572
  • Magnumrolcsi
    #82
    #54 :)
  • Magnumrolcsi
    #83
  • Yoyo
    #84
    Aham
  • Yoyo
    #85
    Ok
  • kemszi2
    #86
    nekem most ez a kedvenc alfám:
  • Yoyo
    #87
    Ez nem is csoda:)
  • JohnnySmith
    #88
    Mostani kedvenc :)

  • kemszi2
    #89
    azért ilyen belsőteret,és design nem mindegyik kocsiban látni
  • Harly18
    #90
    Nem rosszak, csak most minden alfa ugyanúgy néz ki... :(
  • kemszi2
    #91
    de ezt szerintem nem csak az alfánál lehet elmondani
  • Al Age
    #92
    Szerintem nem, én modellre pontosan kiszúrom őket már messziről - igaz én rajongó vagyok... :-)
    Én a Porschékkal vagyok úgy, hogy szerintem mindegyik egyforma, pláne kicsit régebben, amikor nem volt még Cayman, Cayenne, csak 911-es, de annak több verziója... képtelen vagyok különbséget tenni :D
  • Harly18
    #93
    Jó én is kiszúrom, bár nem vagyok rajongó. A Brera nevű anno tanulmánykocsit, ha jól tudom igy hivják, teljesen lemásolták az elejét, s én erre értettem, igy már nem olyan eredeti az a sportkocsi. A másik, hogy igen sok kocsimárkánál el lehet ezt mondani, pl: merci, bmw vagy lassan már az opelek is tök ugyanolyanok...
  • JohnnySmith
    #94
  • kemszi2
    #95
    hogy hívják a kicsikét?
  • JohnnySmith
    #96
    Ez valamikor egy tanulmány Brera volt:) (szvsz jobban tetszett volna így) :)
  • JohnnySmith
    #97
    Corvette vs Alfa Romeo Alfetta 2.0
    Mind1 ilyet még úgy se láttam :)
  • JohnnySmith
    #98

  • JohnnySmith
    #99
    Ha már F1 örület van akkor "Mi" se maradjunk ki :)) Dicsőséges idők...
  • JohnnySmith
    #100
    Ja eszembe jutott a Need For Speed 3 Hot Pursuit :)
    Aki emlékszik volt benne egy "érdekesség" méghozzá az Italdesign Scighera :) Ami úgye más néven Alfa Romeo Scighera.


  • JohnnySmith
    #101
    Ohh ezt most találtam róla :)
    V6 Supercharged, 2959cc 400HP 330Km/h feletti max sebesség 0-100Km/h kevesebb mint 5,0s... (természetesen a Ferrari keze is benne volt;) )
  • JohnnySmith
    #102
    Természetesen ez az "utcai változat" adatai. Igazából nem tudok róla hogy valaha is forgalomba került volna...
  • JohnnySmith
    #103
    Lexus optikás 156 :)))) Ha már majmolni kell valamit akkor az Alfások sem mardhatnak ki a sorból :)

    Egyébként meg:

    Na jó ma már nem dömpingelek ide több képet ígérem. Remélem tetszik majd mindenkinek :)
    Alfa GT-ről még nem is raktam fel képet pedig imádom...
  • DanielT
    #104
    Szerintem áll neki olyan jól mint a Lexusoknak... nekem legalábbis bejön, ha van még több kép amin jobban látszik, nyomd má' be lécci. Nekem az a matt piros csík nem nagyon tetszik, de a fekete+lexuslámpa ami ezen a képen van, jó.

    Ja, egyébként rohadtul meguntam már ezeket a stílusú lámpákat, kb 1 évig poén volt, de ma már nagyon gagyi hatású.
  • DanielT
    #105
    Viszont az bejön, amikor a régi matt lámpákat kicserélik ilyenekre mondjuk a Golfokon.
  • Al Age
    #106
    Igen, ebben igazad van, hogy a 159, 159SW, Brera, Spider elölről szinte full ugyanaz, a 159-159SW, valamint a Brera-Spider párnál ez teljesen érthető, hiszen előbbi esetben ugyanazon modell szedán és kombi verziójáról van szó, utóbbiban pedig adott modell kupé és a kabrió verziójáról és mind a 4 kocsi a Brera-projekt szüleménye.
  • Harly18
    #107
    Ezt értem, csak biztos úgy voltak vele, hogy rájőttek, hogy valami különlegeset alkottak és rögtön minden modelljük elejét ilyenné változtatták, ami nem baj, csak ez olyan, mintha minden Audinak TT eleje lenne, s igy már maga a TT nem olyan különleges......de végülis tök mindegy, hogy milyen, ha szép, akkor...
  • Al Age
    #108
    JohnnySmith Neked egy hsz-ben válaszolok:

    #97:
    Hát ez nagyon nagy! :D

    #100:
    Emlékszem a drágaszágra... :)

    #103:
    Ez nekem speciel nem tetszik, az Autodelta 156GTA-é viszont nagyon bejön (ami szinte full ugyanez, csak króm helyett matt fekete háttérrel):
  • JohnnySmith
    #109
    Hmmm el is feljtettem az Autodelta utcai modelleit:))

  • JohnnySmith
    #110


  • JohnnySmith
    #111
    156 Autodelta


  • JohnnySmith
    #112
    Ja és a 3.7! literes 314 lóerős V6-os se rossz, Autodeltáéknál:))
  • Al Age
    #113
    Novitec tuningelemei sem rosszak azért...
  • Yoyo
    #114
  • kemszi2
    #115
    ehh...azért ez még mindig be tudja lopni magát a szívembe:)
  • kemszi2
    #116
    szerintem a novitec pont annyira vadítja meg az Alfákat amennyire kell.
  • Yoyo
    #117
    Bizony, ütős:)
  • Yoyo
    #118
    Így van, pont megfelelő!
  • Yoyo
    #119
  • Yoyo
    #120
  • Yoyo
    #121
    Nagyon morc!