58
Látásvizsgáló tábla
  • COOLancs
    #58
    Szegasztok gyerekek
  • Loál János #57
    Szevasz, csá, csövi.
  • arctalan7
    #56
    csaó!
  • hondacbr600
    #55
    Hello én ma lefényképeztem a JE, TC táblát ha kell vkinek az írja meg a mail címét és elküldöm…..
  • spidey
    #54
    Valaki nem tud normális minőségben Kettesy táblát? Nekem monitor előtti munka miatt kell, nem vezetéshez, mert nem vezetek. Viszont a doktor maca megszivatott, hogy addig nem írja alá a munka-alkalmasságit, amíg nem olvasom el a kisbetűket... A képek a neten mind nagyon kicsi, rossz minőségűek. A JE betűs tábla kellene.
  • scheri
    #53
    Nekem 0,5-2,5 a szemem és sajnos benne van a jogsiban de nem használom az üveget már vagy 20 éve,és semmi baj nincs mindnt jól látok sőt asztalos vagyok.
  • Takezó
    #52
    jah, azet -1el még lehet látni... nekem -3,5: nah, az mar felvak:D
  • Vlala #51
    Rólam 4,5 decit szoktak egy évben 3-4-szer :) Akkor én nagyon beteg vagyok? :)
  • Guer
    #50
    ma csapoltak le rolam vagy 7-8 fiola vért :))
  • Attiska
    #49
    Mint írtam korábban, állandóan kontaktlencsét viselek, azért én sem vagyok hülye... Csak el akarom kerülni a teljesen felesleges szopatásokat. Ha 12 évvel ezelőtt nem került be a jogsimba az a bizonyos mondat, akkor egy akadékoskodó körzeti orvos miatt se. De ha már ott tartunk, hogy ki vezessen és ki ne, érdemes lenne igazán körülnézni, hogy hány ember vette meg a jogosítványát.
  • GregSB
    #48
    Nekem se kellett vizelet mintát adni. Persze ismerős a háziorvos :) A szemvizsgálatot azonban nem tudtam (nem is akartam) kibliccelni.

    SZVSZ hülyeség, hogy -1 es szemmel már vakrepülés az egész.
    Nekem -0,75 ás -1 esek a szemeim. Amikor volt az EÜ papírok leadása az autós suliban, mondtam az ügyintézőnek, erre az rámnézett, mosolygot egyet és ezt mondta: -Na akkor ezt nem írjuk be, csak felesleges szívás lenne vele.

    Szal szemüveg nélkül csináltam meg a jogsit és ráadásul úgy hogy mindenből elsőre átmentem. Egyáltalán nem volt para, szerintem -1.5 , -2 től kezd vészes lenni a dolog.
  • Yossarian
    #47
    ha ki akarják vetetni a kontaktlencséd, akkor mondod, hogy nem veszed ki, de szívesen elolvasol pár sort egy újságból. Ennyi...
  • Dodo55
    #46
    FÚÚÚÚÚÚJ
  • I.C.ram
    #45
    Én szeretem azt a steril szagot :D
  • Mr_no_NaMe
    #44
    Jó neked, hogy csak ennyitől félsz:D
  • Mr_no_NaMe
    #43
    Atyaúristen....inkább az öngyilkosság:S
  • Dodo55
    #42
    Nekem csak annyi bajom van, hogy egy orvos, egy idegen ember turkál bennem. A múlt héten lime-ot(zöldcitrom) ettem, és a levegőbe vagdostam a késsel, és a limeleves kés beleszaladt az ujjamba, rohadtul fájt, tehát egy tűszúrás ehhez képest semmi, de mégis utálom, ha egy orvos szúr meg. Volt hogy egy tűvel szórakoztam, és véletlenül beleállt a bokámba egy nagy érbe(nem az ütőerembe), és ömlött a vérem. Gyorsan odatettem valamit, és utána csak röhögtem, hogy majdnem az ütőerembe szúrtam egy tűt. Szóval engem nem a tű, nem a fájdalom, hanem az orvos zavar.
  • I.C.ram
    #41
    Képzelem mi lenne nálad egy retina műtétnél, aho la szikével vagdossák a szemhártáyd :D
  • Mr_no_NaMe
    #40
    Nemigazán ehhez a témához csatolható de vérvételnél nekem nem a szaggal vagy az orvossal van a bajom, hanem egyszerűen kurvára zavar és pánikba ejt hogy egy vastű szurkálja szét az eremet...Félek megmozdulni mert asziszem hogy szétszakad meg ilyen fasságok...Amúgy #4-en énsem igazán látok semmit,csak egy elfordítot fejű elefántot meg egy szemüveg-nagyorr álarcot:)
  • Garfield
    #39
    Lehet, hogy kissé furcsának tűnhet számodra, de ha már vezetésről van szó, akkor talán nem egyetlen, rendhagyó esetből kiindulva, kizárólag a saját szempontjaidat kellene figyelembe venni...
  • Dodo55
    #38
    Vérvétel????!!!! Ez most komoly????
    Mert utálom, amikor egy orvos tűt bök belém. Nem a tűvel van a bajom, hanem azzal, hogy egy orvos szúrja belém. Inkább magam szúrom belém, ha 2X jobban fáj annál ahogy egy orvos csinálná, akkor is. Meg az a szag ami az orvosoknál van...
  • Slayerboy
    #37
  • tehen_m
    #36
    Szeretem amikor valaki egyből ír... és nem olvas tovább...
  • mesor
    #35
    B*szod másra nem gondolsz? Mi van ha pont egy családot gázolsz el azért mert nem láttad rendesen a pirosat!? Ilyennel nem szabad viccelni!
  • Thanatos
    #34
    jah, meg vérvétel is :)
  • Thanatos
    #33
    mongyuk bp-n emberek felének a jogsiját pls lazán bevonatnám..., elég gáz ami néha itt megy... :/
  • Thanatos
    #32
    ott a pont :)
  • Thanatos
    #31
    mesehabbal szvsz :)
  • Thanatos
    #30
    remélem akkor téged soha nem engednek vezetni...
  • Logitech
    #29
    A piros vonalat látom, azt hittem ebből is egy számot kell kiolvasni. Akkor megnyugodtam :)
  • I.C.ram
    #28
    Ismerőseim közül senkinek sem kellett. Hivatalosan persze, hogy kell mindenkinek, de kb egyik háziorvos sem tartja be, mert ismerős, rokon, megkenik, stb.
  • Loál János #27
    Nem szopatás, ezen az ujjadat kell végigvinni a kanyargós vonalon.
  • Lazarus
    #26
    Mindenkinek kell vizeletmintát leadni
  • I.C.ram
    #25
    Ja meg szerintem én vagyok az egyetlen balek, akinek még vizeletmintát is kellett adni a jogsihoz :D Tiszta nevetséges volt az egész. Összesen 2 napom ment rá az ökörködésre, csak mert nem az ismerősöm a háziorvos :D
  • I.C.ram
    #24
    Mikor csináltam a jogsit, rólam is kiderült, hogy szintévesztő vagyok ezeknél a gombos rajzoknál. A háziorvosom meg olyan szigorú volt, hogy külön el kellett mennem be a klinikákhoz, hogy hivatalos vizsgálatot csináljanak, ez egy napomba került, aztán odaírták, hogy van egy nagyon enyhe szintévesztésem, és ennyi...
  • I.C.ram
    #23
    JA csak az a baj ,hogy a rendőr ne vetesse ki veled? :D Ilyen csipp-csupp baromságért képes vagy bemagolni egy ilyen szart? :D Egyébként én úgy tudom, hogy ez nem szabványos, mármitn a sorrend, hanem csomó variáció létezik.
  • I.C.ram
    #22
    Pff... Ha neked ez a hülyeség többet ér annál, hogy ne tekeredj fel az oszlopra, vagy ne bassz el senkit... Az ilyennek jogsit sem adnék, nemhogy "szemüveges jogsit".
  • Aspyrin
    #21
    Jaja, színtévesztés. Jómagam 14 évesen szembesültem a szakközepes alkalmasságin a dologgal, amikor a "gömbös" könyvet kellett nézegetnem. Az első pár kép elég gyorsan ment, aztán egyszercsak nem láttam semmi számot/betűt csak gömböket.. De semmi gond, így is lehet az embernek jogsija, bár néha tényleg elég mókás helyzetbe is lehet vele kerülni :)
  • Attiska
    #20
    nyami,

    A piros vonalat.

    Guer,

    De nekem nincs benne a jogsimban, nem írták bele sem akkor, amikor kiállították, sem akkor, mikor először járt le. De a mostani körzeti orvosomat ismerve, az biztos beleírja. :(
  • Guer
    #19
    nekemis bennevan kutyát nemérdekli....
    amugymeg ha voltált már életedben szemészeten és benne van a kartonodba hogy szemüveges vagy vagy nem tökéletes a szemed már buktad....