76
  • Fido4life
    #36
    Én épp Venom-nál tartok a Story-ban.. Egyre nehezebb a Story mód szerintem, a sok ellenség miatt.. Te már végigvitted ?
  • LordVenom
    #35
    Meg ám ;)
  • Fido4life
    #34
    Megvan ?
  • LordVenom
    #33
    Nekem tetszik a játék,bár lehet azért is,mert szeretem a képregényeket. Egyértelműen Venom a király benne,mint ahogy az Ultimate Spiderman játékben is. :)
    De Lénnyel is öröm volt mászkálni.
  • Fido4life
    #32
    Én azt még nem próbáltam ki, de mivel én régen nagy Mortal fan voltam, nem nagyon lehet összehasonlítani a két játékot.. Igaz két verekedős, de itt más a világ, a játékmenet, a karakterek. Ez nem olyan hogy vagytok ketten, egymással szemben, és FIGHT, hanem filmeket idéző csatákat lehet létrehozni, amikor elugrasz az egyik autó elől, vagy a falon mászol...
  • maka2
    #31
    Nekem annyira nem jön be. Egy Mortal Kombat: Shaolin Monks jobb verekedős játék mind ez. De azért ajánlatos legalább egyszer kipróbálni!!
  • Fido4life
    #30
    Kösz ! Majd szólj ha kipróbáltad, írd le a véleményed !
  • mateus33
    #29
    Hm,felcsigáztál,ki fogom próbálni:)
    Amúgy zsír lett a banner!
  • Fido4life
    #28
    Na milyen a banner ?
  • Fido4life
    #27
    Amúgy nekem nagyon bejött, főleg egy Spider vs. Venom csatát érdemes lenyomatni, olyan filmes hangulatú, ahogy a falon futva menekülsz, a tárgyak elől, amit hozzádvágnak.. A Story-nál most elvagyok akadva, Venom első küldetésénél tartok. Amúgy ha jól látom, tényleg nem teljesen lineáris a Story ? Mert nekem lehetet választani mind a négy közül, választottam Storm-ét, és egy Wolverine-vel kellet legyőzni. Utána eltűntek a küldetések, és csak Venom-mal lehet menni..
    Egyszóval, mindenkinek ajánlom aki szereti a verekedős játékokat, vagy csak tombolni akar egy kicsit ,-)
  • Fido4life
    #26
    Amúgy neked megvan a game ?
  • Fido4life
    #25
    Nem gond, kösz..
  • Laky
    #24
    egy kicsit módosítottam a banner, ha nem gond: banner
  • Fido4life
    #23
    Na megvan, nekem bejött, épp azt kaptam a vártram, se többet, se kevesebbett.. Ki vitte már végig ?
  • ronihun
    #22
    A Story nagyjából az hogy lejönnek az űrlények és azokkkal harcolnak..én ezt vettem ki.De kira
  • Fido4life
    #21
    Nem hinném hogy lesz, mivel nem sok verekedős game jelenik meg PC-re.. De reménykedjünk..
  • Balumann
    #20
    ? (ez meg lemaradt)
  • Balumann
    #19
    Ez PC-re is lesz/van (illetve gondolom most nincs mert nem találom)
  • Fido4life
    #18
    Mesélj róla, a Story mód milyen ?
  • ronihun
    #17
    nekem megvan és nagyon király játék
  • Fido4life
    #16
    Jaja, EA ami jót jelent !
  • Fido4life
    #15
    Holnap meglesz, már alig várom hogy kipróbálhassam...
  • dakela
    #14
    H! nekem emgvan szerintem nagyon jó! Minden tárgy a pályán mozdítható és felhasználható a csatában! Én nemvagyok Marvel Fan de nekem nagyon bejött, egyedűl a Hulkot hiányolom nagyon! Szerintem király! aki szereti a verekedőseket az mindneképp szerezze be! Főleg 2 playerbe izgi!
  • sp00n
    #13
    Reszben kepregeny szeretoknek van ajatek :) azoknak viszont joo :) a szavatossagot szerintem az online mod adhatja meg... ott is az hogy menyien jatszak :)
  • tigeroo
    #12
    EA a kiadó?? az egyik shoton az látszik...aszittem ha Marvel, akkor Activision
  • Kanál
    #11
    Szpajdormen roolz
  • mateus33
    #10
    Még nem próbáltam ki a játékot,de maga a téma (és a szereplők) nagyon közel áll a szívemhez. Bár főleg negatív kritikákat olvastam/hallottam róla,ami nem vmi ekdvező előjel,de ettől még lehet,hogy kellemes órákat szerez a játék bizonyos embereknek.
  • Fido4life
    #9
    Na véleményem, az in-game videók nézegetése után:
    Grafika: jó, a célnak megfelel
    kamera nézet: elsőre béna de aztán meglehet szokni,
    hangulat: nem tudom még nem játszottam vele
    korhatár: na ezt se értem, mert néhol 16 (ami jogos), máshol meg 11 ami szerintem erős tulzás, mert ahoz képest elég durva a játék..(mondjuk ez senkit se érint, csak kukackodásból írtam)
    1 szó mint száz: biztos beszerzem, max megint csalódok...
  • Fido4life
    #8
    Én nem vagyok fanatikus, (még jó hogy) csak jól néz Electra, meg alapból is érdekelnek a verekedős játékok.. De akkor azért beszerezhető ?
  • Solidus
    #7
    Hát PS2-re se lett valami átütő.Megszerezhető extrák-felejtős,kombók ütések-elég egyszerű és kevés is van,grafika-hááát a képen jól néz ki,de nekiállsz vele játszani és látod hogy a környezet szegényes helyenként csúnya,nekem nem jött be,de fanatikusoknak kötelező!Másfél óra játék után meguntam. :(
  • Fido4life
    #6
    Hopp egyet kétszer raktam be, meg amúgy is este van.
    Trailer:

    Amúgy láttam egy elég ocsmány képet is, remélem azér nem az az in-game grafika...
  • Fido4life
    #5






  • Fido4life
    #4
    A PS2 verzió miatt nyitottam meg a fórum-ot. Kinek van meg ?
  • moralosan
    #3
    handheldekre állítólag gagyinger :). (ettől még persze lehet jó a ps2-es verzió)
  • Fido4life
    #2
    A képek b*sznak bejönni, de itt: http://www.playfrance.com/ps2-Marvel-Nemesis-Rise-of-the-Imperfects/news/67,8653,5-Images-Marvel-Nemesis-Electra-Daredevil-et-Johnny-Ohm.html
    megtalálhatjátok az összeset, amit fel akartam rakni...
  • Fido4life
    #1
    Nézegettem a képeket, és igen hangulatos játéknak néz ki, minnél hamarabb megpróbálom szerezni addig is képek:




    Mint látható, ha a grafika olyan mint a képen (amit kétlek) gyönyörű játékhoz van szerencsénk...