207
Avagy a börtönből jött gengster rapper
  • szando
    #167
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • hokotro
    #166
    Sok igazságot irt Viktorio!Érdemes elolvasni.Jó észrevételek és Igaz!!!
  • Fido4life
    #165
    Bazzeg szinte mindenki csak fikáz.. Én meg nem halgattam meg az albumot Me' nincs időm, 2Pacalypse-t kell hallgatni !
  • #164
    Amikor még a TKO formációban volt Kicsi Tysonnal ,akkor még elég hiteles volt,és szerintem jó kis albumot hoztak össze.Sikerük nem volt,de aki ismerte Dopemant ,azt tudta hogy ilyen album is van.
  • Viktorio
    #163
    Most találtam erre a fantasztikus fórumra és nagyon felkeltette az érdeklődésemet, ezért gondoltam én is hozászólnék!

    Először csak olvasgattam a hozzászólásokat, de ezt követően összeszedtem magam és én is ellátogattam a honalpjára!

    Nah hát itt sztem is sok okosságokat lehet találni, de hát ez..... b...+!
    Én semmi negatívumot nem szeretnék kiemelni, de 1-2dologot azért mégis felvetnék!
    1.Ezen én nem nevettem, sokkal inkább elszörnyülködtem!
    2.Nem értem,h miért kell kihangsúlyozni azt, h vki börtönviselt!Sztem ettől nem vagányabb az illető!
    3.Nem értem, h "mediterán" környezetben miért kell melegítőben feszíteni, nyakig becipzározva!Emelett a többi fenenagy "maffiozó, gengszter" ugyanúgy hülyét csinálnak magukból ,amikor full feketében mutagatják az E - W -et, a tengerparton, verőfényes napsütésben!Ez jo is lenne csak pár ezer kilométerrel nyugatabbra!
    4.Hát igen!Szép autók!Nagyon azok és nagyon jol is mutatnak!Erről egy zenakar már korábban kifejtette a véleményét(igaz nem Ogli kapcsán), ugyhogy én az ő szavaukkal csak annyit irnék: "Ha a forgatásnak vége mehetek majd busszal"
    5.Ezeken az aproságokon kívül, még azt is kicsit gázosnak tartom, h mindenhol ilyen flotír melegítőben jelenik meg!Mi ez?Limo+"mackó"?Sztem nem paszol!
    6.Igazán nem akarok senkit basztatni, de a képek között van egy album, ahol éppen vmi hotelben vannak!Ha itt az volt a cél, h spontán pillanatokat kapjanak el akkor szetem ez nem sikerült!És az ott lévő emberek?Köztük is volt 1-2 olyan akiről csak csilagászati magasságokban lehet beszélni!
    7.Én nem tudom, h melyik "gengeszter" van ezzel a csodálatos, már-már anyanyelvi szintű nyelvérzékkel megáldva, de .......!Hihetetlen!A kiadónál nem érzik, h lehet van vmi baj a sráccal?

    Utolóag is elnézést, h idegenként hozzászóltam és azért is ha vki lelkébe beletiportam volna!
  • hokotro
    #162
    Megnéztem ennek a jóllakott napközisnek a honlapját/mert az van már neki/ és a belem kiröhögtem rajta.Demó anyagokba bele lehet hallgatni és a szék is kicsuszott a röhögéstől a seggem alol:Pénz,gengszterek,férfiak vagyunk ,ilyen az én napom,cimű számokkal.Miért nem mindjárt:hamburger,vagány malac,kutyalánc,vazze és sorlhatnám egy hétig a hozzá illő szininimákat.Hagggyyuk má Ogly....mmmmi...is???Ja G-mint géza.
  • Fido4life
    #161
    NA VISSZAKAPTAM AZ ALBUMOT !!!
    VÉgighalgatom, és elmondom a véleményem..
  • hokotro
    #160
    ezt sehogy!"háj róllörz, big bóllörz/
    wí gat dö kess wí gat dö dálörz" ez egy értelmetlen hablaty!
  • mabbak
    #159
    magyar bill-el nem lehet rendeesn leírni, de én kiejtem neked szívesen :D
    az a lényeg h nem kell ennyire elmenni a magánhangzók felé
  • Jancsik
    #158
    de hogy kell rendesen kiejteni? azt senki sem mondja, kíváncsi lennék rá
  • hokotro
    #157
    Thanks!
  • mabbak
    #156
    "háj róllörz, big bóllörz/
    wí gat dö kess wí gat dö dálörz"
  • hokotro
    #155
    A csajom perfekt angol.Meghallgattuk a Ogglllyy mi is???G mint Géza talán, csudajó Rap számait,hát mondhatom:hánykolódott a röhögéstől,mert ennek az embernek fogalma sincs az angolról.De néha még saját anyanyelvéről sem.Adnák,kapnák,úgy jó parasztosan a nék toldalék szó hiányában.Ennek a lemezkiadóban nem mondják?
    -Te,tanulj tinó......
    -Egyébént ahogy korábban is irtam:tizenéves skacok úgy lenyomják ezt a mamlasz kövér majmot freestyle-ban hogy arról koldul.
    Nem minden a termet,ha a fejben nem terem semmi
  • mohuska
    #154
    LOL!!!!!!
  • Fido4life
    #153
    A Hight Rollers-ben igen...
  • mate317
    #152
    Ogli G nem ismeri a rímeket
  • _Atti_
    #151
    elküldték nekem és meghallgattam ogli dzsi férfiak vagyunk című számát..

    uristen ez mekkora szerencsétlen....kb höre szint :D
  • mabbak
    #150
    nicse má szpem :)
    értelmes beszélgetés meg sose is vót'
  • mohuska
    #149
    hát itt mi van???
  • mohuska
    #148
    mindegy....
  • Fido4life
    #147
    Ok, de sajna a gyerek Hétfőn adja vissza...:(
  • mohuska
    #146
    hallgasd és oszd meg velünk....lehet énis végig hallgatom
  • Jancsik
    #145
  • Fido4life
    #144
    Végig fogom hallgatni a Hight Rollers albumot
  • mohuska
    #143
    namivan .....tök haldoklik a topic.....mondjuk nem csoda :DDDD
  • Fido4life
    #142
    :D, akkor hadjuk, nem basztatlak...
  • mohuska
    #141
    ja jogos:DDD

    mit hallgassak rajta...annyi elég volt amennyit hallottam......
  • _Atti_
    #140
    naés..Ogli se az:)
  • Fido4life
    #139
    hát elöbb hallgasd meg !
  • mohuska
    #138
    :DDDDDDDDD
    nemhiszem h az......:DDDDDD
  • Fido4life
    #137
    Akkor vedd rá a spanodat, lehet hogy tehetség !
  • mohuska
    #136
    mer milye van neki...rossz múltján kívül????
    spanom ugyanígy elkezdhetne gansta rappet nyomni......szarez
  • Fido4life
    #135
    Szerintem nem..kissé hülye a hangja, meg maga a csávó kinézete is, de én nem fikázom ennyire, mint mindenki..
  • _Atti_
    #134
    jah, annyira nem..mint mondjuk hat másik ilyen balf*sz összevetve
  • Jancsik
    #133
    Szerintem annyira nem gáz a csávó
  • mabbak
    #132
    ha figyelsz esyrevesyed hogy mi se eyt a yenet syeressuk

    from frqnce
    frqncia bill rulz :]
  • kaki maki
    #131
    oglidzsí a divatgecej ;<
  • Vlala #130
    Az sem mindegy, milyen zenékre, milyen szövegekkel... Bár rég leszoktam a zenefikázásról, van még, amit nem tudok megemészteni. Már Dopemannel és Tysonékkal elkezdődött a hazai "csibész" (értsd: PIMP, díler, megyünklopni, stb.) zenei műfaj, amelyhez úgy tűnik, még fel kellene nőnöm...
  • mohuska
    #129
    nincs sajna arról nekem is csaka nevem krome vsn meg
  • _Atti_
    #128
    szerintem zeneileg is teljesen korrekt.

    homesound nincs meg véletlenül? mert arról csak az a pár szám van meg ami wacuumairsen ki van téve.Nevem Krome,Ujjá született bennem a király, meg az intro.