229
  • AC2
    #189
    Én is jobban csípem a hard rockot, de vhol azt olvastam h ők eredetileg metál banda... Mondjuk tény és való hogy inkább hard rockra gyúrnak. Mi sem bizonyítja jobban ezt mint a Hard Rock Hallelujah :)
  • Shiwo
    #188
    hát..inkább hard rockot próbálnak jáccani... Mr. Lordi nagy kedvence a KISS
  • AC2
    #187
    Ilyen in flames meg system számok például. Magyarán pont a metál lényege, azok az éles fémhangok.
  • Noodlee
    #186
    Csörömpölős metal?
    Ezt igazán kifejthetnéd
  • AC2
    #185
    Egyébként sztem azért jók a számaik, mert nem az a csörömpölös metál. :)
  • AC2
    #184
    thx
  • Shiwo
    #183
    az énekes már 91-től kezdve Lordi néven tevékenykedik, a banda elvileg 96-ban állt össze, de csak 2002-re jött össze az, hogy kiadhassák az első albumukat...
  • AC2
    #182
    Amúgy nem tom hogy volt-e már róla szó, de mikor alakultak?
  • Shiwo
    #181
    érdemes megnézni a hivatalos honlapjukat...hangulatos lett :)
  • zvaragabor
    #180
    Van benne valami...
    [nincs kivetése ezzel kapcsolatban]
  • Shiwo
    #179
    mert sztem helye van rajt az ex-tagoknak is...hisz ők is tettek a Lordi sikeréért..
  • zvaragabor
    #178
    Azt nem tudtam hogy miért kellett változtatni a nevükön, most utánnalestem, hivatalos oldalon írják hogy valami szerzői jogok miatt...
    ...nah de ez már egy másik téma. Ne offoljunk :)

    Banneron nem kellene változtatni? Kicsit sokan vannak rajta
  • Shiwo
    #177
    nem hiszem, hogy lenne új Rhapsody nevü csapat..vagy valszeg nekik is elöbb-utóbb nevet kéne változtatni.. a Rhapsody sem azért változtatott, mert úgy volt kedvük..
  • zvaragabor
    #176
    Amugy én is Rhapsody-ként ismerem őket jobban, és az 'of Fire' szót nem szoktam hozzá tenni, csak mivel már azzal együtt kell őket hívni, így nem lehetetlen hogy van már egy másik banda szimpla Rhapsody néven. :)

    A lordi is túllépte jaja.

    Lordi, Rhapsody of Fire RULZ! :)
  • Shiwo
    #175
    egen..az a Rhapsody..

    ...ami mostanában Rhapsody of Fire néven nyomul...

    mondjuk sztem a Lordi is túllépte azt a szintet, be is alázott mindenkit az eurofeszten :P

  • zvaragabor
    #174
    Már mint Rhapsody of Fire? Ha igen, akkor ők már télleg nagyon rég túlszárnyalták azt a szintet, amivel mások ezen a dalfesztiválon fellépnek. :)
  • Dying Soul
    #173
    rhapsody ezerszer jobb, hogy ilyen szarokon induljon
  • Cat 02 #172
    :D
  • Cat 02 #171
    de az akkor is vmi hivatalos vagy faxtudja mi =)
  • gyuri12
    #170
    asszem földolgozás... legalábbis ahonnan én töltöttem le,ott az így volt: ACDC-Born to be wild tehát innen vettem,hogy acdc-s...
  • Shiwo
    #169
    tudtommal nem indult a Rhapsody...sztem nem is fog..Lordi is csak poénból indult..
  • Shiwo
    #168
    megsugom, mindig szörnyruciban lépnek fel..
  • Shiwo
    #167
    fiatal korod ellenére jó az izlésed ,)

    bár a Born to be Wild az mióta ACDC? vagy feldolgozás ?
  • Cat 02 #166
    tavaly ott is szörny ruciban voltak ? XD
  • gyuri12
    #165
    igen én is észrevettem... a Sandman-t azt direkt írtam úgy(mondom,hogy begyogyóztam,nem volt kedvem írni) így rövidítettem:) a lényeg hogy értetted... hejj pedig ahogy hallom ezeket a "zenéket",most is lazán megnyernék:) ők legalább IGAZI fériként viselkednek..(hát a spanyolok,meg a belorussziaiak,vagy kik,hát azok szarok voltak...)
    jah amúgy eddig a rockosabb műfajok közül,ez az egyetlen zenekar,akiknek minden száma tetszik:) (a többi kedvenceim: Gun's and Roses,ACDC,Godsmack stb-stb... ezekben van jópár szar szám is...:) bár az acdc-n a Born to be wild,az mindent visz:)
    és egy kicsi off: tud valaki egy jókis zenei odlalt,ahol fennt vannak a 70-es,80-as évek zenéi?:) ott is van pár jó zene,csak elfelejtettem a cimeket...(nem bírom a címeket megjegyezni...)
  • Cat 02 #164
    na jah :) hard rock hallulujah powa :D
    btw gondolom most is vmi rock/metal megy :)
    Rhapsody szokott indulni ?
  • Shiwo
    #163
    tavaly speciel MEGNYERTÉK az eurovíziós dalfesztet...sztem 1 zenekar meg többször nem indulhat, szval idén nem ők vannak a finnektől..

    címek: elsőből egy D maradt le, és love a like helyett.. a 2. okés, a 3. meg Blood Red Sandman
  • gyuri12
    #162
    elírtam a címeket,bocsi most kaptam büntipontokat,oszt most kicsit begyogyóztam xD
  • gyuri12
    #161
    derég írtak eme nagyszerű banda topigjába:( kedvenceim: Woul you like a monsterman,Devil is a loser,és a Sandmen:) klasszak a klippek is... és ugye én hallottam félre,hogy nem jutottak be az eurovíziós cucc döntőjébe???
  • Shiwo
    #160
    és végül smiling jack
  • Shiwo
    #159
    az elsőt Lbsztam..

    leather apron
  • Shiwo
    #158


    sandman

  • Shiwo
    #157
    ezen is homokembernek fordították a sandmant..szó szerint valóban ezt jelenti, de 1ébként Álommanó angol neve Sandman a tudomásom szerint (és hallottam már a Lordi szám elött is a mosolygós jack nevet is rá..)
  • sgaba
    #156
    Magyar, NEM G-PORTÁLOS, Lordi oldal! http://lordi_magyar.try.hu/ nézzétek meg! Köszi!
  • Cat 02 #155
    klippp
  • Shiwo
    #154
    de dúúrva :D
  • zvaragabor
    #153
    Lordi tribute band:D
  • Nwis86
    #152
    Hard Rock Hallelujahkicsit másképp
  • Dragooon #151
    Fantasztikusak!!!!
  • Cat 02 #150
    kitudja xP Panonhalmára is már hülyék járnak xD