132
Mit gondolsz rólunk?: Jófej gyerekek
  • MolniGee
    #132
    Újra kapható az MC's kollekció a www.polo16.hu webshopjában!!!
  • _Atti_
    #131
    "Aki megmondja eloszor a mondani valot azt amire gondolunk mi"

    'na most keményen odateszünk..' persze ezt csak gondoltátok, ez jol lejön a számokból :)
  • Marci D
    #130
    Na ez az!!!
  • Daverr01
    #129
    Nem talalt varom a tobbit:D.
  • jax
    #128
    Tipp: Falusi lúzerek vagytok, akik unatkoznak a kibaszott semmittevésbe.
  • Loál János #127
  • Daverr01
    #126
    Ez zene.Komoly mondanivaloval.Aki megmondja eloszor a mondani valot azt amire gondolunk mi akkor annak postazunk egy eredeti kazit dedikalva mind a negy szammal rajta!EZ HALAL KOMOLY!!!!!
    Varjuk a jelentkezest!
    Marcika majd irok!
  • bens
    #125
    a MItekbe vannak belemélyedve?

    [szemét]
  • Marci D
    #124
    Szerintem azért nem dumálnak mert bele vannak mélyedve a zenénkbe és keresik benne a hátsó gondolatokat. :) Adok 1 tanácsot: Játszátok le visszafelé! Akkor majd rájöttök az igazi mondandónkra.
  • Daverr01
    #123
    NA MIVAN VAZZEG POROGJETEK!
    Marcika a faszom kivan mikor lesz mar junius vege????
    Mizu veletek?
  • Marci D
    #122
    Vazzeg Dávid!
    Szombaton annyira bekúrtam hogy már 10 órakor feküdtem mert akkorát okádtam hogy az már fájt. :D
    Sikondán voltunk a Betty haverjainál. Kibérelték az üdülőt és akkora királyság partyt csináltak hogy fúúú. Legalábbbis amíg emlékszem király volt.
    Nah LÉgyszi intézd a memóriát mert nagyon gáz. Le van nagyon lassúlva a gépem!!!
    Légy jó és hívj!
  • Daverr01
    #121
    Nem szar, csak ti a johoz vagytok szokva:).Mi mindig ott leszunk a toppon:D.Szoval ha olyan szar akkor nem kell meghallgatni, nem am valami dobhartya problemaid lesznek.Marcika veled mizu???Elsz meg?Majd holnap lehet hivlak, remelem ma bebaszol helyettem is!
    Csok a csaladnak!
    David
  • Ottto
    #120
    Hagyd. Az igazság néha fáj....
  • Fido4life
    #119
    Erről van szó..
  • jax
    #118
    Link vagy, írtam is hogy "nem bántásból mondom".
  • Fido4life
    #117
    LOL
  • Marci D
    #116
  • jax
    #115
    Az a baj, hogy csak ti, ketten.
    Nem szeretnék beszólni, de sztem hagyni kéne ezt a rap dolgot, mer' hát... szar. Nem az lenne a baj, hogy nem saját a zene, meg underground meg minden, de a szöveg is cinkes. Télleg nem bántásból mondom, de nem érdemes tovább foglalkozni vele.
    Na cső.
  • Marci D
    #114
    Nem hal meg mert mi mindíg fanok leszünk :)
  • Daverr01
    #113
    NA VAZZEG NE AM MEGHAL A FANCLUB!
    FORZA J.F.GY.:D:D!
  • Daverr01
    #112
    Jo reggelt.Te jesszus kurva elet.Megneztem a lacejunior...t, hat ez valami brutalis:D.O az aki leallhatna Horevel freestyle-ozni:D.Tuti lenne erdeklodes.Olvastam az angol szam szoveget, de arra nem igen jottem ra h mirol szol:D.Uuuu de rosszmaju vagyok:D.
    Na majd irok meg, csooo!
    Dave
  • Palinko
    #111
    valamit játszotta az eszét,majd megpróbálom még 1-szer...
  • Marci D
    #110
    Nem tudom megnézni a lapot mert azt írja ki hogy a kiszolgáló nem található!
  • Marci D
    #109
    Hogy érted hogy nem szedte le?
    Nekem leszedi. Én csináltam a haonlapot tehát ha technikai problémád van vele akkor írd le légyszi!!
  • Goth
    #108
    aaaaaztagecccc ááááááááááááááááááááááááááá :SAD ASDASDASDASDDDDDDDSDAS D

    a mekdánelc a kedvencem D:
    a bankot nem bírom végighallgatni :_DDD
  • Palinko
    #107
    utódok biztos nem... azt a szintet nem hiszme,hogy még 1szer megüti valaki...

    kül a kritikát nem a ti zenétekre írtam,sajna azt nem sikerült meghalgatni,mert nem szedte le...a véleményemet (inkább az én véleményem mint kritika) a 104-es commenthez írtam...
  • Daverr01
    #106
    Szerbusz MARCI :D!Huh baszod vegre szunetem van!Remelem minden ok otthon majd hivlak valamikor.Nah ennyit a maganeletrol:D.
    Szoval most nagyon osztonzoen hatott ram a par negativ kritika ugyhogy olyan szoveget irok nyarra hogy besza*tok:D.Majd jol berugunk azt nyomunk klippet is.
    Amugy meg aki arra szamit amikor felmegy a honlapra hogy most 2pac utodjait talalta meg az tuti hogy csalodni fog.Ez az egesz egy jo poennak indult, de most mar talan komolyabban is ramegyunk a Tmara.Egy a baj, hogy az egeszbol csak nyaron lehet vmi.De akkor tuti.Na legyetek jok!
    ui.:Marcika add at udvozletem mindenkinek lecci!
    Cso
  • Palinko
    #105
    itt a példa "nincs hangom,akkor rappelek" -dologra.a rappben nem csak a szöveg a lényeg... nincs semmi ritmusa az egésznek,a szövegnek sem sok értelme... a hang sem üt túl nagyot.

    sok gyakorlás....
  • niburu
    #104
    http://lacejunior.atw.hu
    http://lacejunior.atw.hu
    http://lacejunior.atw.hu
  • Marci D
    #103
    Sziasztok!!

    Arra gondoltam hogy ti is segíthetnétek ötletet adni hogy mi kerüljön fel a honlapunkra még.

    Én gondoltam a Rapjeink szövegére. Meg esetleg a Tormási életről írni pár dolgot. Vagy rólunk írni még többet hogy milyen az életünk amikor éppen nem RAP-elünk. :)

    Irjatok mit gondoltok!

    Csumi mindenkinek!!
  • Fido4life
    #102
    Na én benne vagyok, csak ma nagyon szarul vagy így nem megy.. Meg azér kell valami ihlet is.. Na majd emailban megbeszéljük..
  • báttyó02
    #101
    :>
  • Marci D
    #100
    [email protected]
  • Marci D
    #99
    Csá srácok itt vagyok én is!!!
    Végre feljutottam a netre!!
    Látom Vicze barátom már új tagokat akar toborozni. Hát elég nehéz lesz így neten keresztűl RAP-elni.
    Amúgy van a mailcíme a Jófej Gyerekeknek is. Oda is lehet szöveget küldeni Fido4life. jofejgyerekek mail

    Örülök Dávid hogy kiértél! Légyszi intézd nekem a memóriát!!
    Csumi mindenkinek!!
  • báttyó02
    #98
    temeg kiafaszvagy.
  • Goth
    #97
    Hát őt nem !DDDD
  • Goth
    #96
    Ez egy dolog hogy a szöveget nem bírom sokáig hallgatni, de akárhogy is próbálkozok, nem tudom elkapni az ütemet :S
  • Daverr01
    #95
    jah nem
    Az emaliem az [email protected].
    Varom az erdeklodest!
    CSAO
  • Fido4life
    #94
    Ugyanaz az emailod is ?
  • Daverr01
    #93
    Nah zsir!
    Aki komolyan akar ilyen szovegirosdit jaccani meg mittomen akkor vegyen fel MSN-re ott akar kozze is tehetjuk ami van es megdumalhatjuk!Msn cimem: [email protected] jo eccakat, sok jobarat...(na aze ez halal kemeny rim volt)>:D!