27
Robbie Williams
  • pukihontasz
    #27
    Rock DJ-t akarok!!!!!! akinke megvan pls help:D
    amugy hali all
  • grizzly21
    #26
    a man for all seasons nincs meg valakinek?
  • Aleika232
    #25
    jaja
  • blackgamer
    #24
    She's the One jó száma
  • Aleika232
    #23
    Én nekem nincsen semmi bajom vele, sztem jó számai vannak.De inkább a régi számai jönnek be nekem.Pl.:Feel, Eternity, Angel...De a Take that se semmi
  • Aleika232
    #22
    Amúgy meg tud hangszeren...gitározik
  • zakika
    #21
    tekdetet ismertem, de nem nagyon szerettem (ugribugralos kis csavok, de robbie azert kitunt kozulul). most szivesebben meghalgatnam :) meg orultem is, hogy szetestek, vegre nem latom tobbe oket az MTVn... utana mindjart kijott egy rakas nyavajgos album a volt tagoktol, robbie vart es amikor elult a tekdet utani laz kirukkol egy relativ jo lemezzel
  • blackgamer
    #20
    akkor még nem nagyon ismertem,
    a I've Been Expecting You albumra gondoltam, asszem ezt volt a második Robbie Williams néven
    nagyon király cd, ajánlom mindenkinek

  • REALista
    #19
    Bobo minden topic-ban játsza az agyád!Kurvára ért mindenhez!!!
  • zakika
    #18
    tekdet?
  • Rózsalány
    #17
    én kedveltem őt, főleg mert jókis pasi, meg szerettem a számai többségét is, de ez az új albuma, úgy ahogy van nagyon nem jön be. tényleg kár, hogy nem maradt meg a régi vonalon és előjött ezzel a nemtommijen zenével.
  • Sephi
    #16
    aj dzsaszt van a fiiilll riiill laaavvv!!!
  • blackgamer
    #15
    annyit látsz belőle ami most mutat a viva,
    régen voltak jó számai, az persze sajnálatos hogy nem azon a vonalon ment tovább
  • OPM
    #14
    :D hány topicot akarsz még ezzel a "nem zene" hülyeségeddel teleoffolni, most őszintén?
  • B0B0
    #13
    Nem tud zenét írni, nem tud komponálni, nem tud semmilyen hangszeren játszani, rengeteg régi zenét koppint (némelyiket be sem vallja), azonkívül baromi sokra tartja magát. Messze van ő a zenész kijelentéstől. Na de ennyi. Mondom, nem akarom feketíteni a topicot! Jó témacseréléseket! Bye!
  • OPM
    #12
    attólmég nemkell minden másban is egyetértenünk :P

    jókis hangulfeldobó zene:
    robbie williams - rock dj (jason nevins club mix
  • Taranov
    #11
    Ha nem ecseteled, akkor pls ne is fejtsd ki a véleményed. Így csak sima lehurrogásnak tűnik. Persze nem akarok flamelni, végtére is Bayern drukkerek vagyunk :)
  • Super Mario
    #10
    Van egy-két nagyon eltalált száma, meg van hangja, de nem vagyok az az őrült nagy rajongó. Meg az 1995-1996-os évét alaposan megcsinálta magának.
  • BenceYCE
    #9
    Nekem a Feel jön be. Sztem eltalálták.
  • B0B0
    #8
    rohadtul nem
  • B0B0
    #7
    Nem ecsetelem, végtére is ez egy rajongói topic, csak tudatni akartam, hogy van aki nem szereti
  • Atkamon
    #6
    Miért?
  • OPM
    #5
    Na ő azon kevés pop énekesek közé tartozik, akit szívesen meghallgatok bármikor!
  • 0ppika
    #4
    Talán nem tetszett a We will rock you?
    [nekem se]
  • B0B0
    #3
    Szégyen a csávó...
  • blackgamer
    #2
    I've Been Expecting You albumát szerettem
    mert talán nem volt annyira pop mint a mostani tv slágerek

    utána még egy száma tetszett valamennyire: Let Love Be Your Energy
  • smkiscsavo
    #1
    RW rajongói topic!