224
motorola L7
  • Nufy
    #224
    Sziasztok!

    Olyan kérdésem lenne, hogy tudnátok-e olyan szoftvert ajánlani amivel java dolgokat fel tudnék tölteni a telefonomra. előre is köszi
  • Lacboy82
    #223
    Sziasztok!

    Tud valaki olyan szoftvert az L7esre amivel a memóriakártyán lévő mp3-akat, csengőhangnak lehet beállítani???
    Az enyémen lévő szoftver csak a telo memóriájában lévő mp3-at engedi csak csengőhangként használni, ez a memória meg hát elég gyér, ahhoz hogy elegendő mennyiségü mp3at tároljon benne az ember...
    Köszi előre is a segítséget!:)
  • vixo
    #222
    Hi all!
    Látom nem vmi aktív a fórum,de azért próbálok segítséget kérni,hátha kapok.Szóval csak annyi lenne a kérdésem,h nem tud valaki progit ehhez a telóhoz,hogy átrakjam a telefonszámokat simkártyáról gépre?
    Előre is Kösz!
  • gergő992
    #221
    csinálj vagy csináltas rajta egy szoftver frisitést ha nem lessz jobb akkor nagy baj van:D:D:D:D:D:
  • eightmiles
    #220
    régi egy topik, de kéne egy kis help.
    wapról töltöttem le egy hidról képet, de rögtön, amint leért, a mobilom újrakapcsolt. gondoltam ez annak tudható be, hogy párszor már kapott nem is olyan kevés vizet. utána viszont, mikor bementem a galériába, nem mutatta ki a képek thumbnail-jét, és bármit is csinálok ott, lefagy a mobil, és csak az segit, ha kiveszem és újrarakom az aksit. nem tudom a képet se megnyitni, se opciókba menni, sőt, korábbi képeimet se tudom megnyitni. próbáltam már azt is, hogy rakok bele pár új fotót, és sorra törlöm ki, de amikor a hidashoz érek, megint lefagy.
    remélem tudtok segiteni, hogyan tudom rendbehozni. thanks
  • gergő992
    #219
    http://motol7.extra.hu/

    innen tudod leszedni
  • neog1
    #218
    Az is megfelelne ha meg tudná valaki mondani honnan lehet letölteni skinmant?Köszi!
  • neog1
    #217
    Sziasztok! Megtudná mondani valaki hogy l7-re hogy lehet feltenni skineket?Nem tudok letölteni hozzá skinmant!
  • pumma
    #216
    Sziasztok tudna nekem segiteni valaki mert az ideg már keté vág van egy motorola L6 telcsim vetem usb kábelt de nincs driver hozzá szofver van csak mikkor bedugom a usb rá dugom a telcsimre uj hadver varácslo jön elö de nem tudok mit csinálni léci segicsetek köszi <---én irtam hogy L6<--tutam hogy ez egy l7 topick de nem sok külömbség van a 2 szzéria közöt és hátha valaki tud valam megoldást
  • gergő992
    #215
    igaz de ez L7 topik is:D
  • pumma
    #214
    de a l6-nincs kivehetö memoja :P
  • pumma
    #213
    hu ez nekem magas nekem olyan progi kéne amivel mmst meg csengöhangot meg ilyeneket tudok mobilomrol leszedni meg ferakni
  • gergő992
    #212
    nem csak telefont lehet vele szoftvert frissiteni!!!! de mond meg mit akakrsz rá rakni!! mert ha van benne kártya akkor csak be álitod az usbét hogy minlegyen választod a memoria kártyát rá dugod a gépre és a megfelelölö mapába rakod a cucokaT:D
  • pumma
    #211
    én feltelepitetem csak a imei cimét irta ki meg egy ketö dolgot amugy mást nem tutam vele csinálni amugy lehet valamit csinálni vele pl mms vagy képet le fel rakni ?
  • gergő992
    #210
    azon keresztül ismeri fel a telot:D amugy szoftver frisiteni tudja
  • pumma
    #209
    Gegö tulajdonképen mire jo ez a rsd life 2.5 mert én feltelepitetem de nem tudom használni :S
  • gergő992
    #208
    meny a free és tölsd le:D várd meg mit az idö lejár ird be a kodot és letöltés
  • pumma
    #207
    ez jön ki http://rapidshare.de/files/13011233/RSD_Lite_2_1_.5_Release.zip.html
  • pumma
    #206
    Szeva köszi,de hogy kell ezt leszedni bejön nekem egy ablak de semmi letöltés nincs :S
  • gergő992
    #205
    http://motol7.extra.hu/leirasok_flash.html itt találod hogy telepisd az rds little nevezetü progit ha a leirást követed müködni fog a kábel!!:D:D
  • pumma
    #204
    Sziasztok tudna nekem segiteni valaki mert az ideg már keté vág van egy motorola l6 telcsim vetem usb kábelt de nincs driver hozzá szofver van csak mikkor bedugom a usb rá dugom a telcsimre uj hadver varácslo jön elö de nem tudok mit csinálni léci segicsetek köszi
  • gergő992
    #203
    http://www.letsmoto.com/forumsR/file1488.html!! tölsd le innen a szoftvert!! lesz egy ijen szöveg hogy Скачать R4513_G_08.B7.ABR_RB arra katincs rá
  • gHOST
    #202
    Sziasztok! 35 SMS volt a telefonba és már azt írta, hogy az üzenettaroló betelt. Idegesítő. Amúgy nem tudjátok hogyan mentsem át a Nokia 7650-ből az SmS-eket V3i-be?

    Gergő992!Tudsz nekem is adni ilyen szoftvert? A gyári szoftverem: R479_g_08.B4.85R Kösz.
  • gergő992
    #201
    szia!! figyi smsel igazad van csak 90db tud tárolni!!! a hangerö kicsit gyenge igaz de halhatoo! ha gondolod adok szoftvert a gondolod ami kira hidd el nekem nekem is azom van!! a csaengöhangot karirol is be tudom rakni és haalgatni is!!! javát tényleg nehéz felrani de ha van kicsi rutinod benne már meni fog:D
  • toM517
    #200
    Sziasztok!

    Megmielott a birtokomba kerult a telcsi azelott almaim teloja volt. DE most, hogy megvan ra kellett jonnom egy-ket dologra...

    1. Iszonyat halk a hangszoroja, szinte csak teljes csendben lehet hallani a vonal masik vegen levot...

    2. Nincsen SMS memoria, vagyisnem tudja menteni a mem. kartyara! - Ha igen, nekem nem lehet(R479_G_08.85R szoftver)

    3. Csengohang csak telefonmemobol megy...

    4. Nehez kezelhetoseg az alkalmazasok, temak tekinteteben, bar azota rajottem java alk.okat nem is olyan nehez ratenni, mint azt oly sok helyen irtak (vegulis ez sem nehez, csak a V3i-t valahogy semmi sem akarja felismerni a windowson es a Phone Tools-on kivul.)

    Ha tevednek es ez egy elavult szoftvernek a sajatosagai, akkor valaki vilagositson fel, foleg azoktol varom a valaszt, akinek mar az uj iTunes-os V3i-juk van, de barki hsz-at megkoszonnem, hogy ujra beleszerethessek a telefonomba, ugyanis ezek a dolgok borzaszto kiabranditoak!

    A valaszokat elore is megkoszonom!
  • mika3
    #199
    magyar lang pack érdekelne...
  • gergő992
    #198
    90darab sms fér összesen el benne!jo a felbontás inkább elfogadhato!!!pannonos mp3mas!!!!jol szol az mp3rom!nem igaz a visszhangzás!!!!igen néha befagy és lelasul!! de nem jelemmzö!! nekem ha 1év allat 3szor elöfordilt
  • gergő992
    #197
    semmit!!!töltöt azt szevasz legalábbis amikor én vettem
  • Maathe
    #196
    6. Ya és még annyit h ha a Pannon-nál veszem akkor mit adnak a csomgba?
  • Maathe
    #195
    Hello!
    Most szeretnék venni egy L7-est csak lenne pár kérdésem:
    1.Kb. hány SMS-fér bele, és hogy ha vennék bele memória kártyát akkor arra is teszi az sms-eket vagy csak az alap memóriára??
    2.A kamera felbontása milyen?A videóba nem csúszik a hang és a kép?És hogy ha a Pannon-nál vezsem akkor lesz benne MP3 lejátszó, mert hallottam h a Yodafone-nál nincs bennt?
    3. Az MP3 mennyire szól?
    4.És hallottam erről a visszhangzási dologról, hogy akivel telefonálók az visszhangozva és sípolva hallja a hangom ez mindegyik L7-es csinálja? Ha igen akkor h lehet megszüntettni?
    5.És még arról hallottam h ha nem frissítem a szoftvert akkor elkezd fagyni és akadozni a teló? Ez igaz? Ha igen akkor milyen progival kell frissíteni és hogyan?
    Egy kicsit hosszú de remélem válaszol rá vki!
    Előre is THX!
    Előre is THX!
  • mika3
    #194
    sziasztok hogy lehet fügetleniteni a motorola L7 ha valaki tudja segitsen!!!HELP
  • gergő992
    #193
    ELADTAM A TELOMAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NEM FOGLALKOZOK MÁR VEL! ELNÉZÉST MINDENKITÖL EGY OLDAL ITT LEHET KÉRDEZÖSKÖDNI http://motol7.extra.hu/
  • Jesy
    #192
    honnan lehet rá game-t tölteni?
  • Dj káka
    #191
    Valaki tagyen képet is!:D
  • hitman55
    #190
    Ha van msn-ed add már meg és segitenél megoldani.Ha nem adod meg akkor ird már le hogy mi lehet a baja mert valamien drivert raktam fel.
  • djjwill
    #189
    a driver-ed jó vajon?
  • hitman55
    #188
    CSá! fig , nekem megvan a mobile phone tools de nem akarja érzékelni a mobilomat USB-n van.
  • djjwill
    #187
    szasz
    a mobile PhoneTools progival szedhetsz le és rakhatsz rá mindent

    nekem meg arra nem válaszol senki hogy az L6-ost hogy lehet függetleníteni
  • hitman55
    #186
    Irjon már valaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • hitman55
    #185
    Magyarul: hogy lehet úgy felrakni a mobilról a cuccokat (képek , videok) hogy nincs memóriakártya a telóba?