207
Avagy a börtönből jött gengster rapper
  • John Cena
    #207
    Orlando Bloom2 te nem Warcraft 3 jáccol?:) és a Klánod az ISEN?
  • John Cena
    #206
    Valakinek meg van OGLI G-tQl a Maygarok Lánya nagyon kéne mindenhol kerestem de nem találtam nagyopn meg köszönném ha el tudná valki küldeni!
  • Viktorio
    #205
    Ne haragudj ha a hozzászólok véleményük leírásával megsértették a te nézeteidet!

    Ne vedd a lelkedre!!!!
  • ombre
    #204
    hjajjj szerintem az lenne a legjobb ha ogli és haverjai fogadóórát tartanának az ilyen sok kis pöcsnek! Neten akkora szája van egyeseknek hogy húú (foglalkozási ártalom lehet) de kíváncsi vagyok hány ember menne oda hogy figyejj szar a zenéd meg egy faszkalap vagy naaaaa?? egyébként meg akinek nem teccik lehet hallgatni az ócska szar igéyntelen nyálas buzi rádióslágereket!!
  • orlandobloom2
    #203
    Ezt az ugly-Gya t hogy lehet halatni???????Ne legyetek lämäk :)
  • Fido4life
    #202
    nem a haverom bírja, néhány klippet borzongva megnéztem (számszerint kettőt) azt ennyi..:) Valahogy nem szeretek fikázni..:)
  • orlandobloom2
    #201
    mert? te ugly gay rajongo vagy ????
  • Fido4life
    #200
    TÉK
  • Fido4life
    #199
    még mindig...:)
  • orlandobloom2
    #198
    häääät anyit talan tud angolul hogy yes meg no
    de ogli-g akor is egy szanalmas alak marad!
    meg hogy genxter rap ?!?!!!
    ez aki krumplit lopott a boltba? es meg ott is elkaptak es elsirta magät ?!?!

    sztem meg kene tamadni ogli t is es az osszes gädzsijjäääät :D
  • Viktorio
    #197
    Én csak arra lennék kíváncsi h a "zenéiben" elhangzó angol szöveget vajon lefordítják neki??
  • Fido4life
    #196
    orlandobloom, látom nagyon unatkozol :D
  • orlandobloom2
    #195


    a no kurva joooo.. de a hasat ra rakja a nore , es magasba tartott kezen mutatott szam az pedig az inteligencia hanyadosa.. hat ennyit az UGLY -Gay rol ...
  • orlandobloom2
    #194


    ez nem az o stilusa ! xD

    az olyan mind egy boxer! csak be van varva a ket vege xD
  • orlandobloom2
    #193




    a kep magaert beszel!!! szopäs yankee modra!!ez a kep is az oldalarol valo! es nem ez az egy amin ilyen nyomorekul neznek ki! (minden kepen ami n ok vannak mar nyomorek minden! )
  • orlandobloom2
    #192
    na ezt nezzetek meg!
    öszinten most ez itt mi??
    ez az alak egy szanalas lajhär!
    mondjuk em ! a lajhär is jobb nälla! ö egy undorito olä cigäny!
    annyi esze van mind haja!
  • orlandobloom2
    #191
    http://youtube.com/watch?v=B5pmgnNzkKY&mode=related&search=ogli%20g
  • #190
    http://marvell.index.hu/imgfrm/3/4/2/9/BIG_0001463429.jpg
  • Fido4life
    #189
    láttuk és nagyon fasza :D
  • DJ Skyline
    #188
    láttátok már!?:D
  • hokotro
    #187
    Na mivan Kugli-Dzsivel???Előkerült már a járgánya???Szegény most metroval kell járnia dolgozni:-)
  • hokotro
    #186
    Még nincsenek meg szegény nagyon dolgozó Ogre-G autói.Már lassan sajnálom őt mint sokat melózó ,autójáért nagyon megdolgozó uriembert:-)Lassan gyüjtsünk Ogrénak adónk 1%-át:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • Viktorio
    #185
    Végül meglettek a kölcsönautók??????
  • hokotro
    #184
    Jó nagy Ganxta akitől egyszerre 2kocsit is meglovasitanak.Nem lehet Pali a Madár és nem Ogre a G????
  • hokotro
    #183
    :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • RatBaG #182
    ma olvasom az egyik újságban hogy ellopták ezeket a verdákat, erre ki vigyorog bambán a képen? ooááoáoáááoáo sírtam
  • hokotro
    #181
    Lehet hogy meg kéne kérdezni a nagy Ogre-G-t nem tud-e valamit a kocsikról.Vagy valamelyik nagyon dolgozó barátját.Nem lennék meglepve:-)
  • filamester
    #180
    Pénteken (április 28) éjszaka ellopták egyik barátom 2 kocsiját a XIII. kerületi Kerekes utcai mélygarázsból! Az egyik egy tűzpiros Dodge Ram 1500 rendszáma: JXP-434, a másik kocsi egy pezsgőmetál színű sötétített üvegű Skoda Superb (rendszám: IFS-110), aki bármely infomációval rendelkezik az autokról, az feltétlen jelenkezzen! A nyomravezetőnek jutalmat ajánlok!

    www.elloptak.extra.hu
  • hokotro
    #179
    Hát akkor tuti nem sith lovag!!!Mondjuk biztos megfulladna darth vader páncéljába mert már olyan dagadt Jabba:-)
  • Viktorio
    #178
    sztem biztos!
  • mabbak
    #177
    szoliba jár? :)
  • Viktorio
    #176
    A fekete holló vakuvillanást okozna!

    (tom már régi vicc de nem rossz!)
  • hokotro
    #175
    Nem sith ő nem ám csak sötét mint az éjcakkaa!
  • hokotro
    #174
    ha már lyen klasszul megvilágosodok minden,Ogly-G miért sötétedik egyre jobban.Csak nem Sith lenne a nagy mester???
  • mabbak
    #173
    it iz :)
  • Fido4life
    #172
    milyen népszerű ez a topik
  • mabbak
    #171
    először azt hittem, hogy komolyan gondolod, hogy ő a mester de aztán felvilágosodtam :)
    én benne vagyok, tőlem rakjuk vissza top10be hagy terjedhessen az igaz ige
  • Viktorio
    #170
    Nah Hello-Bello!

    Most csak azért bátorkodom megszólalni, mert tegnap voltam annyira szerencsés, hogy sikerült egy pillanatot elkapnom "G" nemtudom hanyadik slágergyanús számából és akkor..... mintha megvilágosodtam volna!

    Eszembe jutott, hogy már volt szerencsém megszólalni ezen a fórumon és egész este azon tanakodtam, hogy vajon mi lehet itt és már alig vártam a reggelet, hogy ujra ellátogassak eme "szentélybe"!

    De a reggel nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, ugyanis elszomorodva láttam, hogy a "fiú" a legjobb 100-ból is majdnem kicsúszott, pedig én azt hittem - bevallom igy utólag, lehet kicsit naívan - ,hogy ez a fórum lesz a leglátogatottabb!

    Nah hát ezek miatt gondoltam, hogy ha ilyen és ehhez hasonló hülyeségeket is irkálok, de legalább akkor is hozzászólok vmit és ezáltal hozzájárulok ahhoz, hogy közös példaképünk, kedvencünk visszakerüljön az őt minimálisan megillető és tőle elvárható, már-már királyi magasságokat nyaldosó helyre, az 1-re!(vagy legalábbis a top50-be, kb mára és holnapra!)

    Mára ennyit kívántam hozzászóni és kérek mindenkit, hogy hozzám hasonlóan ne hagyja lecsúszni OGLEE-G-t a TOP50-ből!(Ugy érzem ennyit igazán megérdemel!)
  • hokotro
    #169
    Nem lófaszt irt csupán a Naaaggyy Büdös Tényeket igazolt.háj róllörz, big bóllörz
  • Fido4life
    #168
    Sztem lófaszt írt :)