76
  • sambauer
    #76
    de noob ez a gyerek...
  • Kazuma92
    #75
    Ez mekkora fasza game! (még akkor is ha már senkit nem érdekel xD)
  • Fido4life
    #74
    kicsit bővebben már nem emlékszek :D
  • The Man
    #73
    Hááj.Help.:D El vagyok akadva Der Daevil második kuldetésénél me nem tom mit kell csinálni...valami bombát ir meg ilyenek...lécci segitseketl előre is köszi:D
  • otomka1991
    #72
    valaki nem tudja hogy hol tudhatom meg a kombokat mert spidermannek meg a ironman kombojat benyomtam ien fatality szerü rögtön meghalnak utána mi szerint van (xboxra van)
  • Fido4life
    #71
    itt például
  • gamerboy91
    #70
    Etr a gannát Magyarországon venném meg


    Hol tom?????
  • Fido4life
    #69
    Biztos
  • Chappy
    #68
    ez már biztos, vagy még döntőben van?
  • C7
    #67
    kár hogy nem lezs PC-re, jól néz ki, nekem meg csak PC van
  • macselek #66
    nincs
  • Harkat 89
    #65
    Kurt Wagner (Árnyék) is van bene? Pls valaki ki jáccot vele mondja meg.
  • God of War
    #64
    100000000000000%hogy nem fogják kiadni PCre:))))))))))
    Lehúznák mint a szart:)))))))De abár ha a Resident Evil4et is kidobták
  • Fido4life
    #63
    Hát azt nem tudom, mondjuk az biztos, hogy EZT a játékot, totál nem tudnám elképzelni PC-n.. Bár van PoP is PC-n, és milyen jól fut már, szal megoldható a dolog, de valahogy mégis csak konzolon van a feeling..:) Online nem tudom milyen lehet, gondolom épp ezért ilyen drága...
  • Balumann
    #62
    ja már kérdeztem egyszer nem olyan rég :D activision mér ilyen szemét mostanában a PC-sekkel? :(:(
  • Balumann
    #61
    Rohadt jó játéknak tűnik, tényleg neten is lehet?
    Szerintetek van esély hogy kijön PC-re? :-(
  • God of War
    #60
    De kezdem kapisgálni:D:D:D
  • God of War
    #59
    nem:D:D
  • Fido4life
    #58
    Biztos ?
  • God of War
    #57
    Aha oké értem
  • Fido4life
    #56
    NA jó megprószálom mégegyszer elmagyarázni: A Storyban 4 hely van.. Az első küldetést mindenképen a Lénnyel kell megcsinálni, után választható a Farkas.. A 4 hely közül kettőt, alapban ez a két karakter foglalja el.. Ilyenkor lehet választani hogy a Lény küldetéseit csinálod, vagy a Farkasét.. Elivleg lehet egymás után a két karakter küldetéseit csinálna.. De pl.: ha te csak a Farkas küldetéseire koncentrálsz, asszem a harmadik küldije után, választható lesz Elektra.. Folytatod tovább a Farkas küldetéseit, és miután elvégezted őket, a 3 karaker közül, választahnod kell, hogy melyiket cserélje le, valamelyik ellenséges kari(tehát ha mondjuk a Lénytől akarsz megválni, NEm Farkas és Elektra lesz ellene). És ez így megy tovább, cserélgetve a Karikat, a fináléig..
  • macselek #55
    PSP-n ilyen kurvára nincs.. Legalábbis én még nem találkoztam ilyenekell. Méf csak most szereztem meg a mérget..
  • God of War
    #54
    Hát ennyit azért nem igen ér!
  • God of War
    #53
    Na akkor röviden:D
    Stori:Mongyuk választhacc Pókember,Elektra és Farkas közül kiválasztod Farkast és megcsinálész velemindent.
    Utána választasz egy másik karit ás avval is végig csinálsz mindent és az ucso Miszióm az hogy megöljem Farkast?
  • Fido4life
    #52
    Nem csak ennyi van benne, és tulajdonképpen ja, mindenkinek van saját storyja, illetve a storyban nem úgy van hogy kiválasztod valamelyiket, és úgy végig viszed a játékot, hanem alapban 2 vagy 3 kari közül választhatsz, akiknek ha a küldetéseit végigviszed, a három vagy négy közül, valamelyiknek van egy végső küldetése, ami abban nyilvánul meg, hogy valami ellenséges karival kicsinálod akit eddig irányítottál.. Így a szimpatikus karikat bent lehet hagyni, akikek gondolom a finálénál jelentősége lesz.. :)
  • Fido4life
    #51
    Gondoltam..,-) Háát én 500-ért vettem, eredetiben kurva drága annyit nem is ér(bár jó játék, de azért 10 alatt lenne tisztességes ára)link
    De szerintem, pár hónapon lemegy az ára, és akkor már hozzálehet férni
  • God of War
    #50
    Ja csak ennyi kari van benne?
    Minden karinak megvan a saját storija vagy egyszerre kell menni velük?
  • God of War
    #49
    Én ezt nem baszogatás kép mondtam ha nem csak ugy:DDD
    Mennyibe lehet megvenni???
  • Fido4life
    #48
    Hát szvsz nem az volt a cél, hogy a filmbéli karikat modellezék le.. Amúgy messze nem ilyen a graf játék közben..
  • Fido4life
    #47
    Hát inkább mindkettő.. Legtöbb esetben verekedni kell, de főleg a storyban, mindig lehet, vagy egyenesen kell ugrálni, mászkálni a pályákon...
  • macselek #46
    Nekem megvan pspre. Sztem kurva jó. A grafika is bejön az irányítás is megszokható. Amúgy verekedős.
  • God of War
    #45
    Farkasnak és Magnetonak igen csak elcseszték a fejét:)
  • God of War
    #44
    ez konkrétan milyen gém?
    Mászkálos,verekedös vagy mind2?
  • Fido4life
    #43
    Háténazt nem tudom, csak Pók részéig jutottam el... [szomoru1]
  • Harkat 89
    #42
    Kurt Wagner (Árnyék) van a játékban? Nélküle nem is igazi a játék:)
    Ha van kajakmegveszem:)
  • Fido4life
    #41
    Karikról képek:










    Azért Elektránál észre lehet venni, hogy ő ingame, a többi nem igazán..
  • Fido4life
    #40
    Ma játszottunk a haverommal vele.. Hát a sok anyázás mellet, azé elvoltunk..:) Két playerben nagyon jó ! Csak eléggé kiegyensúlyozatlan néha, mivel a haverom volt azzal az Áramos Johnny-val :) én meg Elektrával..
  • LordVenom
    #39
    Nem eredeti sajna.
  • Fido4life
    #38
    És az öcsédnek eredetiben van ? Amúgy a Lénnyel tényleg nagyon fasza menni..törni zúzni lehet, igazi Monstrum érzés..
  • LordVenom
    #37
    Nem,mert beszereztem előre a játékokat,de gépem még nincs. Nemrég kaptam egy hétvégére egy gépet,azon teszteltem le a játékokat,de nem jutott sok idő rá,mert inkább a Resident Evillel meg a Tekkennel játszottunk az öcsémmel. Csak egy pár pályát vittem végig a Nemesisben. Majd ha megveszem a gépet,akkor megpróbálom végigvinni.