20
  • ILLNeo
    #20
    Sziasztok!
    Érdekel titeket a filmszemle idei felhozatala. Mert itt mindent megtaláltam róla!!!
  • raingun
    #19
    A hazug banda milyen jogon kér számon bárkit is?????
  • fifi
    #18
    a matematikában, úgy érzem elég magas szinten otthon vagyok, de sajnos nem tudom felfogni, hogy ezt mi alapján lehet/ne/ kiszámolni...
  • Cat #17
    A pdfben ilyen van:

    On September 13, 2005, ASVA investigators and the Police seized 4 FTP servers containing 15
    terabytes of audiovisual content from ISP data centers in Budapest. The raid followed five months of
    investigation. The system, called “Kenyer,” was highly sophisticated, and the four “content servers”
    (three at the Interware ISP and one at the Thenet ISP) were protected by eight proxies (located in
    different Hungarian hosting facilities). End users only knew of the existence of the proxies and
    downloaded content from them. Sophisticated route balancing techniques were used to hide the origin of the files. The system was community-driven, with approximately 1,600 active members
    exchanging files. New members had to be recommended by at least two existing members and a
    download to upload ratio of 1:5 was also required. A communication server (private instant
    messaging among users) containing thousands of e-mail addresses was also discovered in the
    operation and is currently under further investigation. Immediately following the raid, outgoing traffic at the Interwave ISP dropped by about 700 Mbps and total Internet traffic between all Hungarian ISPs dropped by nearly 20%.
  • Teppik Amon
    #16
    Ezmámegin propaganda csak. hogy jött ki a 102? Ménem 103? Megint próbálják hozni a kollektív bűnösséget meg a bűntudatot. azbeszt +b*ssza ezeket!
    Ajánlom figyelmébe mindenkinek az ingyen letölthető Szabad kultúra című Lawrence Lessig által írt könyvet. Sok érdekes dolgot említ a bácsi.
  • norg
    #15
    Na ja ,de ahogy nap mint nap elnézem a haza jogvédök hatalmaas üveg palotályát ,van bevétel .
    Adják a filmeseknek
  • Razgon
    #14
    Globális probléma? Eeeeez? A környezetszennyezés az igen.
  • nxfn
    #13
    :-huá
  • Béla bácsi
    #12
    Veszteség... Inkább elmaradt haszon. Ki veszi komolyan ezeket a marhaságokat? Ha nem fogy az ócska szar megasztár CD, akkor majd fogjuk rá a kalózkodásra, mint jolly jokerre. Nevetséges, komolyan mondom.
  • Demon Eyes Kyo
    #11
    kamu
  • klastrom
    #10
    Csak 4-ek vagyunk ?! Vazze
    Azthittem legalább dobogósak leszünk.
    Hiába töltök én le annyi warezt ?!!!
  • norti
    #9
    Erre csak ennyit tudok mondani: LOL Az én veszteségem meg 967 millió, mer késett az a k*rva vonat és nem bírtam időben bedobni a lottószelvényem :DDDDDDDDD Tényleg, ezeket a híreket sztem már csak azoknak írják, akik az agyatlannál agyatlanabb vígjáték kliséket meg is nézik és röhögnek is minden 100x elismételt poénon...
  • Sliders
    #8
    Nagy király vagy :D ez a mondat végi duma :D
  • [HUN]PAStheLoD
    #7
    Elmennek a faszba, finoman fogalmazva..

    ha időben bemutatnák a dolgokat a moziban, akkor nem a netről leszedett DVDrip-et nézném meg .. de hogy 1 hónapot várjak, hogy elmehessek a moziba? Hát hülye azért nem vagyok ..
  • Riddick
    #5
    Na az IIPA basz*djon meg! :D Szélessávot mindenkinek! Magyarországon és már sok helyen külföldön is a filmletöltés LEGÁLIS DOLOG! Akkor meg mit sir a szájuk! Ha 3e ft lenne egy DVd film,akkor nem sokan kalózkodnának! De nagyon nem annyi!
  • Gabest
    #4
    Én is nagy vesztese vagyok ennek az egész kalózkodásnak, csináltam volna filmet, de minek, úgysem sikerült volna eladni. A károm kereken 1 kvadrillárd forint!
  • Pönye
    #3
    Nem inkább 102 millió forint
  • Pönye
    #2
    102 millió dollár?
  • asdasdasd
    #1
    1. A szélessáv terjedése nem veszély, hanem üzleti lehetőség.
    2. Ez nem a magyar filmipar, hanem az amerikai filmipar vesztesége.
    3. Számokkal könnyü dobálózni... legyen inkább 1 milliárd dollár, az szép kerek szám.