229
  • Shiwo
    #229
    nah, kijött az új album, a Babez for Breakfast

    a hivatalos oldal is megújult, úgy tűnik, viccesebb irányba mozdulnak el, az új számok között is van 1-2 érdekes téma..

    amúgy első belehallgatásra nem rossz, stílusra valahogy dallamosabbnak tűnik, mint eddigi albumok
  • Shiwo
    #228
    jah bocs... a Deadache még jó volt, a a Zombilation lett gyenge eresztés..mind1, akkor is a Get Heavy volt az igazi :)
  • Shiwo
    #227
    új klipp:

    Lordi - This is Heavy Metal


    album szept 18-án várható...a hírek szerint visszatérnek a Get Heavy irányába, szerencsére nem a Deadache-t követik (arról kábé 2 szám ha tetszett.. -.-)
  • artschi2
    #226
    2010. november 17.
    PeCsa

    LORDI

    lordi.fi
  • Cat 02 #225
    Aug 3. án lesz valami :o
  • koryne
    #224
    A tegnapi koncertről röviden: kvajó volt!
    Az előzenekaroknál kicsit féltünk, hogy a közönség végig csak ácsorogni fog, bambán maga elé meredve, de amint bejöttek azok, akik miatt odamentünk, rögtön megváltozott a helyzet :) Volt egy kis piró meg néhány látványos / vicces bevezető a számokhoz. Életem első koncertje volt és nagyon jól éreztem magam!
  • evildamien
    #223
    best of válogatás, pontosabban
    az előzenekarok koncerten amúgy a Fatal Smile és Brandon Ashley & The Silverbugs lesznek
  • Shiwo
    #222
    február 20-án jön ki elvileg az új album, a "Zombilation"
  • icemaci
    #221
    Sziasztok, lehet majd a livesoundon rendelni Lordi jegyeket is, de még nem készültek el a nyomdai jegyek! Addig is TEX-en és a TicketPortal-on.
    :-)
  • artschi
    #220
    szerintem lehet majd vhol rendelni, csak gondolom, jövőre.
  • konya13
    #219
    Nincsen véletlenül köztetek debreceni ember, aki jönne LORDI koncertre, mee egyedül nem oan jó. Szval ha valakit érdekel az írjon pls.
  • koryne
    #218
    Lehet valahol jegyeket rendelni, vagy már el is fogytak...?
    A livesound-on csak Dragonforce-ra és Richie Kotzen-re lehet.
  • Shiwo
    #217
    huhúú..mi lesz itt jövő év elején..AC/DC, Nightwish, Hammerfall és most kiderül, hogy a Lordi is.. :)
  • koryne
    #216
    Naggyon köszi, valszeg ott leszünk! :)
  • artschiatwork
    #215
    2009. március 11.
    PeCsa

    LORDI

    livesound.hu
  • Shiwo
    #214
    hát..meghallgattam 3szor az albumot, de eddig valahogy nem ragadott meg :(

    nem rossz, nem rossz, de nem olyan jó, mint az eddigiek, legalábbis nekem annyira nem bejövősök
  • Shiwo
    #213
    megjelent ? afene..akkor összekevertem másik bandával, mert valamiért december volt az agyamban :S
  • Wedgee
    #212
    De rég írtak ide..gondoltam megnézem mik a vélemények az új albumról, erre megdöbbenve látom hogy senkisem írt róla, így én jelentem be :D. Szóval..a napokban megjelent a Lordi új albuma Deadache címmel. Az egyik számhoz már klippet is csináltak ->Bite it like a bulldog. Nemvagyok nagy heavy metal vagy hard rock fan..de ez egy nagyon jól eltalált album lett. Ha esetleg vki kiváncsi a szerintem legjobbra sikerült számra akkor erre tessék ;)
  • Shiwo
    #211
    magyar felirat..ha esetleg vki még nem akadt volna rá..
  • Cutee
    #210
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az számomra is furcsa volt. De még azt vetem észre, ezt nem kukacoskodás képpen mondom, de amikor a kiscsaj fekszik az elején és nézik az agyitevékenységét akkor egy kicsit megugrik és elkezd a lábával is kapálozni amit aszem nem lehetne neki.
  • Shiwo
    #209
    igen, az :)

    a 2. amelyben feltünnek

    az első egy 35-40 perces kis filmecske, melynek címe: "Lordi the Kin"
  • Cat 02 #208
    Ez egy Lordi film ?
  • Shiwo
    #207
    megy privi
  • Shiwo
    #206
    amúgy érdekes film lett, van benne 1-2 jópofa megoldás..

    aki már látta:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nektek is feltünt, hogy a végén, mikor "újraindult" az egész, akkor a kiscsaj kék zsírkrétát kért és dobott le, míg a legelején pirosat ? valyon kikerült a körforgásból, vagy csak mindig módosul egy picit ?
  • Cutee
    #205
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://isohunt.com/torrent_details/45583191/dark+floors?tab=summary
  • zzeN
    #204
    hát én seholse láttam még, ha esetleg egy linket tudnál dobni azt megköszönném:D
  • Shiwo
    #203
    torrenten fellelhető a dark floors
  • zzeN
    #202
    vki nem tudja h mikor lesz a Dark Floors európai premierje?a finn óta eltelt már egy kis idő...
  • Shiwo
    #201
    ez de lol :D
  • Shiwo
    #200
    nem
  • Cat 02 #199
    csak a háttérzene nem?
  • Shiwo
    #198
    jó minőségben torrent, dc
  • Cat 02 #197
    limewire?
  • AC2
    #196
    A devil is a loser számukat honnan tudnám letölteni? Az a szám nagyon tetszik, de már mindnehonnan megpróbáltam leszedni :S
  • Shiwo
    #195
    újabb Lordi-film a láthatáron :PPP
  • AC2
    #194
    thx
  • Cat 02 #193
    parancsolj :)
  • AC2
    #192
    Vki lenne olyan kedves, h fölsorolná az albumaikat
  • AC2
    #191
    Há jah. Amúgy én se értek ezekhez annyira.... :) Egyébként nem is nagyon fontos hogy milyen műfajba játszák. 1 a lényeg, jó legyen a szám.
  • Shiwo
    #190
    annyira nem értek mondjuk a zenéhez, de az ilyen rock-metál zenekaroknál már olyan az átfedés, hogy sztem nehéz megmondani, hogy adott szám most rock-e, metál-e, ill melyik alfaja..ráadásul, ha 1 zenekar ilyet is, olyat is játszik, akkor meg pláne nehéz megmondani...