132
http://www.media.sg.hu/forum/galleries/1132237241/11322372411142673984.jpg\">

Fábry Sándor és Wahorn András képzőművész elhatározta, hogy egy régi Cadillac Cabrió-val Los Angelesből elindulva eljönnek egészen Budapestig, az USA-n, Alaszkán, Szibérián át. A Cadillac Drive című sajátságos hangvételű sorozat epizódjai az izgalmas és kalandokkal teli utazás egy-egy szakaszát mutatja be.
  • zaki
    #92
    Independence&Koli Hub, (HUN)(ME)Muanyagos nevű srácot keresd, szinte nonstop megy a gépe, t3-as kapcsolata van, lehet kell egy kicsit várni a szabad slotra, de megvan neki mind a 4 rész, nagyon jó minőségben
  • Garcia
    #91
    melyik HUb-ról? akinek megvan alig van, vagy nincs szabad slotja
  • zaki
    #90
    hát még én
  • petee
    #89
    király, örülök neki!
  • zaki
    #88
    :)

    közben már megoldottam, dc-ről szedem a cuccot, azért thx
  • petee
    #87
    leírnám,csak az a baj, hogy regisztrálnod kell,de már nem lehet, mert teli vannak. Így ha nem haragszol nem írom le a címüket,hogy ezzel is védjük a "tudodkik"-től.:)
  • Misikk
    #86
    A dc++ ha másutt nem tudod letölteni a részeket...
  • zaki
    #85
    mi a címe ezeknek? köszi
  • petee
    #84
    Torrentről: BH-en,EL-SL,stb.
  • Garcia
    #83
    máshonnan nem lehet letölteni? az első 3 rész kéne nekem itt pedfig csak az utolsót lehet megnézni
  • Monoton
    #82
    te kis követelődző! :P

    és ha Móni vezetné a műsort akkor is nézném! de ha Anettka akkor ... :D
  • nutiform
    #81
    Szerintem attól még szórakoztató a műsor,hogy nem röhögöm szarrá magam rajta,de persze ízlések és pofonok.
  • Aspyrin
    #80
    Igenis Fábrytól azt várom, hogy szórakoztasson akár egy autóban ülve is. Ha nem ő vezetné a sorozatot valószínűleg nem sokan néznék, hiszen valljuk be nem sok embert érdelene mondjuk Pokrivtsák Mónikával a műsor.
  • nutiform
    #79
    Én csak azt nem értem,hogy miért gondolta mindenki,hogy ez egy kabaréműsor lesz.Én sehol nem láttam ezt így beharangozva.Az index kritikája is erről szól,hogy fábry nem elég vicces benne.Én úgy fogom fel, hogy ez egy útifilm kicsit másképp, annak meg szerintem jó.Ha meg olyan műsort akarok nézni ahol végigmennek az összes nevezetességen akkor nézem a travel channelt.
  • Ronny
    #78
    hát én itt csak képeket látok
  • Aspyrin
    #77
    Szerintem pedig ritka sz@r, az első 15 perc után bealudtam.
  • Web mester
    #76
    Jó volt a harmadik rész!
  • Monoton
    #75
    jahhh
  • Web mester
    #74
    Kösz hogy beraktad most nekem is megy úgyhogy szerintem másoknak is megy!
  • Punker
    #73
    nem tudom mit bűvészkedtek folyamatosan megy a banner, de ha ennyire szenvedtek, rakja be valaki SG-s galériába és akkor onnan mindig látszik 100%
  • DJviolin
    #72
    Akinek látszik, annak cache-ből tölti.
  • DJviolin
    #71
    Azért nem látszik, mert az extra szervereken le van tiltva a direktlinkelés.

    Helyezd át mondjuk az iaro.srv.hu-ra a képet.
  • zaki
    #70
    priviben adnál egy linket? hálás lennék!
  • Monoton
    #69
    :DDDDDd
  • Web mester
    #68
    Kérdés,medig?
  • Monoton
    #67
    nekem látszik normálisan!
  • Web mester
    #66
    Most megint nem megy!
    Hagyuk!Remélhetöleg kijavitják......
  • Monoton
    #65
  • Web mester
    #64
    Most már megy!
    Összevisza van ez!Ez igy nem lesz jó...
  • Monoton
    #63
    én rámentem a kép helyére majd megjelenítés és frissítés majd ide vissza és OK
  • Web mester
    #62
    Most meg nekem nem megy!
  • Monoton
    #61
    már jó elözö commentet meg töröltem :D
  • Web mester
    #60
    Nekem se akkart az eljén látszodni,de már jó nekem!
    De a moderátorok már dolgoznak rajta mert küldtem nekik egy másik linket a képről és az jól megy!Remélhetöleg nemsokára berakják!
  • Web mester
    #59
    Na már bannere is van a topcinak!
  • tomno1
    #58
    Sziasztok!

    Nem tudjátok honnan lehetne letölteni a cadillec drive eddigi részeit?

    Köszi Tom
  • Misikk
    #57
    Találtam ahol le lehet tölteni a sorozatot... http://estishowder.extra.hu/
  • DJviolin
    #56
    De Ja Vu
  • Z Cargo
    #55
    Én ugyanezt tapasztaltam a Balatonnál.A pesti tapasztalatokból merítkezve meg se próbáltam a zebrán való átkelést,inkább megálltam és néztem a csajokat, és vártam hogy elmenjenek a kocsik. Már néztem egy ideje a jányt amikor már egész sor arra várt hogy legyek szives átkelni, az első német rendszámú lakóautó vigyorgó nyugdíjas vezetőjével egyetemben. Furcsálottam is a dolgot, hiszen egy igazi magyar átkelő nem ilyen! Szóval más ország , más mentalitás. Ezért is érdemes utazni, vagy ha nincs rá lehetőség utifilmeket nézni.
  • DJviolin
    #54
    Tegnap jártam Bécsben, Ausztriában. Képzeld el, hogy a magyar határtól 40 km-re is már mennyivel másabb az emberek mentalitása. Csak egy példa, ami nagyon megragadt a szememben. Az úttesten ha egy gyalogos át akar menni, akkor nem ő vár az autókra, ameddig áthaladnak, hanem az autók várnak a gyalogosra, ameddig átmegy. Megálltam a járda végén, hogy bevárjam a faterom, és egy idő után (15mp), kezdett feltűnő lenni, hogy miért áll vagy öt autó befordulásra, mert nem jön szembe semmi, és ráadásul nem is dudáltak. Rájöttem, hogy rám vártak csaknem fél percig. :))) A következőt fater is eljátszotta az egyik kanyarnál. Jó betanított gyalogosként intett az autósnak, hogy jöhet, és képzeljétek el, hogy 10 másodpercen át ment a huzavona, hogy egymásnak integettek, hogy menjenek. Végül az autós megintu, és átment, de előtte megköszönte. :)) Még csak a magyar határtól 40km-re vagyunk. :))

    Hazafele menet bementünk valami bevásárlóközpont faluba. Kb. 10-20 kilóméterre van a magyar határtól. Ez a bevásárló falu a felsőbb tízezert célozza meg. Erről a helyről csak annyit, hogy magyarok nehogy vásároljanak itt, mert az elektronikai cikkek kb. 15-20ezerrel drágábbak. Ruhák viszont az egyik haverom szerint olcsóbbak. Ezek ellenére rendkívül sok magyarral találkoztunk. Az autók 60%-a magyar rendszámú volt. Amikor mentünk át a járdán (megint a járdás trükk), mondom átmegyek, mert ezek a rendes népek úgyis megállnak. Hát ez nem így történt. :) Gyenge gyomorideggel átslasszéztam a kocsi előtt. Utána megnéztem a rendzsámát. Na mit gondoltok, milyen nemzetiségű volt. :)) Úgy bizony. Jól sejtitek. magyar. :))

    Kutyautca!!! Ne élj tévedésben. Ezt a kis intermezzot csak ezért meséltem el.

    Abban igazad van, hogy hülyeség az a szemlélet, hogy aki nem amerikai, az nem ember. De wahorn nem az amcsikra értette, hogy csak ők a királyak. Ő azt mondta, hogy a magyarokkal vannak a nagy problémák.
  • Aspyrin
    #53
    Ezen sokat agyaltál mi?