ha neked tetszik egy e28-as bmw, vagy egy régi 155-ös alfa és imádod meg minden, akkor nem leszarod hogy 60e km-nál több van benne? egy német autó 160e kmnél még mindig jobban tartja magát mint egy olasz 60e-nél. persze ha vmi balfaszé volt a kocsi akkor az 20 km alatt tönkreteheti.
  • JohnnySmith
    #146
    1. a "jók" az inkább szubjektív ténymegállapítás... kinek mi a jó
    2. ezt azért fenntartásokkal kezelem minimum már volt komolyabb alakatrészek cserélye, és felújítás. DE csak akkor tudom elképzelni hogy van ilyen autó.
    És nem márkafüggő!!
  • csm
    #145
    azért vannak autók amik többszázezer km felett is jók.
  • JohnnySmith
    #144
    Semmilyen autót nem vennék 50-60e km felett! Lehet csak én vagyok túl finnyás.
    Olasz autónál szerintem nagyon fontos hogy mennyire foglalkoztak vele, tehát rendesen volt-e szervizben stb.
    Abból meg senki nem csinál titkot hogy az olasz autók nem tartoznak a legmebizhatóbb autók közé. Pláne ha már öregebb.
  • Caravan
    #143
    "Én biztos hogy nem vennék 50-60ezer km felett Alfát, "
    Miért?
    Utána sok a baj??
  • JohnnySmith
    #142
    Én biztos hogy nem vennék 50-60ezer km felett Alfát, (írhattam volna hogy semmit) de erről lehet egy szaki többet tudna mondani.
    Így képről:
    Nagyon szépen egybevan külsőleg és a belső is kifogástalan:)
    Jó vételnek tűnik.
    Ha tényleg tipp-topp mindenhogy akkor azonnal :D
    A V6-nak eszméletlen vadító hangja van :))
  • Caravan
    #141
    Sziasztok!

    Mi a véleményetek? Nagyon gondolkodom rajta. Már vagy fél éve eladatlan a gépsárkány...Érdemes lenne megvenni??
    http://www.peugeotfabian.hu/index_fv.php?page=used/query
  • Yoyo
    #140
    Nagyon jó!
  • kemszi2
    #139
    Itt érdemes körül nézni.Sok jó kép van.Az összes Martini racing-es kocsiról.Köztük az alfáról is
    pl.:
  • Miss Lucifer
    #138
    Régi DTM-es-alfás képeket tudtok valahonnan még? Nannini, Larini, úgy kb az a korszak.
  • Miss Lucifer
    #137
    Ooooooooooh Iiiiiiiigennnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!! Gyönyörűségesen meseszép!
  • Magnumrolcsi
    #136
  • Yoyo
    #135
  • Yoyo
    #134
    Szombaton Alfa találkozó Esztergomban! Óriási buli lesz ott a helyem, eddig több mint 350 autó jelentkezett:)
  • Yoyo
    #133
    Nem nagyon:)