263
a bajnokcsapat hivatalos fóruma
  • SadManFromHigh
    #263
    Gratulálok fiúk!! Szárnyal a csapat!! De ez a jövőhét naon kemény lesz, azt mondom ez forduló pont lehet, ha hozzuk nagyon közel a dobogó, ahol már bármi lehet.... NINCS MESE, le KELL radíroznunk a nimbuszt Mindenkitől elvárom, hogy csússzon, másszon, haljon ezért a meccsért (ahogy eddig) HAJRÁ VELOX!!!
  • peacyg
    #262
    sráácok nagyon rég voltatok itt...mivan a csapattal? hogy álltok a bajnokságban?
  • Megyi26
    #261
    na srácok elköszönök,meek törökbe edzötáborozni a csapattal 2 hétre...:D:D:D ti meg fáztok itthon...majd gondolok rátok :D minden jot VELOX FC
  • Megyi26
    #260
    én mindig olvasom aforumot...csk sosincs semmi uj...naon bepunnyadt a társaság... :(
  • SadManFromHigh
    #259
    hol vagyunk a fórumról??? sehol???
  • SadManFromHigh
    #258
    haligali skacccok!
    mi lesz a femszisszel???
  • Sinyaa
    #257
    Mauríciusz... Na bazmeg Papci:D...
  • Papci09
    #256
    Hello mindenki!
    Csak udvozolni szeretnek mindenkit innen Mauritiusrol, es persze sok sikert kivanni a pecsi turahoz! Adjatok nekik kemenyen!!! Na pa!
  • daszajev
    #255
    Mi volt meccsen?
  • Sinyaa
    #254
    Csaó, mint már tudjátok vaarom a lovét pécshez... majd irom h ki hozta eddig és ki nem, hogy tudjatok másokat basztatni h hozzák:P. /3e/, -Sinyaa#6
  • Sinyaa
    #253
    . Lesz ez még jobb is...
  • Megyi26
    #252
    ezért meglakolsz!!!!!!!!!!!!!!!
  • Sinyaa
    #251
    ...és a 2. üveg jégert én törtem össze a taxiból kiszálva néhány hónapja a vesztegzárnál...
  • Papci09
    #250
    Hát ja, valamikor el kell menni, mert ugye nyáron edzőtábor volt a Balcsin!!!
  • Megyi26
    #249
    basszus igyexem elitézni h ott lehessek...még akkora buljatkihagyni..papci baszki kifog akkor velem jégerezni..:(:(:(
    -Papci vegyünkjégert...
    -vegyünk kettöt...:D:D:D életem párbeszéde
  • Sinyaa
    #248
    December elején nyaralni menni... Alapzsír.
  • Papci09
    #247
    Üdv mindenki!
    Nekem sajnos le kell mondanom a pécsi túrát, mert akkor leszek nyaralni.
    Pedig nagyon nagy buli volt a tavalyi!!!
  • daszajev
    #246
    Az egy komoly tornagyőzelem lesz(kis túlzással)!okés!!
  • Megyi26
    #245
    sztem más is nézi ám :) én sem felejtettem el a pécsi szétcsuszást...:):):):):)
  • peacyg
    #244
    pláne úgy, hogy én nem is vagyok csapattag :)
  • Sinyaa
    #243
    A Sinyaa megy... Bár ez kicsit nonszensz szerintem Sanyi, Csongi, Gergő meg én nézzük ezt a forumot olykor-olykor:D...
  • SadManFromHigh
    #242
    BARANYA-RUTINMIX KUPA DECEMBER 2.-3.-4. INFÓKÉRT OKT. 27.-IG KERESSETEK!!!!!!!!!!!! AKI NEM TESZI LEMARAD, AKI LEMARAD AZZZZ.... AZZZ... AKI OTT VOLT, AZZZZ TUDJA MIT VESZÍT
  • Sinyaa
    #241
    Jóvan! 3:2 ide. Naon zsír, nem fogunk innen mi kiesni. Kezdünk összeállni szal kiralyos! -Sinyaa#6
  • peacyg
    #240
    nem tudom, én dc-ről töltöttem le, de ha felveszel msn-en át tudom küldeni: [email protected]
  • Sinyaa
    #239
    Csütörtökre + ember;). Egy kapus (vidis), egy védő(velence felnőtt), egy Berki (vidi);). Naon zsír lesz. (mien lol h 3 kapusunk van:P:D:D:D). SZAL. VELOX BIKE NINCS ITT FÁNK :D -Sinyaa#6
  • SadManFromHigh
    #238
    Azt honnan tudom beszerezni???
  • peacyg
    #237
    Loituma 4-s számú remix az faszántosabb ;) :P
  • SadManFromHigh
    #236
    Helyzetkép némi tabelllaelemzés után: vereség vagy döntetlen esetén valószínűleg maradhatunk a 11. helyen, de a legrossszabb esetben csúszhatunk 1 helyet le (12.). Győzelem esetén a legvalószínűbb a 8. hely megszerzése, de ha kedvezően alakul a többi pár meccs, akár a 6. pozíciót is elfoglalhatjuk. Csütörtök fél 7 VOK szevasssztok (L. BBM r.)
  • SadManFromHigh
    #235
    Gratulálok srácok!!! Ezen a mecccsen kőkeményen küzdöttünk. Büszke vagyok a brigádra, szerintem elindul itt valami... Jövőhéten a Nimbusz-Família az ellenfél. Néhány dolog róluk: (hogy a tisztelet és az elszántság meglegyen feléjük) Tavaly az élvonalban szerepeltek, ahova úgy jutottak, hogy újoncként nyerték az 1/B-t, ahova úgy jutottak, hogy újoncként nyerték a 2. osztályt, ahova úgy jutottak, hogy újoncként nyerték 3. osztályt. Azóta a keretük kicsit megfogyatkozott, gyengült, de a céljuk ezek után is a visszajutás. Ilyen játékkal és kicsit jobb helyzetkihasználással hozhatjuk... Addig is legyetek jók, ha tudtok (Loituma BBM remix-----> halálossssss)
  • daszajev
    #234
    Csö pöcsök! Csütörtökön megint nem tok menni,vagyis tudnék,csak beleszaladt a bicskla a hüvelykujjamba, azt két öltéssel foltozták meg,szal max két hét múlva lehet rám számítani. Bocsi fiúk.
    Csongi
  • Sinyaa
    #233
    Tibi csak uugy tudsz ide írni ha beregisztrálsz;) (csak szólok nah). Amugy 2:0 lett yo-radonak. De 10-9szer elverjük szerintemőket, ez volt az az egy... most így jött össze kapu előtt nem emelgetni kell meg visszapasszolgatni hanem egy ordas nagyot belebaszni h lyukadjon ki a háló is faszom. ennyi. csövike.
  • daszajev
    #232
    Gyerünk gyerekek!Ez a Yo rádio csak iikszelt az ingatlanal,szal verhetők!!!!
    Bár testben nem leszek ott, de léleken mindenképpen!! Péntek elpicsázlak titeket,ha nem nyertek vazze!!!
  • roberto0915
    #231
    Coop-CBA örökrangadó...
  • peacyg
    #230
    Eddig miket játszottatok?
  • Sinyaa
    #229
    Szép volt fiúk! KÖv meccs 09.20. 21:00 (szerda) Jó lesz ez...
  • Sinyaa
    #228
    köv mecs. csütrötök 18:30!!!(szept 14)
  • Sinyaa
    #227
    hi. szeptember 7.én 18:30kor kezdünk!!! az ALBA CONSTRUX KFT ellen!! egy hét kivételével mindig csütörtök 18:30kor játszunk!!! csak mi az egesz I/B.ből...:D többiek mindig korábban hétf kedd meg csütrötökön:D:D:D:D... MOndja vki h nem vok fasza:D:D:D hehe csá...
  • Sinyaa
    #226
    Meg vannak a mezek. Nagyon baba.
  • Sinyaa
    #225
    Kibaszott fölbasztam magam rajtatok, több tízezer minuszban vagyok basszátok szájba, mert mindenki akkora csoró szegény fasz h nem tud összekaparni 3000,-t.... Na persze lofaszt. Leszarom, tényleg nem adok senkinek se mezt addig mindenki be nem hozta bazmeg EGYTŐL-EGYÍG, hát a kurva életbe már. 2 hete könyörgök hogy legyetek szívesek behozni. DE BAZMEG SENKI!! EGY EMBER SE ... Mindenki azzal jön h: "majd a szponzor"?!. Jelenleg egy sponzor van aki adott 120at nevezésre és pályára. ennyi. és slusz. midnenki beígért nekem mindent aztan lofaszt se lett belőle. Mi a gEcit gondoltok h majd minden meccsre viszek fejenként egy rekesz sört is ?! mert van szponzor?... hát bazmeg.
    ENNYI.
  • Megyi26
    #224
    sziaszto srácok,sok sikert az edzőmeccsekhez,örülnék ha vmeikre kitudnék menni meglesni titeket...remélem alakul a csapat!?sok sikert minden egyes meccshez,bajokikra mindenképpen kiakarok menni...pápá