56
Avagy The Butterfly Effect folytatódik!
  • rezsofiz
    #16
    az hogy mi szar és mi nem az véleményfüggő, másrészt felesleges minősíteni a filmet amikor mégcsak most kezdték el csinálni...........
  • hmhm
    #15
    érdekel hogy mit tudnak még kihozni belőle. remélem nem ugyan ezt akarják továbbvinni
  • Dájrektóriász
    #14
    Jó lesz az...
  • littleNorbi
    #13
    Én várom már!
  • Aquir
    #12
    optimiska =)
  • Iori
    #11
    egy dolog biztos: jó a csaj :D
  • winnie
    #10
    egy videós fiolm lesz, de akit nem érdekel, az ne nézze meg.
  • quack
    #9
    ...minőségében már maguk a készítők sem bíznak = kurvaszar lesz
  • CSOCSO
    #8
    ez pontosan olyan film lesz!! szal add fel a remenyeket.. meg amcsiban is csak dvd-n fog kijonni..
  • dunga
    #7
    h a gyíkba' tudják ezt még megcsavarni?

    vagy teljesen új story lesz:O
  • Aquir
    #6
    mert kegyetlen az élet
  • kaki maki
    #5
    mi a fasznak?
  • Dájrektóriász
    #4
    Nemrég néztem az első részét TV-ben!
    Nekem nagyon bejött!!
    rEMélEm a második rész se lesz rosszabb és értelme is lesz mert sok filmnek úgy basszák el a többi részét h értelmetlenül csak azér csinálnak uj részt mert az elsővel sokat kerestek..
  • Sephi
    #3
  • PeeTeR
    #2
    mostanaban mar nem szoktas elbaxni a masodik reszt. sot, egyre tobbszor fordul elo, hogy a masodik resz jobb mint az elso volt.

    ki tudja... meg sokara lesz nezheto
  • Sland
    #1
    Nos nekem már az első rész is tetszett. Általában egy jó filmet el szoktak baszni egy 2. résszel. valszeg evvel is ez lesz, de azért reménykedek.

    Készül a Pillangó-hatás folytatása
    2006. január 4. 17:37, Szerda - Ötvös Tibor



    A pillangó-hatás a 2004-es év és Ashton Kutcher karrierjének egyik legnagyobb kritikai és anyagi sikere volt. Legalábbis az Államokban.

    Kishazánkba ugyanis csak dvd-n jutott el ez a remek sci-fi/thriller ötvözet. Aki esetleg ismeri a történetet, az ugorjon egy bekezdést. Evan Treborn gyerekkorában számtalanszor elvesztette az öntudatát - élete egyes szakaszai sötét foltok csupán az emlékezetében. Amikor tudatánál volt, naplót vezetett és egy randija során az egyik ilyen napló olvasása közben visszamegy az időben. Mikor erre rájön, elhatározza, hogy eme új képessége segítségével megpróbálja jobbá tenni az életét. Ám minden utazásával csak ront az adott helyzeten.

    Az első rész kitárgyalása után nézzük, milyen információk láttak napvilágot a készülő folytatásról. John Leonetti, a film rendezője szerint a második rész egyáltalán nem kapcsolódik majd az elődjéhez. A női főszerepre a Smallville című sorozat egyik szereplőjét, Erica Durancet szerződtették.

    A legfrissebb hírek szerint a folytatás minőségében már maguk a készítők sem bíznak, hiszen már Amerikában is csak dvd-n jelenik meg a film.

    Forrás: SG

    IMDb