14
  • noss
    #14
    húú dejóó!
  • MC Stich
    #13
    Én még nem láttam de meg akarom nézni a reklámról ítélve nagyon jó lehet.
  • bencike
    #12
    kár hogy az egész filmet nem lehet letölteniú
  • TI
    #11
    Hát sajna én az elején elaludtam:( de látom többen is azt írják, hogy az picit gyenge, ugyhogy nekiállok mégegyszer:)
  • Csuhai G
    #10
    Szerintem nagyon király kis film volt! A kecske volt benne a legjobb! X-D
  • mesor
    #9
    "Jim Belushi"
  • kovadam87
    #8
    En is megneztem a filmet baratnommel es tenyleg. A film eleje nehezen ad gazt de aztan beindulgat es ha a kozepen el tudja valaki kapni a filinget akkor poen. Viszont en is tobbet vartam volna tolle nomeg azt hogy magyar lesz :D de amugy csak: egyszer ezt is meg lehet nezni kategoria :D
  • Broafka
    #7
    basszus, ezt a cikket én akartam megírni :D

    szerintem amúgy kicsit gyengén indul, de a végére szerintem poén :)
    A farkas, a kecske, meg az a kis hiperaktív mókus a legjobb :P
  • Cumi
    #6
    Hat en megneztem. Iszonyat faraszto volt. Voltak benne jo otletek, es par jo poen, de szerintem sok folosleges unalmas resz volt benne... :(
  • norti
    #5
    Nem tudom, de nekem ez a fajta comp. animált stílus nem jön be. Ráadásul a majd 2 hónapig nyomott tv-s trailerekből én végig arra következtettem, hogy ez magyar készítésű rajzfilm, aztán akkor koppant, amikor megláttam az amerikai címét...
  • winnie
    #4
    mondjuk a tipikus amerikai vs európai cím bezavar, ez jogos. bűvös körhinta, másnéven, szerintem nem is ők csinálták csak megvették a franciáktól vagy kiktől.

    mindenesetre ez a film folytatást követel, még akkor is, ha nem nagy eresztés.
  • EmThor
    #3
    lol lemaradtam, köszi

    szóval az az előző filmje a stúdiónak, talán segít a döntésben
  • winnie
    #2
    annyira nem köv, hiszen a doogal-t valamikor tavaly ősszel már itthon is bemutatták:)
  • EmThor
    #1
    [a matador jó film volt!]
    kövi animációs filmje a stúdiónak: doogal. imdb link