84
  • Kelta
    #44
    Az elsö 15 rész van fenn a neten, gondolom erre célzott a kollega hogy USa ban kicsit elöbbre tartanak....
    mi már azt is tudjuk kié a csontváz :)


  • Proart
    #43
    Hazai sorozatok nézettsége - összlakosság (02.06 - 02.12)

    1. Cobra 11 - 1,990 millió néző
    2. Walker, a texasi kopó - 1,694 millió néző
    3. Rex felügyelő - 1,565 millió néző
    4. Lost - Eltűntek - 1,507 millió néző
    5. Született feleségek - 1,447 millió néző
    6. Tru Calling - Az őrangyal - 1,400 millió néző
    7. JAG - Becsületbeli ügyek - 1,331 millió néző
    8. NCIS - Tengerészeti helyszínelők - 1,189 millió néző
    9. Száguldó Vipera - 1,166 millió néző
    10.A Grace klinika - 1,108 millió néző
    11.Columbo - 1,027 millió néző
    12.Rejtélyek kalandorai - 928 ezer néző
    13.Hetedik mennyország - 904 ezer néző
    14.Csillagkapu - 895 ezer néző
    15.Hegylakó - A holló - 799 ezer néző
    16.VIP - Több, mint testőr - 793 ezer néző
    17.Bűbájos boszorkák - 737 ezer néző
    18.Knight Rider - 728 ezer néző
    19.X-csapat - 727 ezer néző
    20.Egy rém rendes család - 725 ezer néző
    21.Smallville - 711 ezer néző
    22.Sheena, a dzsungel királynője - 662 ezer néző
    23.Elveszett legendák kalandorai - 575 ezer néző
    24.Tuti gimi - 573 ezer néző

    Hazai sorozatok nézettsége - 18-49-ben (02.06 - 02.12)

    1. Cobra 11 - 1,022 millió néző
    2. Lost - Eltűntek - 773 ezer néző
    3. Született feleségek - 749 ezer néző
    4. Tru Calling - Az őrangyal - 655 ezer néző
    5. NCIS - Tengerészeti helyszínelők - 606 ezer néző
    6. Walker, a texasi kopó - 568 ezer néző
    7. A Grace klinika - 521 ezer néző
    8. Rejtélyek kalandorai - 440 ezer néző
    9. JAG - Becsületbeli ügyek - 435 ezer néző
    10.Columbo - 423 ezer néző
    11.VIP - Több, mint testőr - 414 ezer néző
    12.Csillagkapu - 413 ezer néző
    13.Száguldó vipera - 409 ezer néző
    14.Rejtélyek kalandorai - 405 ezer néző
    15.Hegylakó - A holló - 366 ezer néző
    16.Egy rém rendes család - 358 ezer néző
    17.Hetedik mennyország - 340 ezer néző
    18.X-Csapat - 336 ezer néző
    19.Bűbájos boszorkák - 322 ezer néző
    20.Smallville - 283 ezer néző
    21.Sheena, a dzsungel királynője - 258 ezer néző
    22.Knight Rider - 250 ezer néző
    23.Csillagközi romboló - 220 ezer néző
    24.Century City - A jövő fogságában - 213 ezer néző
    25.Tuti gimi - 207 ezer néző
    26.Papás-mamás - 204 ezer néző
    27.Elveszett legendák kalandorai - 203 ezer néző




  • ZoliJ
    #42
    Te hogy tévedsz. Mint írja a cikk, az USA-ban is még csak most vetítik, tehát az első évad nem található meg a neten:)
  • Sliders
    #41
    első évad már megtalálható a neten, tudjátok ki fog várni jövő péntekig.
  • Gerygrey
    #40
    #31: attol hogy valami a "nézettségi listák élén tanyázik" az nem jelenti hogy az adott dolog jo is, lásd győzike show. A nézettségi listák hitelességére semmi garancia nincs, lehet hogy 1000 véletlenszerűen kiválasztott nézőből 600 néz egy adott valamit miközben egy másik 1000-ből csak 100. ??Ettől függetlenül az első 2 rész után én kiváncsi vagyok a RV folytatására, bár ritkán lesz alkalmam nézn
  • ZoliJ
    #39
    ne fogjátok a Barátok Köztre, szerdán se tudja megtartani a retek a nézőket a bk után
  • sweech
    #38
    vagy csak azért mert egyszerűen egy jó sorozat? ha valakinek nem tetszik elkapcsol a barátok közt után
  • Kelta
    #37
    Nem tudom mire van ez a vita? :)
    A Lost egy átlagos gagyi sorozat, nem mondom ujdonság kicsit az ötlet (nem nagyon) de nem akkora durranás...tele iszonyu logikai buktatokkal, meg hibákkal, ugyanugy mint az Invasion ....
    Persze ettöl még nézhetö, de elájulni töle talán nem kéne...egy szórakoztató kis sorozat...csak kár ennyire elhuzni.
    Én nézem már a 2. évadot, ott tényleg sokkal több minden történt, ebböl kifolyolag többet lehet rajta röhögni :)
  • djukel
    #36
    A Cobra 11-nek nagyobb a nezettsege, mint a nezoszopato Lostnak.
  • NEXUS6
    #35
    Szar lehet tükörbe nézned, mert ha a mondatodból a linuxot kicseréljük valami más szóra, akkor amit írtál tökéletesen illik rád is!!!
    Szal sajna több közös van bennünk mint sem szeretnéd, mert valszeg egyikünk sem Jézus reinkarnációja (bár még Buddhára azért pályázok) de én azért igyekszem nem személyeskedni.

    "utálom a pesszimista embereket, akik mindenben csak a negatívumot látják" Szemantikailag ez egy megalol. Minden krétai hazudik, mondta egy krétai;))))
  • NEXUS6
    #34
    Mitgondolsz miért volt magas a nézettségi index péntek este főműsoridőben, ráadásul a barbárokközt után, ami viszont csúcsmax nézettségű?!

    Másrészt háttérzajnak nálunk is be volt kapcsolva a tv, és elvileg a részek 80%-át láttam, de nem igazán tudnék egyet is elmesélni.
  • duke
    #33
    "a Lost minden csak nem gagyi, ha neked nem tetszik nem nézed, szerncsére nem a te izlésed az iránymutató :DD "
    Nem is neztem,illetve odaig amikor az elejen a lezuhant repulogep hajtomuve tovabb forgot.Aztan beallitottam az rtl helyere a sport 2-t,es azota egyaltalan nem lattam az rtl-t.Most is csak ez miatt az ugynevezett "scifi" miatt allitotam be,de mar ujra sport 2 van helyette.Veszelyes ez a csatorna,a baratok kozt akar egyetlen masodperce is halalt okozhat,de legalabbis sullyos szellemi leepulest.
  • EvilDevil
    #32
    tőled még pozitív hozzászólást nem nagyon halottam sehol, kivéve ha a gagyi linuxodról van szó,, utálom a pesszimista embereket, akik mindenben csak a negatívumot látják
  • EvilDevil
    #31
    Az hogy itt az újregek benyögnek valami fikázást nem mérvadó, mellesleg a tied sem... a Lost igenis bejött, amerikában és itthon is a nézettségi listák élén tanyázik, nem is érdemtelenül
  • NEXUS6
    #30
    Iránymutatónak ugyan nem iránymutató az ízlésem, viszont roppant mód átlagos. Az alant elterülő hozzászólások közül 5-ből 3-an fikázzák a Lósztot. De ezen nem veszünk össze.;)

    Tartok tőle a Loszt nem jött be anyira mint számították. Igazság szerint egy tv híradóban több érdekesség van, mint a Loszt egy-egy epizódjában, pedig az is csak félórá, ráadásul ugye a híradó az naponta vagy 3X van, nem csak heti eccer.
  • Kelta
    #29
    Egyetértek.
    az invasiont tul bugyuta.....
  • cipo000
    #28
    Sztem sokkal jobban tették volna ha a 24 et vagy a prison break ot tették volna most be a lost után.Sokkal jobbak sztem.
  • EvilDevil
    #27
    a hozzászólásod szinvonala és te vagy a gáz nem a sorozatok heheh
  • EvilDevil
    #26
    a Lost minden csak nem gagyi, ha neked nem tetszik nem nézed, szerncsére nem a te izlésed az iránymutató :DD
    egy tény viszont, nagyon vontatott volt az első széria, de annyit elárulok a 2. sorozat első 4 részében többminden történik mint a megelőző 25 ben!!

    Ezt a Rejtélyek városát amolyan X-akták, rejtélyek kalandorai, Alkonyzóna stb enyvelegének látom, de tetszik

  • duke
    #25
    Na ez is pont olyan nyalas kocsogseg,mint mondjukjavascript:szmajlik()
    [szmájlik] a lost.Beleneztem eloszor azt hittem valamelyik idiota korhaz sorozatot folytatjak,miutan nagyreszt egy korhazban jatszodott az egesz.De persze abbol hogy az rtl adja,azert lehetett sejteni a szinvonalat.
  • NEXUS6
    #24
    A Lost nagyon gagyi volt, a téken viszont teccett. Na erre jön még egy ufós sorozat, nemtom még mit lehet ebből a témából kihozni.

    Megint megy az ilyesztgetés, de vajon van-e a nyugati féltekén olyan ember aki még fél a zufóktól, és nem rugná fel őket a plafonra, ha arra ébredne éccaka, hogy valamelyik vicceskedvű kuglifejű az asszonyt taperolja.
  • Broafka
    #23
    a Zathurában nem ő szerepelt?
  • KM
    #22
    IMDB
  • Broafka
    #21
    az a rendőr, a bal felső képen, az miben játszott? olyan ismerős
  • schrank
    #20
    hát nem egy x-akták az már biztos
  • Kelta
    #19
    Nem rossz kis sorozat, de nagyon látszik rajta hogy bugyuta amcsiknak készült....
    tele van logikai meg egyéb bosszantó hibákkal, kicsit gagyi..de elmegy :)
  • sweech
    #18
    vontatott volt, mivel eddig ment a szereplők bemutatása, de ahogy láttam most kezd majd beindulni (remélem :D)
  • jimmy127
    #17
    hát nem tudom ki hogy van vele de nekem ezek közül az új sorozatok közül egyedül a grace klinika jön be igazán a többi érdekes meg jó de valahog nem fogott meg, és a grace klinikában az a jó hogy más mint a vészhelyzet és ettől jobb.amugy a vészhelyzetnek is csak az első 3 évadja ami valóban korrekt és tudot valami újat mutatni.az x-akták 1-5 évadjánál jobbat az életbe nem csinálnak a rejtélyek városa is kb egy szinten van a takkenel, szerintem.
  • netrunner
    #16
    Szerintem a Lost überkirály sorozat, régen láttam már sorozatot ami ennyire lebilincselt volta. Ez nem tudom milyen lesz de legjobb esetben is csak második lehet.
    Bár lehet azért vagyok így a losttal mert 2 nap alatt láttam az egész első szériát és úgy elég izgalmas volt.
  • vincuska
    #15
    adjak le az egeszet egy hetvege alatt. semmi kedvem egy unalmas resz utan varni 1 hetet. el is felejtem addigra hogy akar erdekelhet is a sorozat :-o

    al bundy akkor is a kiraly.
    Steve: "Al, miert van az hogy a nok mindig Elvist latjak almukban, mi ferfiak sokkal ertelmesebb dolgokat latunk, ufokat?!"
    Al: "Meg szep hogy ufokat latunk, hiszen az az egyentlen menekulesi lehetosegunk innen!"
  • Flashy
    #14
    CSK rul
  • Sanyix
    #13
    Na ebbe belenézek :) bár eddig csak a 24 tudott hatalmába keríteni a sorozatok közűl :D
  • akyyy
    #12
    érdekes, hogym, ha a lsotvotl túl lassú, akkor ez vajon mi lesz:S:S:S
  • EmThor
    #11
    jó kis sorozat ez is, adjatok neki időt, mert pár rész után indul be igazán, de aztán nagyon!
  • Mijo
    #10
    Nem láttam sok részt a Lostból, mert felbőszített hogyan lehet a 15. részben még mindig azon rágódni, hogy ki vette el a bőröndömet, meg ki nem adott a tegnapi halból. Tiszta agyrém. Képesek egymást hátbaszúrni olyan apróságokért, amin csak röhögni tudok. A legrosszabb persze a folyamatos titkolózás. Bármit megtud valaki, azt olyan gondosan őrzi, hogy csak az utolsó pillanatban mondja meg a többinek.
    Persze biztos csak azért látom így, mert nem bírtam végignézni heti egy óra(vagy mennyi) tötymörgést, és megérteni a szereplők összetett lelkivilágát.
    Peace.
    Üdv: Gábor
  • TommyGun
    #9
    Amerika első számú Sci-fi-je egyértelműen BSG annál nincs jobb....és ennyi :D
  • wander01
    #8
    a lost-ot viszont gyülöltem :D nem a gagyi sztori miatt hanem mert minden el van huzva benne. az Invasion-ben is de ez valahogyan sokkal jobban meg van csinálva :D
  • wander01
    #7
    már láttam az összeset ami eddig kijött az amcsiknál, nekem tetszik. ennél jobb mondjuk már csak a Threshold lenne
  • HöfEE
    #6
    Lost számomra kicsit vontatott volt de talán madj ez.
  • viizo
    #5
    én gyűlöltem a Lostot, szal végre az RTL-re tudok kapcsolni megint péntek esténként...

    remélem ebben nem kell csalódjak, mert a Lost-tól is sokkal többet vártam, aztán 1-2 adás után besokkalltam, akkora gagyi...ami kellemes meglepi volt az a Született Fel., ami tényleg elmés és szórakoztató, bár kicsit már azt is unom...