74
Final Fight : Streetwise
  • mateus33
    #34
    Nem,nincsenek ilyen földöntúli mozdulatok,csak 1-2 speciális mozdulata van a harcosoknak,de nagyon fasza játék,jó zenék,kidolgozott,egyszerű irányítás,izgalmas,élvezetes játékmenet;) Ki kell próbálni,na:)
  • Fido4life
    #33
    Hmm..egész jól néz ki..Csak azt ne mondjátok, hogy ez is olyan Tekken, Soul Calibur szerű, buzi (már bocs) efektekkel, relizmus nuku ?
  • mateus33
    #32
  • fanatifo
    #31
    nah azis jó választás csak ezt ne......
  • mateus33
    #30
    Urban Reign-et próbáld ki,sztem kellemes perceket/órákat fog szerezni,ha szereted az ilyesmi stílust!
  • fanatifo
    #29
    Def-Jam jóvolt nyomába sem szagolhat!
  • Fido4life
    #28
    Csak ellenfélnek ? Hapival ütöd le őket :) ? Hát nem tudom..ha ennyire fikázod.. Kéne már valami Def Jam: Fight for New York szintű játék..
  • fanatifo
    #27
    Ez minden csak nem realitás és vannak csajok benne de ellenfelek!!Mondom ha nem akartok hányni ne vegyétek meg!
  • Fido4life
    #26
    Hát ja. Engem is érdekel, szeretem az ilyen stílusó játékokat, főleg ha hajlik a realizmus felé..
  • mateus33
    #25
    Ha vki olyan jönne aki játszott vele az tudna.
  • Fido4life
    #24
    Tudtok válaszolni ?
  • mateus33
    #23
    Sokkal többet én sem költök rá:DD
  • fanatifo
    #22
    szted megvettem?:)egy lemezt megér többet nem:)
  • mateus33
    #21
    Mondjuk elég kevés pontot kapott ahogy nézegettem,de csak meg kéne nézni:))
  • fanatifo
    #20
    Ugy ahogy van a grafika a zene még elmegy de ugy ahogy van kuka ez a játék!!!
  • mateus33
    #19
    Vmit mesélj már róla plíz,mert nem láttam még a játékot. Mi a szar? Irányítás? Zene? Hangulat?
  • fanatifo
    #18
    szvsz nagy hulladék ez a játék!!!!

    Odda sem szagolhat a klasszikus részekhez!!!
  • mateus33
    #17
    Na ki nyomja már?:)
  • mateus33
    #16
    PS2őn gamepad-del
  • KeKKSZike
    #15
    De hát most ezzel hogy lehet játszani, amikor PS2re jelent meg? :)
  • mateus33
    #14
    Jah,pl. az Urban Reign (present Namco:) is le lett pontozva sok helyen,én mégis sokkal jobban élveztem,mint 1-2 nagynevű,"sokpontos" játékot... Sztem ezt is élvezni fogom.
  • Fido4life
    #13
    Vannak benne csajok ?
  • Inferno
    #12
    Én is szerettem :),anno segamegadriv-on a Street of Race sorozat is nagyon bejött ^^! Ajj azok a régi szép konzolos idők :,(
  • Csacsi
    #11
    Több mint valószínű azért, mert mész és verekszel, semmi egyéb. De nekem pont ez tetszett benne eddig. Mármint az eddigi részekből. Szal nekem nem gond, ha csak ennyi.
  • sp00n
    #10
    aki kiprobalta, az mondjon mar rola velemenyt :)
  • sp00n
    #9
    IGN 3.6-ot adott ra :)
  • Anubys
    #8
    :(
  • mateus33
    #7
    PS2-re van írva nForce-on.
  • Anubys
    #6
    Milyen gépre?
  • mateus33
    #5
    Most nézem,h az nForce-on fent van,már csak meg kell találnom vhol,ahol "megvehetem":DD
  • mateus33
    #4
    Huhh az zsír lenne,mert imádom az ilyen stílusú játékokat
  • Csacsi
    #3
    Igen. Nem teljesen legális forrásokból.....már be is szerezhető :D
  • mateus33
    #2
    Megjelent?!
  • Csacsi
    #1
    Sziasztok.

    Végre megjelent ez a játék is. Én már nagyon vártam. Emlékszem pc-n emulátorral hányszor végignyomatam az 1-2t is. Majd psp-n szintén megtettem ezt jópárszor. A játéktremről meg nem is beszélve. Mikor haverral már annyit játszottunk, hogy a végén fejenként 1db 20 Ft-ossal végignyomtuk. Ejj de szép idők voltak ezek. És most itt van a legújabb.

    Remélem azért eléri az elődök szintjét.

    Pár kép: