689
Miért is?
  • Gabyee
    #449
    J.Frusciante-Sphere
    tessék,lehet tölteni
  • robotnyk
    #448
    link

    Fenomenon - Praise What?
    PFL with Julia Messenger - Bird on a Wire
    Trevira Modern - Dakkaragada
    Pole Folder - Inner Trumoil
    Stephane Pompougnac feat. Michael Stipe - Clumsy
  • windrunner
    #447
    meghallgattam másodunokatesóm jobb gitárszólót tol fejből...
  • windrunner
    #446
    na akkor énis minygárt linkelek 1-2 dolgot:D
  • McGrady
    #445
    hallgasd meg
  • windrunner
    #444
    ebben mi a pláne?
  • Dying Soul
    #443
    Részlet egy goth metal számból
  • McGrady
    #442
    nos, itt van: Nincs benne gitárúzás, ami azt illeti majdnem csak szinti van benne, mégis rockos hangzás, és nagyon megfogó szám! (a szólója pedig isteni :D)

    Van Halen - Jump

    véleményt :)
  • VinylToy #441
    Slipknot - Duality (Greeds Rag Doll Mashup)

    Majd ha nagyon érdekel titeket akkor beszélünk a mashup jelentéséről is :D
  • windrunner
    #440
    Korn - Falling Away(Dylan remix) ^^
  • Matthew Prosac
    #439
    xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    [az uccsó Sterby-s diumvisu őrültdurván szakadós.. csak mert szakadok és verem a falat annyira röhögök]
  • VinylToy #438
    ja, hát én is kész lettem, kiváncsi vagyok készül-e majd ennek mintájára, egy:

    höörörggöööhhhöögöögögörröö is?
  • Matthew Prosac
    #437
    beszarások ezek a diumvisu-zenék. most hallgatom még csak a fórumonkon a többit
    xDDDDDDDDDDDDDDDDD
    [nemkell a sarokba állni :D]
  • VinylToy #436
    http://www.michaeljast.hu/diumvisu.mp3
    http://hypo.fpn.hu/diumvisumusic.mp3
    http://dani.soundhead.hu/music/diumdisu2.mp3
    http://www.hungariantechnoonly.hu/demo/diumvisu_vs_sterby.mp3


    Csak hogy értsétek miről van szó.
  • VinylToy #435
    menjek a sarokba most akkor? :D
  • prezi
    #434
    XDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Matthew Prosac
    #433
    elírod állandóan!
    diumvisu!
  • Matthew Prosac
    #432
    megbeszéltük
  • Matthew Prosac
    #431
    sorry, de nem ígérem hogy végig tudom hallgatni mert az olyan zenéket tényleg nehéz. fizikailag. nem fikázásként szánom, csak hát ilyen gyenge vagyok.
    lightosabb rock jöhet.
  • VinylToy #430
    mi értjük ti nem értitek, hogy a tuc-tuc nem mindegyik számban szól tuc-tucnak, van ahol diumdisu :DDDDDDDDDD
  • windrunner
    #429
    Elhiszem hogy house/trance-ben előfordul de inkább nem keresgélek:) nem az én világom:)
  • Dying Soul
    #428
    Hörgős zene (többek között) rulz. Én sem az igazi gyomros hörgésre gondolok, hanem a finomabbakra, zúzás meg rengeteg számban alap, majd linkelek egy részletet amelybe tökéletesen illik
  • windrunner
    #427
    jah amúgy 4 éve hallgatok SOAD,RHCP,Staind,Nirvana és ilyen beállítottságú Rock zenéket, mellette figyelemmel kisértem egy ideig a magyar illetve külföldi hip-hop illetve rap felhozatalt, most viszont a ő műsor idő 3 éve Drum'nBass-re megy el és néha bebecsúszik egykis breakbeat vagy progresszív...de rockot azóta is hallgatok...
  • Matthew Prosac
    #426
    >>>playing: Nickelback - Photograph <<<
  • Matthew Prosac
    #425
    akkor keresgess house és trance-dolgok után
  • Matthew Prosac
    #424
    link
    tessék meg lehet hallgatni. és képzeljétek ez olyan zene amitől jó kedvem lesz. nem az elektronika csúcsa, nem egy 2évig írt zene. egy egyszerű jókedvteremtő zene. szóval így kell hallgatni. és a refrénje nagyon tetszik.
    ennyi. lehet véleményezni
  • windrunner
    #423
    nem tom én dnb-t hallgatok és nem jellemző hogy ott lenne hogy original mix a szám cím után^^
  • robotnyk
    #422
    én is ^^
  • windrunner
    #421
    boccs gyerekek de én nem jutok normális állapotba géphez:S:D De remélem meglehet érteni kusza mondataimat:D
  • VinylToy #420
    én is linkelek mindjárt
  • Matthew Prosac
    #419
    itt szerintem nem erről volt szó, hanem a REmix-ekről.
  • VinylToy #418
    én happy hardcore-on, majd speed garage, aztán house, de most már hallgatok tört ütemeket is és jól elvagyok. :)
  • Matthew Prosac
    #417
    én egy szóval sem mondtam hogy ismerem a rockot. ellentétben te szakavatott embernek tartod magad a mi zenénkből. vedd már észre mit akartam az előbbivel mondani + emellett magadat is..
  • windrunner
    #416
    Gabyee:A Producer halávány angol tudásom szerint termelőt jelent valamilyen formában. Naki aki zenét ír,szerez bármilyen formában azt producernek illik nevezni....

    McGrady:Mix az egy elenyésző részét képezi szerintem itt mindennyiunk kollekcióját...nekem 1800++ körüli tracklistem van és ebből max.50 ha mix...a mix az egy lyan dolog ami szórakoztatja az embert ha jól van keverve, esetleg ha az embernek nincs kedve zenét válogatni saját magának akkor betesz egy mixet és hallgatja amíg vége nincs...
  • McGrady
    #415
    ismeri valaki a Van Halen - Jump -ot? mindjárt dobok linket, aztán lehet csodálkozni :))
  • Gabyee
    #414
    Al Di Meolat már csak hallkan jegyzem meg:)
  • VinylToy #413
    #407
  • Matthew Prosac
    #412
    haverod megértette. te nem.
    sajnállak. pápá!
  • Matthew Prosac
    #411
    Tölteném... ha meglenne valakinek a DC-n. De nincs.

    "mondjuk szerintem eddig csak Mi hallgatuk a Ti számaitokat,nemhiszem hogy ezt letőltenétek:("
    ezekből a beszólásaid elárulják hogy rohadtul rosszindulatú vagy és elítélted az ilyen ízlésű embereket mint mi.. elárulod miért?
  • Gabyee
    #410
    neked meg a rockról vannak hiányos ismereteid!
    Pink Floyd
    Doors
    Dire Sraits
    U2
    Eric Clapton
    Eric Johnson
    meg még sok olyan zene amin kurvára meglepődnél ha hallanád!
    ezekben nem igazán jellemző a zűzás-hörgés,ennyit erről