90
A Nintendo DS 2. kiadása
  • guardian hero
    #50
    Utánvétes megoldásról nemigen tudok, ezért érdemes megbízható, jól bejáratott oldalakról rendelni. Nekem eddig nem volt gondom, pedig sokat rendelgettem. Mondjuk tény, hogy mindig a futárszolgálatos szállítást választom, ami elég drága, de nem bízom a magyar postában.
  • Alblink
    #49
    Az jo,szerintem lejebb megy mikor bejon a rengeteg szines ds.
    Es ha ilyen oldalrol rendelnek,az biztos nem rizigos,hogy lenyuljak a penzt,nemkapod meg az arut stb..?Letezik olyan oldal ahol postai utanvetellel is lehet rendelni?
  • guardian hero
    #48
    Én esélyes, hogy rendelek, ha lemegy az ára az előirányzott 170USD-re. Ez meg nyilván csak attól függ, hogy milyen ütemben tolja a gépet a Nintendo a boltokba.
  • Alblink
    #47
    En szerintem megvarom mig ithon is lesz kaphato a ds lite,30dollart emelkedett az ara,nekem szamit,+meg nem rendeltem kulfoldrol,ughogy nekem az is rizigos.
    Valaki fog rendelni ebben a honapban kulfoldrol?
  • Tetsuo
    #46
    Thx.
  • Csibe001
    #45
  • Sheltem
    #44
    Megpróbált segíteni te szerencsétlen maki. Az hogy csökkent képességű agyad nem érzékeli a segítőkészséget a hozzászólásában csak a te hibád. Neked is Ds lite kell ahogy elnézem mert annyira sötét vagy, hogy a Ds lite fényereje visz majd egy kis világosságot a fejed környékére.
  • Alblink
    #43
    :D.Gondolom te nem vagy láma semmiben!Ezt az elozo komentembol ki is szurted:D.
    az elso kerdesere valszoltam meg adtam linket hol talal pontos leirast a kulonbsegekrol
  • vg
    #42
    #39-re akart menni...
  • vg
    #41
    Iszonyat nagy fej vagy bakker, remélem büszke vagy magadra! Mi a fasznak válaszolsz egyáltalan, ha érdemben nem vagy képes segíteni? Gondolom te nem vagy láma semmiben!

    (bocs, de az ilyen szarrágók iszonyúan fel tudnak húzni)
  • Super Mario
    #40
    Ma jelent meg Japánban!
  • Alblink
    #39
    Meg nem lehet tudni mikor lesz kaphato Mo-on,Egyenlore csak kulfoldon,elorelathatolag aprilis kozepe fele mar magyarorszagon is kaphato lesz.
    www.576.hu keresobe beirod ds vagy ds lite es kidob rola infokat,pl:a kolonbsegekrol.
    De fokent az 5szor nagyobb fenyeron lesz a legnagyobb kulonbseg.
    Warez temaban sokat olvashatsz a ds topicba.
  • Tetsuo
    #38
    Láma kérdések:
    1. Mo-n mikor lehet kapni úgy tutira?
    2. Milyen eszközök kellenek a warezhez (vmilyen pack?, erről hol lehet bővebben olvasni magyarul)?
    3. Pontosan mi a különbség a normál és a lite verzió között?
  • Alblink
    #37
    Jehhuu!
  • Seth
    #36
    Működik!!!!!!
  • guardian hero
    #35
    Én is, meg a fizumat is :D
  • koryne
    #34
    Mindenki a navy-ra van rákattanva? :D
  • Alblink
    #33
    Nekem is olyan kellene,csak megvarom az infokat hogy mukodne e warezelessel is.
  • guardian hero
    #32
    Pedig nekem Navy verzió kéne...
  • guardian hero
    #31
    "Néhány nap múlva, március másodikán érkezik Japánba a kisebb csiszolásokon átesett Nintendo DS új verziója, a Lite. A vásárlóknak rossz hír lehet, hogy gyártási problémák miatt megközelítőleg egy hetet késhet a szines marokkonzolok kiadása, így eleinte csak fehér színben lesz elérhető." (hardwired.hu)
  • Alblink
    #30
    Uj osszehasonlitott kepek:
    http://gonintendo.com/wp-content/photos/DSC03524.jpg
    http://gonintendo.com/wp-content/photos/daeea6286fb0d507fcf3c865878320.jpg

    Hat ha igazabol is olyan lesz amilyen a felso kepen,Durva lesz,Kivancsi leszek game kozbe milyen lesz majd.
  • Alblink
    #29
    Ja oké,utananeztem,cf kartyak egyforma meretben kaphatoak csak.
  • koryne
    #28
    Nem tudom, nem igazán érdekel a warez.
  • Alblink
    #27
    Vegul is nem lenne baj,de meg a cf-kartya is kilogna belole.cf cardbol nincsenek kisebb nagyobb hosszusagokba?
  • koryne
    #26
    Igen, ez sajnos így kilóg... Engem mondjuk nem zavar túlzottan :)
  • koryne
    #25
    Nekem még nem mostanában lesz pénzem, max 2 hónap múlva. Tehát engem inkább ne várjatok meg, ha hamarabb akartok rendelni, akkor tegyétek. Bár lehet, hogy mire rendesen beindul a gyártás, addigra én is olyan helyzetben leszek, hogy tudunk együtt rendelni :)
  • Alblink
    #24
    Ennyire kilogna egy gba kazetta a litbol:D?:http://www.ngcfrance.com/images/news/ds/console/lite_18.jpg
  • Alblink
    #23
    En azt mindenkepp megvarom,amig kiderul hogy milyen warez modszerekkel fog mukodni,attol fuggoen veszek lite-ot,ha meg nem fog,megvarom mi kiadnak valami softveres feltorest hozza.
  • guardian hero
    #22
    210 körül érdemes számolni. A DS Lite 170dolcsi, 5$ az átalakító, szóval postával együtt 37-39 köröl jön ki fejenként, attól függően, hogy hányan rendelünk.
    Mondjuk én azt javaslom, hogy ne ugorjunk bele rögtön a megjelenés napján, várjuk meg, amíg kiderülhetnek az esetleges problémák - pixelhibás LCD-k, flashkártya inkompatibilitás (nekem ez fontos lenne, mert programozni is szeretnék DS-re), stb...
  • Super Mario
    #21
    200-210 forint
  • Alblink
    #20
    En is benne leszek ilyen egyuttrendelos akcioban.
  • Alblink
    #19
    Marciusba mar lehet is kapni,az nagyon jo,1dollar kb hany ft mostansag?
  • guardian hero
    #18
    Nah, ez jól néz ki :). Esetleg intézhetnénk majd együtt a rendelést, postaköltségcsökkentési célzattal :).
  • koryne
    #17
    Én is pont ezen vagyok, kell egy enamel navy :)
    A lik-sangnál lehet is kapni átalakítót. Ehez még plusszba kell egy "travel plug", mert alapból UK-s :(
    Szerk.: mégsem, ez tökéletesen megfelel a DS-nek :)
  • guardian hero
    #16
    Köszi, csak mert gondolkozom én is egy japó DS Lite beszerzésén, ha nem lesz hiány belőle.
  • koryne
    #15
    Vhol olvastam, megpróbálom megkeresni.
    Szerk.: találtam egy bizonyítékot: It differs from the GBA SP™/Nintendo DS™ and even GB Micro™ power supply.
  • guardian hero
    #14
    Egyébként mit jelent, hogy nem olyan lesz a töltője? Van erről valami infó?
  • guardian hero
    #13
    öööö nem tudom, milyen átalakítóra gondolsz, de ha csak simán az aljzatot alakítod át, attól még lazán tönkremegy a 110V-os adapter, ha rákötöd a kettőhúszra.
  • koryne
    #12
    A nyelvet át lehet állítani, a sima DS-nél is át lehetett.
    A töltő viszont gond lehet, u. is nem olyan lesz, mint a DS/GBA töltő, hanem kicsit más... Azon gondolkoztam, hogy ha egy átalakítóval használom, akkor az úgy jó lesz? Szóval nem lesz az baj, h 110 V-os? És úgy láttam, hogy a japán dugasz megegyezik az amerikaival, egy kompetensebb ember igazolhatna vagy cáfolhatna :)
  • guardian hero
    #11
    Pl hogy a szoftverében kriksz-krakszok vannak (bár lehet, hogy be lehet állítani valami "emberi" :) nyelvet is...), illetve kellene hozzá egy 220V-os töltőt is szerezni külön.