7
  • Dinosaur
    #7
    Én most cseréltem le az LG DVD irom, mert nem olvasta a CD-ket és elbaszta a DVD irást is. Pont 2 év után ment tönkre és a gari is 2 év volt. Jól ki van számolva, mi?...:)
  • viizo
    #6
    Nekem LG-m sosem volt és sosem lesz, de ez nekem a koreai ellenességem miatt van. Minőségben meg sem közelítik a japán cuccokat, de árban már ottvannak... pffff
    Elég horror nekem ahogy ismik szenvednek ezekkel, mert sorra romlanak el, ráadásul kép / hangminőségben is nagyon messze tanyáznak a japcsiktól, blő...
    aki ilyesmit vesz, meg is érdemli.
  • toyotakacsa01
    #5
    Az Lg porszívóval nem volt még gondom. (Az LG monitorhoz adták ajándékba, amivel szintén no problem)

    LG cd íróm purcan már ki.(LG 8X) DVD íróból meg a fórumok olvasása után nem is LG-t vettem.
    Viszont hogy jót is mondjak a második cd írom (LG 52X) a mai napig jól működik.
  • puntocsento
    #4
    hát nem tudom. nekem van. LG. plazma tv-m, 6fejes videóm, asztali vinyós dvd íróm, és nincs semejikkel gondom. viszont panasonic-ot többet nem veszek. van egy pana 85e ft-os dvd-m másfél év alatt 2x ment tönkre, meg egy 240e ft-os pana kamerám, azt meg 3x használtam és utána elromlott. gagyi.
  • apocalypse0
    #3
    egyetértek
  • zidder
    #2
    Én soha többet semmiből se ami LG-vel kapcsolatos köszönöm... inkább lesz 2 meghajtóm.
  • Tiberius B
    #1
    Nemhiába szeretem az LG-t:-)