90
A Nintendo DS 2. kiadása
  • shenmuedc #90
    Ha pc-n nem lát semmit akkor vagy üres a kártya vagy rossz. Legalább egy system és egy nds mappa kell.
  • atirag
    #89
    Gyors kérdésem lenne ds ügyben.Köszi a segitséget előre is.
    Van nálam egy ilyen masina és nem indul a játék ami a kártyán van mert azt irja"error loading menu file".Gondolom valami lehet a fileszerkezettel.Ja és microsd kártyán van a játék.De ha berakom egy pc-be akkor nem lát semmit.Mi lehet a baj.Sose láttam még ilyen gépet csak megkértek,hogy nézzem meg mert nem megy a kisfiunak
  • LEGO Star
    #88
    Köszi
  • LEGO Star
    #87
    Köszi
  • KILLER2
    #86
    Természetesen lehet, szerintem ha bemész egy konzolboltba, ahol lehet kapni DS Lite-ot, kizártnak tartom, hogy töltő ne legyen hozzá.
  • LEGO Star
    #85
    Nintendo DS Lite-hoz lehet kapni Magyarországon töltőt ? Nekem Power Supply-m van hozzá, de nem tudom használni, csatlakoztatni a konvektorhoz.
    Van esetleg más megoldás a Lite töltéséhez ?
  • kisgabo
    #84
    igen. azon a vékony műanyagon látszik a tapi, és óvja a gépet kívülről. nem lakkréteg.
  • KILLER2
    #83
    Ez a feketén is így van? Mármint azon is van átlátszó réteg?
  • kisgabo
    #82
    akkor nézd meg jobban, pl. a felső kijelző szélein jól látod az átteccő vékony műanyag héjjat.
  • turho
    #81
    Szerintem meg lakkfestett, mint a ps2 meg a psp, xbox, meg minden más konzol szinte...
  • kisgabo
    #80
    mi festve? sima műanyag, kivül átteccő fehér burkolattal.
  • turho
    #79
    Ez az elmélet szerintem erre a műanyagra (illetve festve van ugyebár) nem annyira vonatkozik mint pl. a régi snes vagy DC-ház alapanyagára. Bár legyen is igazam...
  • kisgabo
    #78
    amikor a fehér ds besárgul, és a kéztől jó koszos... asszem nem az ujjlenyomat fog zavarni.

    fekete a legjobb.
  • KILLER2
    #77
    Ja ok. Én most Litehoz nem tudom, hogy pontosan milyen kártyák vannak. Annyit. Nekem EZ4 Liteom van. Abba micro sd kártya kell, ami azért jó, emrt így lehet bővíteni a memóriáját, viszont akad. Van még a G6 aminek belső memóriája van (asszem 1 gigás most a legnagyobb, de nem biztos), ami nekem azért nem tetszik, mert azt nem lehet bővíteni, viszont asszem, hogy az nem akad. Van még az M3 Lite is . Nem tudom, hogy az megjelent-e már, de szerintem akkor talán az a legjobb. Nekem sima M3om volt és az nem akadt és semmi baj nem volt vele sem GBA játékoknál sem NDS játékoknál sem mentéssel és akadni is csak nagyon ritkán akadt. Flash kártyához ugye kell egy passkey amit a ds slotba kell teni, hogy lehetssen játszani DS játékokkal a kártyáról. Hátra dughatóból én ajánlom az mk4-minit (nekem is az van) és a magickeyt vagy mit (asszem az a neve). Ezek nem lógnak ki. A Literól még annyit, hogy szerintem a fekete a legszebb, de nagyon meglátszanak asszem az összes színűen az újlenyomatok.
  • petersz
    #76
    Hello Killer, igen valami Flash kombóra gondoltam. Máshová is megírtam amúgy.
  • KILLER2
    #75
    Ja szerintem ezt a vagy a sima NDS vagy az olcsó konzol, game topicban írd le, vagy nem tudom, hogy van-e külön csereberélős topic, de ott talán nagyobb sikerrel jársz, mert ez elég kihalt hely. Amúgy van egy olyan tippem, hogy nem angyon fogsz találni vevőt, mivel aki van olyan szerencsés, hogy van DS Liteja az qrvára örül n eki és nem nagyon válna meg tőle (én is), de ezt csak én gondolom.
  • KILLER2
    #74
    Szükséges kártyák alatt mi van értve? Kártya csak játék lehet, vagy esetleg Flash kártya. Nem akartam beleszólni, de nem bírtam ki, hogy ne kérdezzem meg. Én nem adnám el Liteomat nagyon jól megvagyok vele, viszont ha kell segítség akor örömmel segítek ebben a témában.
  • petersz
    #73
    Sziasztok,

    öcsém elcserélné a kifogástalan állapotú PSP-jét, 3 eredeti játékkal egy jó állapotban lévő NDS-re, kiegészítve a szükséges kártyákkal. Inkább lite kellene neki.
  • xidal
    #72
    valaki meg tudná mondani honan lehetne megszerezni a Dragonball Budokai3-mat
  • guppy
    #71
    De miert
  • orkenyid
    #70
    Nem törölni, bezárni :)
  • Super Mario
    #69
    Ne már :-D Az a sok értékes hozzászólás kárba vesszen? :-D
  • Police88
    #68
    Ezt is lehet bezárni :P http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1082221618
  • Alblink
    #67
    Szerintetek mikor fog lejebb menni a ds ara 200dollarol?
    Nincs olyan aki fog kov honapban rendelni,es 2-ot is tudna,mert megvennem tole,termeszetesen annyiert hogy keressen rajta.
  • KILLER2
    #66
    Ja! Köszi. Nekem is eszembe jutott már hasonló, de azért innkább megkérdeztem.
  • koryne
    #65
    Fedő. Hogy ne koszolódjon a GBA slot.
  • KILLER2
    #64
    Ez itt egészen pontosan mi?
  • DanielT
    #63
    Nem. Betamax.
  • KILLER2
    #62
    A DS lite-ba gba kazetta kell?
  • Super Mario
    #61
    A lap nem jeleníthető meg :-(
  • Alblink
    #60
    http://www.kotaku.com/gaming/nintendo-world-store/nintendo-world-store-van-etc-158758.php
  • Alblink
    #59
    Hat igen ez a topic haldoklik,nem sok ertelme van,mert a lite-al kapcsolatos dolgokat is a ds-topicba irogaljuk.
  • Ersiman
    #58
    Hát át lehetne nevezni "DS-ről normálisan" -ra. :)
  • mb66
    #57
    hülyeség a széthúzás, de a másik már vicc szintre süllyed....
  • CHEAPBOY
    #56
    Most akkor ez a topic fog menni? Vagy mivan? Klikkesedés ezerrel?:D
  • Alblink
    #55
    Dejo,nekem is cimet.koszi.
  • Rip
    #54
    Tudnál adni címet?
    Köszi!
  • krugman
    #53
    vannak már itthon online boltok akik behoznak.....
  • Alblink
    #52
    Kosz az infokat,hat igen aki mar rendelt,meg tudja milyen modon erdemes megrendelni stb..annak nem eri meg varni,En eldontottem,inkabb varok,vagy remenykedek hatha a neten hamarabb behoz valaki es arulni fog,akkor lecsapok raja:D.
  • Rip
    #51
    riziKós, bocs, nem kötözködés, csak helyreigazítás.

    Én mostanában terveztem venni DS-t, de ez a Lite verzió elbizonytalanított. Most várjak 1,5-2 hónapot, míg bejön? Vagy rendeljek külföldről?
    Áhh, nem tudom, alszok még rá 1-et (2-t).