42
  • loga
    #42
    1.: A lentebb emlitett Show-Time-ban Eddie Murphie játszott:
    Showtime
    2.: Mindenkinek más fim jön be (még jó)
    3.: De hát ha valakinek nincs humorérzéke azt tudom sajnálni.
    4.: Aztán be ne menjetek megnézni ilyen filmeket a mozikba..legalább csend lesz és nyugodtan oda ulok ahova akarok
  • user1991
    #41
    Ki hagytad a Show time-mot
  • user1991
    #40
    Szerintem nem rosz meg lehet nézni!
  • hiba
    #39
    amator cimalkotas az biztos de tobbet ugysem varok az sgtol :) meg ez is sok
  • Komolytalan
    #38
    Ne írjuk már át a magyar nyelvet pár önérzetes kisebbségi miatt plz.
  • bitubo
    #37
    bad boys volt az egyetlen jo filmje?hát akkor te nem tudod miket hagytál ki nézd már meg ezeket: "nekem 8" vagy az "ájj vagy jövök" filmeket,mindjárt más lesz a véleményed
  • winnie
    #36
    fresh prince-ként kult lett, ha tetszett, ha nem.
  • Mardel
    #35
    Még kiegészíteném, hogy Willi fiú a közelelnségben is jól játsza a szerepét!
  • BONO
    #34
    Megnéztem a cuccost a Lúrdyban és halálra röhögtem az agyamat!
  • archkoven
    #33
    Nekem már az első rész sem tetszett. Ez viszont már egyáltalán nem is érdekel. Már az első rész is nagyon olcsó poénokra építkezett.

    Egyébként a srácnak szerintem volt pár filmje amiben nagyon nagyot alakított, nekem a legjobban a Nekem 8-ban tetszett, de jó volt a Bad Boys is. Will Smith szerintem egy igen jó színész, és nem érzem, hogy túljátszaná a szerepeit. Fresh Price-ként szar volt, de utána sokszor zseniális.
  • Mardel
    #32
    Martin Lawrence számomra a Bad Boys 1-2ben alakított jól, mivel 3 filmet láttam összvissz amiben szerepelt(Bad Boys 1-2, Gagyi mami 1. rész).A Gagyi mami számomra túl erőltetett, meg számomra semmi poén nincs benne.
    Azért nem hasonlítható Will Smithez, csak annyiban, hogy egy népcsoportból valók. Sztem Smithnek van tehetsége, noha kevés filmben mutatja meg a tehetségét (Bad Boys 1-2,MiB 1-2, I Robot, Independence day)!
  • Inquisitor
    #31
    Denzel Washington se rossz színész. Igaz attól agybajt kaptam, hogy pont egy gyengébb filmjéért kapott oszkárt (elötte volt vagy 3 ami sokkal inkább megérdemelte volna), meg Michael Clarke Duncan a halálsoronból? Szóval ne túlozzunk.
  • Munch
    #30
    Szerintem egész jó film. 10/7
  • Anteris
    #29
    de utálom ezeket a vicces négerfiús filmeket. Hihetetlen módom túljátszik a szerepeiket. Legjobb példa erre Will Smith aki úgy vág haza minden arra jobb sorsra érdemes filmet, mint annak a rendje. Még az sem zavarja őket, hogy a film még véletlenül sem komédia - lásd Én a Robot címűt. Fekete színészben és csak egyet csípek, a Morgan Freemant, az profi, jól játszik, le a kalappal előtte de a többi csak majonparádé akiket azétr nyomatnak, hogy megkedveltessék őket a wasp amerikaiak szemében.
  • mixam
    #28
    Martin Lawrence soha nem volt topszínész. Bad boys volt a legjobb és egyetlen jó filmje. Nincs honnan lejtmenetbe menni. A végén lehet sorozatkánt végzi a Gagyi Mami. A bugyuta humorra mindig vevők a népek.
  • Inquisitor
    #27
    Igénytelen vacak "getto dumás", meg tipikál amerikai "hányós poénos" film volt az első rész is, de Martin bátyó utobbi filmjei mind ilyenek és ezzel együtt gyengék is voltak. Pedig tudna ő sokkal jobbat is.

    Lásd a tévében (hülye PR megfontolásból) "Gagyi" sorozatnévvel leadott időutazós, zsebtolvajos, stb. filmjeit mostanában.

    Ha egy egy kisgyereknek vicces, az nem gáz, de ha valakineél ugyan az a szinvonal dívik felnőt korban, az igen.

    Most lehet jönni azzal, hogy ízlések és pofonok, de van az ízlés meg az ízléstelenség is, ez(ek) a film(ek) ízléstelen(ek)!

    Most
  • Ronny
    #26
    figyelj ha ez nekik sértő akkor nem kell használni(most mind1 az, hogy hülyeségnek találod). Nem okoz problémát, hogy afro-amerikait kell mondanom néger helyett.
  • BuzzFuzz
    #25
    Az első rész király volt és nyilván mindenki ahhoz hasonlítja... azért majd meglesem
  • rolika
    #24
    nincs az az isten, hogy egy ilyet megnézzek...
  • pistee17
    #23
  • Zogu
    #22
    Ez a mondat nem a népcsoportra, hanem a filre vonatkozik és arra kívánták lesajnáló értelemben használni. Így egyáltalán nem sértő, legfeljebb az alkotókra.
  • Krinyo
    #21
    a feka jobb?
  • Darth Sith
    #20
    nekem tetszett, jó sokat röhögtem rajta. :) sztem megéri megnézni. :)
  • bnfront
    #19
    sztem szar a film de ha má beszólok akkó annyit hogy minden ember rasszista ha beismeritek ha nem
  • BuzzFuzz
    #18
    Most akkor jó vagy szar film, mert az Imdb-s 2.9 nem jó ajánlólevél...
  • EmThor
    #17
    :D
  • totya4
    #15
    Derapo :

    Az hogy valamilyen népcsoportot hogy hívnak az egy dolog, ez kialakult.
    Engem inkább az bosszant, hogy egyik-másik népcsoport fogja magát és ELDÖNTI hogy másképp kell ezentúl őket hívni. Na mégis mire fel? Akkor engem meg a mai naptól hívjanak a négerek Nagy Fehér Istennek. Nemdebár okostóni? :)
  • Cat #14
    Csak én veszem észre a párhuzamot a cím és a kidobos (dodgeball) végén lévő egyperces Ben Stiller jelenettel? :D Pedig az hatalmas.
  • Blasta
    #13
    Néger helyett a FEKETÉT vagy a SZÍNESBŐRŰT szokás leginkább használni, de szvsz a néger sem sértő kifejezés. Az más kérdés, hogy a színesbőrű vagy feketebőrű egy címben nem túl szerencsés...
  • EmThor
    #12
    basszus ez derapo-nak ment :D

    HUmanEmber41st-el meg 100% egyetértek :)
  • EmThor
    #11
    lol, néger, cigány pár ezer éve működik, nem sértő!

    egyébként fordulj az ombudsmanhoz, vagy szólj az "antiszemita közbeszéd Magyarországon" c. évente megjelenő könyv szerzőihez /tényleg van ilyen!/, hogy nyissanak új fejezetet
  • HUmanEmber41st
    #10
    Az afrikai arabot mostanság egy szóval szokták jellemezni, de most azt nem írom le. Csak annyit, h "t" betűvel kezdődik...:) :) :) :)
  • kandeláber
    #9
    A magyarban a néger szó nem sértő, ellentétben mondjuk a niggerrel. Ugyanez a helyzet a cigány vagy a zsidó szavakkel is, persze mindet lehet sértően használni, de itt szó sincs ilyesmiről. Egyébként meg ha valami tényleg nevetséges, az az afro-amerikai, vagy african-american kifejezés, tekintve, hogy pl. Egyiptom is Afrikában van, tehát egy egyipromi származású arab amerikai is afro-amerikai kéne legyen.
  • QuippeR
    #8
    kövér is, néger is, néni is. hol a probléma?
  • KM
    #7
    Butaság!
  • sweech
    #6
  • Komolytalan
    #5
    És ne gyere azzal, hogy TGM szerint az az antiszeminizmus amit ő annak nyilvánít, mert kiröhöglek.
  • Komolytalan
    #4
    Mé, az ember színe nem fehér? :-P
    Komolyra fordítva a szót, szerinted nem csak az szadeszeseket zavarja, ha valaki merészel egy illetőt az alapján azonosítani, hogy mely népcsoportból származik? Pl néger, zsidó, cigány, arab, fehér (mert a kaukázusi hülyén hangzik). Hol van ebben a sértés? A következő lépés már az lesz, hogy ne merjük senkinek se a nemét használni, tehát ne mondhassam azt, hogy gyere csajszi, dobjunk be 1 bambit. Mert ugye ez így sértő, hisz ő elsősorban ember, és milyen dolog már a férfi és női nemet megkülönböztetni.
    A címnél maradva, a vicces nem sértő szerintem. A kövér meg a néni ugyanúgy részcsoportjai az embereknek, mint a néger, tehát a nénizés ezentúl minimum 3 rendbeli főbelövéssel legyen büntetendő, ha a négerezés bűn. A három részhalmaz metszete a kövér néger néni az emberiség egy szűkebb halmaza, semmi több.
  • grebber
    #3
    Nagyon jó film!
    Remélem lesz harmadik rész is.
  • Derapo
    #2
    "Gagyi mami 2 - Kövér néger néni, mert az vicces"
    "A kövér néger nő vicces" Ezekben a mondatokban szereplő,az afro amerikaiakat és fekete bőrű EMBERTÁRSAINKAT nagymértékben sértő szavakat kéretik eltávolítani.Az SG figyeljen oda jobban az ilyen megnyilvánulásokra,és ne a normális építő jellegű hozzászólásokat törölgesse.