572
  • italove
    #562
    Sziasztok! 159-es alfám van, az ablaktörlő lapátokat szeretném csrélni rajta. Nem tudjátok, létezik ebből valami olcsóbb, mert én csak 10 ezer körülit láttam, erre a típusra.
  • Lantee
    #563
    Ha jól sejtem, egy 159-es Alfa használtan sem olcsó mulatság. Fura alak lehetsz, ha 10e forintot sajnálsz egy ablaktörlőre. Egy nyavajás Fiestám van, mégsem az árcédulát nézem, hanem azt, hogy 1-2 évig ne kelljen lecserélnem, és kilássak a szélvédőn. No offense, de drága autót nem megvenni nehéz, hanem fenntartani.
  • Palinko
    #564
    valamilyen szinten egyet értek veled, de lehet ez valami gyári cucc és néha lehet találni a gyáritól olcsóbb és akár még jobb minőségű dolgokat is szerintem ezért kérdezte. bár kétlem azóta nem lát ki már valszeg megoldotta :D
  • Indi69
    #565
    sziasztok cartársak. azt kérdezném,hogy 156 1.6 ts-re chip tuningott használ e valaki? mik a tapasztalatok teljesitmény és nyomaték terén az alsó fordulatszám tartományban illetve fogyasztás merre változott. köszi
  • Keoma
    #566
    Sziasztok!Van egy 156-os 1.6 16V TS Alfám.Kérdésem:mitől van az hogy alacsony fordulaton hidegen - melegen 1-2-3 -as fokozatban dadog a motor,kapkod,durrog erőtlen, nehezen pörög fel.Ha feltornázza magát 2000-es fordulat fölé már pörög, húz.Köszi a válaszokat!
  • Indi69
    #567
    szia, ezt topikot nem nézi a kutya sem. probáld meg az alfa amore fórumot. egyébként ezer oka lehet. első kőrben légmennyiség mérő
  • gstup
    #568
    Szia,

    A durrog és erőtlen szó ismerős.Sajnos nem tudom melyik volt már,de lambdaszonda és légmennyiségmérő csere oldotta csak meg... :( Nem volt olcsó.
  • gstup
    #569
    De természetesen nem 100% hogy Nálad is ez lesz.És az előttem szólóhoz hasonlóan csatlakozz hozzánk(alfaamore.hu).Ott sokan segítenek és egy jó kis közösség is.
  • Keoma
    #570
    Köszönöm a hozzászólásokat válaszokat!!Boldog Karácsonyt,Kellemes ünnepeket!!
  • stewe05
    #571
    Sziasztok!Alfa 159,beépitett gps,nem érintőképernyős.Melyik oldalról tudok
    hozzá CD-re letölteni programot?Előre is köszi a segitséget!
  • Stockbauer33 #572