132
http://www.media.sg.hu/forum/galleries/1132237241/11322372411142673984.jpg\">

Fábry Sándor és Wahorn András képzőművész elhatározta, hogy egy régi Cadillac Cabrió-val Los Angelesből elindulva eljönnek egészen Budapestig, az USA-n, Alaszkán, Szibérián át. A Cadillac Drive című sajátságos hangvételű sorozat epizódjai az izgalmas és kalandokkal teli utazás egy-egy szakaszát mutatja be.
  • Web mester
    #1
    Hy!
    21:50, Hétfő (március 6.), RTL Klub
    Cadillac Drive
    Képek
  • NEOreg3
    #2
    bár szeretem Fábryt nemhiszem, hogy nézni fogom a műsort
  • Serpa
    #3
    promó alapján tele lesz káromkodásal ...
  • Bandee1987
    #4
    annyira nem lehet rossz műsor
  • Taranov
    #5
    Az Fábry specialitása. És szerinte vicces.
  • Tetsuo
    #6
    Hát szerintem ez jobb lesz a shownál, hiszen ott már csak önmagát ismételgeti.
    Itt teljesen új helyzetekben, gyönyörű tájakon utazhat.. talán mond vmi értelmeset is, mer'ugye alapjában értelmes a fickó.
  • szoltan
    #7
    király lesz(be vok baszva):D
  • báttyó02
    #8
    Fábry miatt már alapból kötelező
  • zaki
    #9
    már várom én is a műsort
  • Gladiator
    #10
    szar lesz. fábry meg wahorn elhatárzoták, hogy behozzák, aztán jött az RTL pénztz látott benne, adtak 1-1 millát a srácoknak, aztán innentől kezdve az ő forgatókönyvük szerint történik minden.
  • Web mester
    #11
    Majd meglátjuk!
  • DJviolin
    #12
    Sziasztok!

    Szerintem jó lesz. Ha csak autókáznak a nagy semmin át, már akkor is jó lesz, mert a Fábry képes akár a szivargyújtórol is hosszú órákon át beszélni. Fergetegesen. Plusz ha megspékelik egy út melletti orosz kocsmában való beszélgetés "próbálkozással", hát, dölni fogunk a röhögésről. A sok fikázás helyett dijaznátok, hogy milyen eredeti valóságshow ötlet. Nem ám bemutatni egy család életét, vagy egy kisbusszal akkora bajkeveréseket csinálni, hogy senkise veszi észre őket. ÁÁÁÁ dehogy!!!! Hanem Cadillec-kel átszelni a fél világot. Na. Ez már jó ötlet.
  • Fido4life
    #13
    Igen, csak engem ez idegesít, hogy mi az életben nem tehetnénk meg..
  • DJviolin
    #14
    Dehogyisnem. Trabanttal meg útlevéllel. Csak a tankolásokra kellene sok zsé.
  • Taranov
    #15
    Fantasztikus. Azt sosem értettem, hogy miért kell azzal dicsekedni, hogy valaki be van rúgva (szinte mindenki ezt csinálja), de azért jó szórakozást.
  • Taranov
    #16
    A vízumra nem gondoltál :)
  • DJviolin
    #17
    :)
  • Monoton
    #18
    Véredény :DDDDDDDDDDD LOL
  • phall
    #19
    nemrossz
  • REALista
    #20
    De nem is jó!
  • Monoton
    #21
    uhhhhl saját hangjukat elég gagyiul szinkronizálták :D
  • Web mester
    #22
    Egész jó volt csak rövid!
    Lesz még folytatása?
  • qper
    #23
    Egy kicsit ellaposodott a közepétől, nem is nagyon néztem a reklám után. Nekem egy kicsit erőtlennek tűnt.
  • Web mester
    #24
    Ja most néztem a PORT-on lesz több része is!
  • Ottto
    #25
    A világfalu után a második értelmes műsor a klubbon -.-
  • Web mester
    #26
    Hát ezt se mondtam volna!
    Én mindig az RTL-t nézem!
  • Monoton
    #27
    énis

    tv2 t nem szeretem
  • DJviolin
    #28
    Én a Magyar Televízóra esküszök. (Nem röhög!!!) Hogy miért? Mert még nem vesztette el az ártatlanságát, és még képes MINŐSÉGET közvetíteni. Ennek ellenére a Cadillac Drive tényleg jó műsor. Meg az Esti Showder, meg a XXI. század. Félrene értsetek. VANNAK jó műsorok is a kereskedelmi csatornákon. Csak sajna ezeken a java műsor a minőségtelen vacak. Nézzen mindenki MTV1-et, és Légcsavart kéthetente szombatonként. :)

    Légcsavar műsor rajongói oldala!

    Üdv:
    DJviolin
    (alias: Lanti)
  • Web mester
    #29
    Azt se tom mi van abba a légcsavar műsorba!
    Én csak híreket nézek ott meg néhaha néha valamit...
  • DJviolin
    #30
    Nézd meg a linket, és meg tudod. :))))))))))))))))))
  • Web mester
    #31
    Megnéztem valami repcsis...
  • DJviolin
    #32
    Bezony. Hiánypótló műsor.

    Na meg a stáb sem az a nagyképű, beképzelt banda. Tök jó arcok egytől-egyig.
  • Web mester
    #33
    Jóvan!
    Nem érdekel itt nem az a téma!!!
  • DJviolin
    #34
    Oksza buksza. Süti.
  • Z Cargo
    #35
    Szerintem a hasonló útifilmeket kellene adni a TV-ben. Sokakat érdekel távoli tájak emberei ,szokásai. Az meg hogy Fábryék elökörködnek , mondjuk egy diliboltban meg külön jó. Én biztos hogy nézni fogom, ahogy Kepest is mindig néztem!
  • DJ Bee18
    #36
    Uhhh. Bajkeverők, Győzike, B. l. a TV-ben, stb. Magas a szint...
  • Web mester
    #37
    Én ezeket nem nézem!
  • Ottto
    #38
    Félreértessz. Akkor így mondom: A világfalu után a második értelmes műsor a tv-ben.....
  • Web mester
    #39
    Hagyuk!
    Ma lesz a második rész!!!!
  • Z Cargo
    #40
    Igaz szeretem Fábryt, de most többet vártam . Érdekes helyeket néztek meg de többet kellene megmutatni a városból és a helyszínekből.