74
Final Fight : Streetwise
  • Fido4life
    #74
    Na ez megint csak egy közvélemény, mert szerintem az Episode One, nagyon jó volt...
  • krx
    #73
    Szégyen ez a játék - a kalsszikus Final Fight-hoz képest valami iszonyatos trágárság. Attól függetlenül valószínűleg be fogom szerezni - csak, hogy teljes legyen a kép... De nem szívesen...

    Olyan ez, mint a Star Wars klasszikus triológiája után bemutatott Episode One...
  • Fido4life
    #72
    Szerezd is ! Nekem nagyon bejött !
  • dakela
    #71
    nincs meg, de beszerzem mert a képeket látva tetszik.
  • Fido4life
    #70
    Megvan neked ? Ismered ? Amúgy én is kíváncsi lennék ilyen játékokra, ha vannak !
  • dakela
    #69
    Köszi!
    Valami iklyesmire gondoltam!
    Esetleg még valami más ilyen realisztikus bunyós játékról tudotok?
  • Fido4life
    #68
    Csá ! Próbáld ki a Def Jam: Fight For NY-ot ! Szerintem befog jönni neked, ha szereted a realisztikusabb verekedős játékokat.. !
  • dakela
    #67
    Hi! nemtudtok ajánlani nekem valami jó kis verekdős játékot? olyan élethűbbre gondoltam mint pl a fight round 3(vagy láttam még fight club képeket amik tetszenek csak azt nemtudom sehonnan se letölteni) ahol így sérülnek egyrejobban az ütésektől az emberek. Az ilyen tekken féle játékok nemjönnek be nekem. Esetleg valami ketrecharcos játék nemlétezik?
  • Fido4life
    #66
    Hmm.. Én akkor is inkább 1 Def Jam: Fight 4 New York-hoz hasonló játékra vágyok leginkább..
  • mateus33
    #65
    Dedede,igazad van,nem figyeltem!
  • ffxi
    #64
    Nem namco-s UR??
  • mateus33
    #63
    Tudom,már végignyomtam az UR-t,pedig az is Capcom-os:) Na az már inkább méltó a nevükhöz:)
  • ffxi
    #62
    Konzol 576 is írják, h szar, ezen nincs mentsége a gémnek. Capcom-nak most nem ment, pedig szeretem őket.

    Inkáb nyomjátok az Urban Reign-et, az jó lett.

  • mateus33
    #61
    Én is így voltam vele,hogy nem hiszem,h annyira rossz lehet,addig amíg el nem kezdődött a játék maga:) Nagyon szegényes irányítás,alig van pár mozdulat,sajna gyenge lett:( De majd meglátod;)
  • Fido4life
    #60
    hmm, fikázd csak, leeht hogy kellemesen csalódok (ezt azlér mondom, mert nekem általában azok a játékok jönnek be, amiket fikáznak...)
  • fanatifo
    #59
    ez szinte lehetetlen azt a 1.5 gigát is sajnáltam rá.....amikor megláttam nemtudtam sírjak-e vagy nevessek 2005ben
  • Fido4life
    #58
    Meglesz a game a héten.. Kíváncsi vok, lehet hogy kellemesen csalódni fogok..
  • Fido4life
    #57
    Akkor kihagyom.. Holnap úgyis meglesz a Marvel Nemesis, remélem azzal elleszek 1 darabig...
  • mateus33
    #56
    Nézd meg,de az biztos,h pl. az Urban Reign-beli verekedésekhez képest sehol sincs,alig van 1-2 mozdulat,bunyók unalmasak 10perc után,így meg nincs is kedvem vele játszani,mivel pont a bunyók lennének a lényeg.
  • Fido4life
    #55
    Én is így vok vele, a játékot meg még nem tom....
  • mateus33
    #54
    Én imádom az ilyen stílusú játékokat,a grafika még el is menne,de iszonyatosan szegényes a játék (mozgás,animációk,ellenfelek,bunyók,minden...) tekintetében:(( Pedig kellemesen gondolok vissza a régi Final Fight-ra,de ez más.
  • Fido4life
    #53
  • fanatifo
    #52
    Énmeg azt mondom nézd meg és ha testzik akkor hajrá!
  • Fido4life
    #51
    Azt mondtad hogy a graf még elmegy...
  • fanatifo
    #50
    Verkedős a rosszabbik fajtábol bűnronda grafikával!
  • Fido4life
    #49
    És alapban milyen a játék, ha nem viszonyítod a korábbi részeihez ?
  • fanatifo
    #48
    a korábbi részei klasszikusak voltak 90es évek játéktermeiben voltak mennyi 20ast dobtam bele.....Arra a jétékra a mai napig emlékszem annyira jóvolt!
  • Fido4life
    #47
    Jajj..amúgy nem ismerem a korábbi részeit szal...
  • fanatifo
    #46
    Hát ha nemakarsz hányni ne vedd meg!Szégyen egy ilyen legendát megcsúfítottak!
  • Fido4life
    #45
    Akkor nem érdemes beszerezni ?
  • mateus33
    #44
    Kipróbáltam a játékot,sajna valóban nem vmi nagyszám:( Pedig szeretem az ilyesmi stílusú gamékat,de pl. a lentebb említett Urban Reign ezerszer magával ragadóbb.
  • mateus33
    #43
    Ebben vagy az Urban Reignben?:)) Ha az utóbbiban,akkor írd oda a kérdésed;)
  • Fido4life
    #42
    Milyen csajok vannak benne ?
  • Fido4life
    #41
    Akkor már tényleg kell...
  • mateus33
    #40
    Hm,nekem is,ezért csináltam neki egy fórumot ide,de még nem sok hozzászólás van benne:)
  • fanatifo
    #39
    jah értem az sztem kurvajó nekem tetszik
  • mateus33
    #38
    A videótól ezerszer jobb és másabb a játék,sokféle öltözetű/stílusú harcos van,és az áram effekt csak akkor jön elő,ha speciális mozgást csinálsz,de azt nem lehet mindig,egy harc során párszor fogod csak max,de akkor sem muszáj,és nem is olyan feltűnő.
  • mateus33
    #37
    Én az Urban Reign-ről beszéltem:)
  • Fido4life
    #36
    Megnéztem a videót, hááát Tekken karakterek, mozdulatok, és az az áram effekt.. De megfogom szerezni, lehet hogy megtetszik..
  • fanatifo
    #35
    ezis egy vélemény