1819
>
  • Falkon
    #1539
    kártyafüggetlen ha arra gondolsz
  • Mike at home
    #1538
    hogy előfizetéses-e? igen
  • BB7
    #1537
    Számlás mi?
  • Mike at home
    #1536
    az akkor semmise
    én 55-ért, de vehettem volna 79-ért is (voda vs pannon - t-mobile)
  • Falkon
    #1535
    jah!
    37 ért!
  • shrike7973
    #1534
    Akkor jó drágán vehetted :)
  • Falkon
    #1533
    Már nincs rajta garancia.
  • shrike7973
    #1532
    Go Sony Ericcson forum -> modding k800i
    99% Garanciavesztéses buli.
  • Falkon
    #1531
    Sziasztok!
    Lehet felrakni erre a telefonra valami walkman flash-t?
  • shrike7973
    #1530
    Lehet. Ebben az esetben ajánlom a teljes visszaállitást beállíitásoknál, mert tuti deafult opció on a töltés.
  • sznus
    #1529
    Valahol a telefonban be lehet állítani, hogy ha össze van kötve számítógéppel, akkor töltse a telefont USB-n keresztül. Nem tudom merre van pontosan ez a beállítás (rég volt a kezemben k800i), de úgy rémlik, hogy ki-be lehet kapcsolgatni, ezt a funkciót.
  • Japep
    #1528
    Köszi, frissítettem is...remélem jó lesz!
  • Rage47
    #1527
    Innen letöltöd a frissítő programot, és megy minden magától, ill. kiírja mit csinálj a szoft.frissítéshez.
  • Japep
    #1526
    Hello!

    A telefonom (k800i) nem tudja feltölteni az akkumulátort rendesen - a napig sem bírja, a rendszeres töltéstől pedig feldagadt az aksi...mikor tesóm telefonjával töltöm fel az aksit, akkor nincs semmi gond...szóval nem aksi-hiba.
    A SE-tól azt írták, hogy vagy szoftver hiba, vagy a készülés hibás...
    Azt javasolták, hogy frissítsem a szoftvert a telefonon, ha azután is rossz lesz, akkor vigyem szervizbe.
    (Szerintetek is szoftverhiba? Volt már másnak is hasonló gondja?)

    Szóval ez otthon is megoldható (a frissítés) ?
    Hogyan kell csinálni? Nagyon megköszönném, ha valaki segítene...

    Előre is köszönöm!
  • shrike7973
    #1525
    Másik kábellel próba. Ha müxik akkor megtört a kábel, csere.
  • occsebogyo
    #1524
    Adatkábellel ha ráteszem a gépre a telót nem tölti a gép. Felismeri a telefont a gép, tehát van kapcsolat. Letöröltem alkohollal az alját, hátha mocskos volt de így sem tölt. Van valami tippetek mitől lehet?
  • skateout
    #1523
    Nos tuti keverem mert végül is nem értettem hogy miért tudok youtube os videót nézni mikor az is flash, és tudom hogy a telón nincs flash lejátszó.
  • shrike7973
    #1522
    Összekevered a flash alapú menüanimálást az internetes flashplayerrel.
  • skateout
    #1521
    Csá, látom haldoklik kicsit a K800 topic. Kár.
    Na de ez a flash amúgy érdekes.
    Pl én még 2 hónapja keményen neteltem telefonnal, de most már másik netszoltáltatóm van...na mind1, nem lényeg.
    Na de ez a flash nem tiszta nekem, hogy tudtam youtube-on nézni videókat vele?
    A hivatalos oldalon voltam fent és néztem bármit amit akartam.
    Vmi tipp?
  • shrike7973
    #1520
    Ehhez symbian oprendszer kell, nemindul k800i-n.
  • shrike7973
    #1519
    Sehogy, k800i ben nincs flash menü támogatás.
  • neelix31
    #1518
    Engem is érdekelne, hogyan lehet a zedge.net-ről letölthető swf témákat felrakni, pl. a newest oldalon lévő, ma felrakott swf dance clock nevűt.
  • saitek
    #1517
    Sziasztok!

    Nemrég letöltöttem a zedge oldalról néhány k800-as témát, azonban párat nem lehet felrakni, utólag kiderült, hogy flash témák voltak.
    Van valamilyen mód arra, hogy ezeket fel lehessen rakni?

    Előre is köszi.

  • BB7
    #1516
    Ez biza K800i-mmel nem jött össze! De találtam egy módot, arra, hogyan lehet tényleg webkamerát csinálni a K800i-ből! :P
    Itten! :)
    Előre szólók: NEM TESZTELTEM! Mert nincs a gépemen Bluetooth! Se dongle!
  • BB7
    #1515
    Köszönöm!
  • sgt anderson
    #1514
    Ez lenne az, én anno K510i-vel próbáltam ki, azzal működött, de tényleg nem sok értelme van ennek a programnak, mert úgy webcamnak nem tudod használni, mint ahogy egy igazi kamerát, mert ez cs képeket csinál...
  • BB7
    #1513
    Nekem az is kellene! :)
  • shrike7973
    #1512
    Semmivel.. régen nézegettem, olyasmi van hogy x mp enként csinál képet, de az semmit se ér..
  • tigeroo
    #1511
    webcamozni milyen progi segítségével lehet?
    pl. valaki segítsen
  • Ben007
    #1510
    én is áthúznám filctollal
  • kakaoskalacs
    #1509
    nincs semmi voda felirat :D
  • shrike7973
    #1508
    Hátul vodafone felirat? :D Én úgytudom, hogy a k800i is live! rendszert kapott, sőt most csekkoltam le, így is van..
    Gyári szoftver feltevése jó vicc, de ha nem akkor neked furcsa ízlésed van...
    link1
    link2
    Ugyanaz az okos húzás mint a d750i-nél nincs fájlkezelő gomb helyette letudod tenni a telefont. Éljen.
  • kakaoskalacs
    #1507
    nekem vodás de semmi vodafonos menu meg stb :D a net nem mukszik annyi az egesz -.-
  • shrike7973
    #1506
    Vodafone pofátlanul átalakítgatja a telefonokat, kerülős cuccok..
  • shrike7973
    #1505
    Menj be egy T-ponthoz, kérj sorszámot, és ott majd egy dolgozó válaszol neked.
  • Ben007
    #1504
    eddig is trémobilos voltam csak láttam vodásat és erdekes volt
  • jorke
    #1503
    helóztok nekem kéne kis utbaigazítás..találtam 1 k800i telot.vettem bele 1 simet jó is volt kb 1 napig..most azt irja ki hogy hibás sim kártya..egyébként t-mobilos más simnél is ezt irja ki..lehet letiltották a telot?vagy miez? és mit tudnék kezdeni vele..

    előre is köszönöm..
  • BB7
    #1502
    TurboSIM
  • Ben007
    #1501
    kössz de mijaza turbosim? meg amúgy is trémobilosat akartam venni
  • shrike7973
    #1500
    1. Mivan? A két kis kockagombra gondolsz? Bal az rendesen internet, jobb meg fájlkezelő (én a helyedben kerülném a vodás telót, skin miatt, inkább vegyél egy t-mobilosat és dobd rá a 2-3 ezret a turbosimre.)
    2. Jó a hangminősége, bár kinek mi az igénye..
    3. Van.