689
Miért is?
  • mila69en
    #649
    LoL ezt most találtam a humoros totyikban:DDDDD
  • mila69en
    #648

    amikor áttdob az extra-ra.... katt ide résznél jobb kilik cél mentés mésként úgy lejön.... nem csomagóltam be:D IE-vel meg innen is eléri a jobb klikkel:-)
  • DJ Skyline
    #647
    nem tom leszedni!:\
  • mila69en
    #646
    UP:-)
    de kipusztúlt itt minden:DDDDDDDDDD
    music
  • mila69en
    #645
    jaja ám:DD ha szereted yahelt akkor hoztam még:DDyahel the premiere show 2006
  • neménvoltam
    #644
    yahel rulz!!
  • mila69en
    #643
    meghót a topik?:D

    progressive hangzás kedvelőinek kis music:DDmá kiszakad az agyam olyan hangosan bömből itt nálam
  • windrunner
    #642
    haggyuk már hogy mi zene meg mi nem...
  • McGrady
    #641
    igen, de akkor is oktatják őket, tanulnak, ha nem is szakszerűen, de elsajátítják az alapokat, ez fontos, enélkül a zene nem zene, csak zaj
  • Goth
    #640
    én még valahogy életembe nem láttam olyan cigót aki ne tudott volna énekelni :D
    a mulatós náluk romaikum -.-
  • Goth
    #639
    Akkor nem értem hogy most miről beszélünk, emeld már fel a kommentedet ha volt értelme belekötni a #628-ba, egy szóval nem írtam, hogy képzés és tapasztalat nélküli zenész világsikert tud írni.
  • zakika
    #638
    Hat ha megnezed a cigany familiakat ahogy bazsevalnak a bandaban. sokan nem is lattak zeneiskolat kozuluk, de a kepzes megvolt - gyerekkortol a zenekarban
  • _Vegeta_
    #637
    Legalabb olvasd el mirol van szo. Nem ez volt a vita.. nemis, inkabb eszmecsere tárgya.
    Segitek, zeneszekrol volt szo. ;)
  • JAST
    #636
    itt még mindig megy a vita?
    nem tóm mit kő vitázni, mindenkinek van 1 zenei stílus ami jobban tetszik mint a többi és az elektronikus zene az ami megkapja a neten a tuctuc jelzőt a tévében meg a techno dumát...
  • _Vegeta_
    #635
    Jáááj. Ne legyetek mar ennyire ertetlenek. :)
    Ki lat egyetlenegy zeneiskola vagy csak akar iskola szot a hozzaszolasomban? Emelje fel a kommentjet, aki igen. :D

    Nem zeneiskolarol van szo gyerekek, hanem zenei elokepzettsegrol. Ha okosvagy megtanulhatod ezt is magad, mint sok mast.

    McGrady: Koszonom, a lenyeg nagyon leegyszerusitve ez lenne. :)
  • mila69en
    #634
    jaaa.. bepótolom:D
    /ének könyvet keres
  • mila69en
    #633
    zenei előképzetséget nem csak a zene iskolában lehet megszerzni
    valakinek van hozzá ézéke valakinek nincs! ennyi. pont.
  • McGrady
    #632
    abban vszont igaza van, hogy előképzettség nélkül csak fost lehet csinálni. :)
  • Goth
    #631
    pfff...
    Tudod, nem a zeneiskola az egyetlen hely ahol megtanulhatsz zenélni, ne legyél már kotlátolt, "ennyi. Pont."
  • _Vegeta_
    #630
    Ne beszelj mar marhasagokat.

    Zenei elokepzettseg nelkul nem lehet zenet irni, ennyi. Pont.
  • zakika
    #629
    vagyis mi volt elob a toji vagy a tyuki?
  • Goth
    #628
    Akkor csak az a zenész aki zeneiskolába járt?
    akkor azok a zenészek akik az első zeneiskolát megalapították és tudtak zenélni hogyan lehettek zenészek zeneiskola nélkül? :D
  • Goth
    #627
    hát hallod miből maradtál ki! :D
  • _Vegeta_
    #626
    Minden zenesznek van tehetsege hozza, azert üzi az ipart. Normal esetben a DJ is művész, helyesbitek zeneművész és mint olyan alapkovetelmenye a zenetudas.
  • _Vegeta_
    #625
    Akkor ezert vagy ilyen ertelmes. :D
  • mila69en
    #624
    a hejjj dunáról fúj a szél valahogy kimaradt az életemből:DAS:ASD:DSD
  • mila69en
    #623
    miért akkor mi?:D
    egy gitárosnak a gitár a hangszere
    egy dobosnak a dob
    egy hegedűsnek a hegedű
    egy dj-nek? na?:DDDDDD
  • windrunner
    #622
    De megint miről van szó?:D:D emberek kimondta hogy a DJ önmagában zenész?? Az egy Disc Jokey lemezeket kever össze...ehez nem tudás kell annál valami sokkal fontosabb amit nem lehet akárhogy megszerezni...tehetség. Viszont hamár producerkedik is egy dj akkor már nyugodt szívvel mondhatom hogy zenész mert olyan dolgot csinál amit nem tanítanak az iskolában....
  • _Vegeta_
    #621
    Nem hivnam zeneszeknek azokat, akik mindenfele zenetudas nelkul (es itt most hivatkozni fogok elottemszolokra) csak potmetereket tekergetnek.

    Biztos van olyan DJ aki semmien zenei elokepzessel nem rendelkezik, de az biztos olyan is.

    #620: Igen. Tanultal zenet az altalanosiskolas hej dunarol fuj a szel-en kivul?
  • mila69en
    #620
    és miért is kéne? zene iskolába? mégis minek? csellozni tanúlni?:DASD:ASD:ASD:ASD:A
  • I.C.ram
    #619
    Hát nem tudom. Nem kell ahhoz zeneiskolában tanulni zenélni, hogy valaki jó elektro zenét gyártson :)
  • windrunner
    #618
    Mi a tévedés?
  • _Vegeta_
    #617
    Tevedes! Minden zenesznek van bizonyos foku, de inkabb nagy foku zenei ismerettsege es tudasa. Ez alapkovetelmeny. Nem gitarozhatok ha nem tudok improvizalni pl. Egy normalis lemezlovas is legalabb 2 (hagyomanyos) hangszeren jatszik. :)
  • I.C.ram
    #616
    egyébként ajánlom a hitetlenkedőknek a reason nevű programot. Az egy hardware emuláló program, és kb ott kezdődnek a jó zeneszerkesztők. Kiváncsi vagyok, hány másodpercbe telik egy nagyszájúnak akár csak egy jo ritmust összehozni, ami talán a legegyszerűbb :P
  • I.C.ram
    #615
    Na pont itt van az előítélet.

    Az elektronikus zenéhez, ugyanolyan szaktudás kell, mint a hagyományoshoz. Tehetség kell mindkettőhöz ugyanúgy. Egyikhez a hangszereket kell ismerni, másikhoz a gépeket, amiken csinálják.... Profi zenéket nem szoftveresen csinálják, hanem rendesen hardwarekkel. Van rendes dobgép, sampler, syntethiser, stb... Aki profi a szakmában, az már majdnem hangmérnöki szaktudással is rendelkezik. Ezt a zenét nem 13 éves gyerekek írják valami szar zeneszerkesztővel, hanem több milliós felszereléssel, és szoftverekkel, profi zenészek!
  • VinylToy #614
    drága moderátor bácsi, azért a büntipontot is osszuk szét, ha már Ő volt olyan kedves és ezt a viszályoktól mentes topikot próbálta az általa beírt dologgal ingerelni :D
  • mila69en
    #613
    LoL
  • prezi
    #612
    xDDDDD
  • VinylToy #611
    ezt pont utánam beírni nagyon nagy hiba volt :D
  • Egzol
    #610
    Hali!

    Mindenkinek ajánlom figyelmébe a magyar ATB fan oldalt: http://gportal.hu/portal/atbfansite/