472




\"Sword









Minden információ a játékról: http://sots.rorschach.net/ Honlap: http://www.swordofthestars.com/







A DEMÓ letölthető a FilePlanet-ről!
  • Morfi
    #432
    Jaja, valami olyasmi hogy elrejti a meghajtókat, annyira nem szeretem őket, mert sok vele munka :) De sajnos most időm sincs hogy játszak vele. Majd talán februártól.
  • Agamemnon
    #431
    a külföldi fórumokon azt olvastam, hogy daemon és még valami programmal úgy is elindítható, csak nem emlékszem a program nevére, valami yasi, yasu, vagy valami ilyemi, nekem nem modott ez semmit, így hagytam...
  • Morfi
    #430
    na igen, de fel tettem rá :)
  • Agamemnon69
    #429
    Ha nem tetted fel rá az új patch-t, akkor kell, hogy találj hozzá cracket...
  • Randal
    #428
    Lenne, csak nem tudtam elindítani, mert nincs starforce vagy milyen védelemirtóm:)
    Képek alapján meg még mindig egy Ascendancy utánzat:)
  • Agamemnon
    #427
    sehol senki?
  • Morfi
    #426
    Space mepire fent volt kb 5 percet, részemről túl bonyolították a dolgot, de ez tetszik, már csak egy fájl kell az új patchhez és játszhatok :)
  • Randal
    #425
    Egyikkel se játszottam még, csak az Ascendancyvel. De majd ha lesz időm meglesem:)
  • Agamemnon
    #424
    Ez közel sem space Empires, próbáld ki, és meglátod mekkora a különbség.

    Nekem ez sokkal inkább bejön... :-)
  • Randal
    #423
    A Space Empires V is hasonló játék. Az is eléggé hajaz az Ascendancyre. Hmm. Érdekes. Két "különböző" játék egy őstől?
  • Randal
    #422
    Nah, most találtam meg ezt a gammát. Így első ránézésre tiszta Ascendancy. Második ránézésre mégjobban ugyanaz. Bár abban sokkal több és érdekesebb faj volt. az űrhajók is jól néztek ki, ahhoz képest, hogy mikori gamma volt. Mármint a tervezésére értem.
    Az utazgatás a bolygók között marha jól lett megoldva, bár a végén már idegesítő volt, hogy végig kellett menni az egész galaxison, ha el akartam jutni az ellenhez. A végn még a leigázás is elmaradt oylan sok időt vett volna igénybe:(
    Remélem ebben a játékban kicsit módosítottak rajta.
  • Morfi
    #421
    Még mindig csak semmi :S
  • Agamemnon
    #420
    És még mindig semmi, sehol...
  • Agamemnon
    #419
    Semmi...
    :-(
  • Morfi
    #418
    Ha esetleg találnál valamit akkor nyugodtan szólhatsz nekem is, mert én még nem találtam semmit
  • Morfi
    #417
    Nem akaródzik :D
  • Agamemnon
    #416
    És elindul a game?
  • Morfi
    #415
    Még én se, de már a patch fent figyel :D
  • Agamemnon
    #414
    Sajnos még nem találtam meg...
  • Morfi
    #413
    És ha jól sejtem akineknek nem eredeti a játéka annak szükséges valami más is hozzá?!
  • Agamemnon
    #412
    Kijött az új patch!

    Mindenki kiválaszthatja, hogy neki milyen verzió van a gépén, és annak megfelelően upgradelhetei. patch 1.2.
  • Agamemnon69
    #411
    Szerencsés voltál, vagy jó diplomata :-).
  • Morfi
    #410
    adjál neki pénz és tudományos segtséget és akkor akár végig is veled lehet(nek), de oda kell rá figyelni mert ha elfelejted akkor nem hogy csak kilép, de meg is támadhat.

    Amúgy nekem volt mikor 200-300 körig megvolt, levert mindenkit, én kolonizáltam a bolygókat és még akkor sem lépett ki a szövetségből.
  • Agamemnon
    #409
    Nekem sincs erről adatom...
  • Esrohnoil
    #408
    Bizonyos idő után mindenképp felbontják veled a szövetséget. Ez a demóban olyan max. 50 kör körüli időtartam volt. Nem tom h. ezen változtattak-e?!
  • Agamemnon
    #407
    Én ezért nem kötök sosem szövetséget, majd ha a következő pach megadja, hogy be lehet állítani állandóra, majd akkor...
  • Morfi
    #406
    Vicces ez a szövetséges rész...vagy 300 körig védtem magam meg a szövetségesemet, erre felbontja és a 20 bolygómból maradt 5 :) Szakadjon meg az AI :D
  • Agamemnon
    #405
  • Agamemnon
    #404
    Ja, az is egy taktika. Asszem én is visszábbveszem a hódítást és kutatok egy kicsit jobban, minthogy fentartsam a sok bolygót...
  • Morfi
    #403
    Aha, 8 játékos és 200 bolygó, inkább hagytam azt a játékot emiatt.

    Az lehet, de azt a 10-15 bolygót fenn tartani a kezdő pénzből (nálam ez 50.000) kicsit macerás élenne a kutatásokkal együtt.

    Így maradok hogy az első 100 körbe kb megvessem a lábam olyan 6-10 bolygón és miharabb elérni a cruiser-t viszonylag gyors mozgással és jó fegyverekkel és mehet az ismerkedés :D
  • Agamemnon
    #402
    Addig dolgozott az AI?

    Amúgy SolForce - a gyorsaság miatt... mire a többiek észbekapnának, nekem már 10-15 bolygóm van.
  • Morfi
    #401
    Tarkas :) Amondó vagyok a tűzerő a lényeg :)

    Ma megpróbáltam 200 bolygósat játszani de úgy 150-200 kör utánra már majdnem 1 percet vártam körönként :S
  • Agamemnon
    #400
    A nagy kérdés:
    Kinek melyik faj jön be a legjobban?
  • Agamemnon69
    #399
    Eleinte gyengébbnek tűnnek, de a végén már elég erősek, ha elélsz addig...
  • Morfi
    #398
    Hüp-hüp, 5 óra játék utánn rá kellett döbbenem hogy ezek a rovarok egyszerűen gyengék vagy csak nem értek hozzájuk
  • Morfi
    #397
    Szerintem én most veszem le hardról...valamit elronthattam mertmertmertmert lerohant a tarak :D
  • Agamemnon69
    #396
    Én normálon... Bár lehet, hogy hardra teszem, mert így nem kihívás, de engem szórakoztat...
  • lammaer
    #395
    Nem értettétek meg, mire hoztam fel a grafikát (lehet rosszul fogalmaztam).

    Szóval. Az SE5 az az SE4-től szinte semmiben nem tér el, pedig évekig fejlesztették, egyedül az a nagy áttörés, hogy grafikailag "felújitották", lehet forgatni a térképet (ugyan minek) meg van 3D-s realrime harc (ami meg brrr). Játékmenetben - amire ti is meg én is igazán vágyunk egy ilyen játékban - csak igen minimális különbségek vannak (research sokkal több szinten lehet egy technél, intelligence egy picit átláthatóbb).

    Pontosan az van, hogy én sem grafika mániás vagyok (különben hogyan is tolhattam volna hosszú hónapokon keresztül mindennap az SE4-et) és azon vagyok kiakadva az SE5-ön, hogy elszartak egy csomó időt a grafikai csicsázásra ahelyett, hogy egy kevésbé bugosabb, játékmeneti extrákkal megpakolt space empirest kihoztak volna.
  • Morfi
    #394
    Amúgy ti milyen nehézségi fokon küzdtök?
  • Thanatos
    #393
    igaz, sorry az offért :) csak olyan keveseket érdekel ez a müfaj gondoltam hátha van itt akit érdekel , mert a felhozatal se tul nagy :/