572
  • I.C.ram
    #202
    Jó hát az első azért kicsit izmosabbra lett véve :) De széria autókként mindkettő nagyon szép :) Kb 20-30 különböző Amazont láttam eddig élőben, és baromi szép autó! Belülről, kívülről!

    Az Amazon volt az első európai autó, amiben szériafelszereltség volt a biztonsági öv, az oldaltámaszosz ülés stb, szóval igencsak jó autó az is :) Dupla Weber karbival meg istenül megy :D
  • JohnnySmith
    #203
    A WTCC negyedik fordulója, Oschersleben pillanatképek.
    Sajna nem nagyon tudjuk megszorítani a gyári mezőnyt, majd jövőre.


  • petee
    #204
    jaja, én is láttam , most elég jól ment az Alfa Farfus-sal. Reméljük a 159-cel már jobb lesz:)))
  • JohnnySmith
    #205
    Érdemes ma a Tv2-n megnézni a 36 című francia filmet :)
    A főszereplőnek GT-je van :))
    Jó kompozíció SPAS-12 a kézbe és GT kulcs a zsebbe :)))
  • kemszi2
    #206
    itt az én igazi szerelmem.Mondhatni szerelem volt első látásra:



    Eddig nem igazán tudtam róla....
  • Al Age
    #207
    Sprint Zagato nyamiiii :-)
  • kemszi2
    #208
    na egy ilyenért bármit megtennék....
  • GregSB
    #209
  • JohnnySmith
    #210
    Alfa Romeo GT X-supero (Totalcar cikk és galéria)



    Az olasz autók tuningolásának egyik legnagyobb gyakorlatú szakműhelye a stetteni székhelyű német Novitec, Fiattól Ferrariig szinte bármihez hozzányúlnak, lényeg, hogy az eredeti olasz termék legyen. A tuningmesterek most az Alfa GT-t vették kezelésbe. Kiindulási alapjuk a típus 3,2 literes 240 lóerős V6-ossal felszerelt változata volt, az autó az elvégzett átalakítások után teljes joggal viselheti az Alfa Romeo GT X-supero nevet.



    A hat henger tetejébe egy Rotrex kompresszort ültettek, ami majdnem száz lóerős teljesítménynövekedést eredményezett. Az X-supero maximális teljesítménye 337 lóerő, nyomatéka eléri a 390 Nm-t. A feltöltött motorral a Novitec mérései szerint 5,4 másodpercre csökken a 0-100-as sprint ideje, míg a végsebesség 270 km/h körül alakul. Természetesen a fékeket, a futóművet és a kipufogót is a megpiszkált motorhoz igazítják, a 19-es Pirelli P Zerókat feszítő felniket a Novitec maga gyártja.
    Rettentő látványos optikai csomagot is készítettek a GT-hez, melynek legjobb elemei az ég felé nyíló szárnyas ajtók, és nem maradhat el a Scuderia Rosso fényezés sem.



  • petee
    #211
    nem rossz, sőt kurva szép, kéne!
  • JohnnySmith
    #212
    Hát jah bár össz vagy hátsó hajtással inkább :)
  • petee
    #213
    gondolod,hogy nem összkerekes? remélem csak az már...
  • JohnnySmith
    #214
    Hááát remélem erről ugye nem szól a fáma :)
    De asszem GT-ből sincs összkerék még a 3.2 se :(
  • BontottCsirke
    #215
    Ne dögöljön meg a topik.
  • petee
    #216
    ez a tied?:)
  • BontottCsirke
    #217
    igen, mert kicsi és piros és nagyon jól megy :)
  • petee
    #218
    nekem is 145-ösöm van,boxer:) www.alfaamore.hu -ról hallottál már? Gyere a tagok közé!:)
  • BontottCsirke
    #219
    ottvagyok, angela/debrecen :)
  • kemszi2
    #220
    én most 155-öst nézek.olyat szeretnék majd venni.
  • petee
    #221
    van választék bőven. egyaránt dízel és a benzines is elég jól teljesítenek. Ha igazán vadat szeretnél,ott a Q4 (2.0turbo).
  • Yoyo
    #222
    Csinoska:)
  • Yoyo
    #223
    Csak ajánlani tudom, nekem is az van (2.0 8V) és teljes a szerelem:)
  • Magnumrolcsi
    #224
    Mennék vele pár kört.
  • Yoyo
    #225
    Ez is profi munka mint az autóik:)
  • zimzumm
    #226
    Heló all!
    Most akarok venni egya kocsit, de ,indenki csak a rosszakat mondja róluk!EZ AZ Érdemes elolvasni az alatta lévő "népítéletek"et! Nézzétek már meg és segítsetek a választásban! Legfőbb elvárásaim a gynrű külső, az már meg van, 2. a mrgbízhatoság! Na ez is fontos
  • Yoyo
    #227
    Hi!
    Gyönyörű a verda, és nem kerül sokba! Én csak ajánlani tudom, általában akik rosszat mondanak az alfákról azok csak az úton láttak elmenni alfát, de még nem, hajtottak ilyen gépet. Nekem is alfám van és én nem csalódtam benne, megbízható és nem valószinű, hogy otthagy valahol pedig az enyém 13 éves, lásd a galériám! Nagyon tudom ajánlani a www.alfaamore.hu oldalt ott tudsz olvasgatni a típusról is többet:) Szerintem ne hagyd ki:)
  • RIZLA
    #228
    kis pirosnak mi a tipusa ? gyönyörü
  • Al Age
    #229
    Giulia Sprint GTA

    nyamiiii...
  • RIZLA
    #230
    köszi. mikori lehet 70-köruli? draga 1 ilyen nagyon ??
  • Al Age
    #231
    Ha jól tudom '65-ben gyártották az elsőt. Azt nem tudom, hogy drága-e, de annyi biztos, hogy ritka és a még szép állapotban lévők szerintem már tuti gyűjtőknél vannak.
  • RIZLA
    #232
    hát,sejtettem. pedig már nagyon régen felkeltette a figyelmem, aztán sokáig eszembe sem jutott, ..... de...de.....áááá, kell szereznem egy ilyet :)
  • Yoyo
    #233
    Sziasztok! Hétvégén hatalmas alfa gyorsulás volt kiskunlacházán!
    Gumiszag és adrenalin ezerrel, isten volt:)))
  • Yoyo
    #234
    Gyorsulásra várva, a fekete 8 szeleppel és 8 lóerővel több mint az enyém, kettőt mentünk egyet nyertem egyszer 0.021-del vert meg!

  • Yoyo
    #235
    A rajt!

  • Yoyo
    #236
    A motorterem:DDDDD

  • RIZLA
    #237
    hátöööö.... :DDDD
  • Yoyo
    #238
    Csúnya?:(
  • RIZLA
    #239
    áz....
  • Yoyo
    #240
    De miért?
  • petee
    #241
    dehogyis csunya:) szépek!:P