27
Újabb animeből készült játék ps2re
  • Seth
    #27
    hát a LOve Hina angol szinkronja valami szörnyű, én kapásból azzal kezdem, hogy kiszedem az angol hangsávot (márha ogm-be vagy mkv-ba van), ennyivel is kevesebb helyet foglal :D (akár 400 megát is megspórolhatok így :DD)

    Amúgy a Beebop szinkronja szvsz nem lett olyan rossz
  • Marki
    #26
    Nekem a Trigun szinkrona teljesen megfelel, a CB-é is helyreközel. Spike és Vash hangja (J.Z.) kifejezetten tetszik. Bár az eredeti japánt semmi se tudja felülmúlni, ezt a Love Hina óta tudom :Ð
  • Krezga
    #25
    OFF
    Ezek a hozzászólások már inkább az anime topikba mehetnének.
    Én pl sohasem nézek szinkronos animot, a legjobb a japán szinkron, magyar felirat szvsz.
    ON
  • Bucser
    #24
    Az egyik legnagyobb problémám az A+-al a retartdált szar minőségű szinkronok amivel a sírba tudnak vinni... MIért kell repedtfazékhangú kiabálósra megcsinálni egy vicces jelenetet??? Pl a Trigunban a lányok hangja borzalmas.... Nézzetek végig pár anime-t japán hangal és egy idő után vágyni fogtok rá_:) (Faye búgása isteni:D)
  • Bucser
    #23
    Blue Gender sem rossz igaz:)

    Mondjuk el tudnék viselni az Inuyasha mellett egy Kenshint mondjuk a példa kedvéért:) vagy egy X TV-t vagy esetleg egy 2 Miyazaki Klasszikust mint a Nausicaa Valley of The wind vagy a Mononoke Hime, Vagy Green Legend Ran sorozat (ez már nem Miyazaki) Vagy példának ott van a vandread ami egyszerűen tündéri vagy az Ohh my Goddes vagy a Saber Marionette J. A Boogiepop Phantom sem lett rossz vagy esetleg a Serial Experiment Lain. Az hogy a Cowboy bebop az egyik legjobb az egyrészt Yoko Kano zenéjének és a nagyszerű hangulatnak köszönhető (mert ugye a karakterek kicsit sematikusak) Trigun pedig csak a 12. rész után indul be komolyabban.. és a vége okoz igazán katarzist:) (Igaz az elejét meg végigröhögtem. Csak hogy legyen egy kis anime-s alapműveltség:) egyébként látogasd nyugodtan az anime topicot itt az SG-n:) a TV MOzi fórumban:) Ott a FAQ-ban jó pár alapmű található:)
  • Marki
    #22
    nem azt mondtam, hogy A legjobb, hanem hogy az EGYIK legjobb. Azért meg külön dícséret az A+-nak, hogy adja. Többet ér sok másiknál.
  • Krezga
    #21
    Szerintem a sorozat jó volt, meg a nagy film is, de mint játék nem hinném hogy le tudna kötni...
  • Unknow
    #20
    Az a gáz,hogy ezt pont adják A+ -on is :D
  • BEAST #19
    :DDDD
  • Bucser
    #18
    Mondom én, hogy nem láttál még elég anime-t:) Ne ítélj az A+-os kínálat alapján:)
  • Shadow_THH
    #17
    az hogy egy képen a tereptárgyak összessége 3 poligonból áll az nagyítás után sem változik :)
  • Unknow
    #16
    Aki mint ugye tudjuk LÁNY :D
  • Unknow
    #15
    Egyik leghíresebb... Amúgy a képek felvannak nagyítva mint állat.. Direkt írtam,hogy ronda képek...akik eredeti méretben akarják látni őket rákeresnek googlen :P
  • allock #14
    Edward :DDDDD
  • Sephi
    #13
    Ez is nagy gama lesz. Pahh....
  • Janey
    #12
    Faye Valentine RuleZZZ :)))
  • Cat #11
    tul nagy mosónő spike ahhoz, hogy játékot lehessen belőle csinálni
    no meg az anime nem a karakterek, hanem a hangulat miatt olyan jó - azt meg ugyse tudják áthozni
  • Luiprima
    #10
    PS2-re jön mácius 1-re van igérve. A képek alapján korai még leírni majd a játszhatóság dönti el a sorsát.
  • Marki
    #9
    Ha nem is a leghíresebb, de az egyik legjobb a Trigunnal karöltve.
  • Bucser
    #8
    Ez azért erős túlzás:D
  • Bucser
    #7
    Művelődj és aztán dumálj:) Nézd meg a sorozatot és rájössz, hogy milyen állat is ez:) A túl anime-t meg nem értem mert abszolút nem rendelkezik a sorozat az anime klisékkel (na jó Faye maga egy nagy klisé de azt senki nem bánja:D)
  • Gábor
    #6
    Mégis mire jön ki ezzel a graffal?!
  • Shadow_THH
    #5
    a leghíresebb (?) japán anime
  • dinomano
    #4
    ez mi a nudli? vmi ilyen gémcimet lattam, de ez mááá nekem tul beteg anime-akarmi... :-) a cime érdekes; mi az, h. "cowboy bebop"?:-)
  • Guer
    #3
    hát ez nagyon csúnya...
  • Unknow
    #2
    Pár kép:











    Sorry a gyenge minőségért de a lényeg azért látszik :)
  • Unknow
    #1
    Mivel úgy vettem észre sokan néznek animet, gondoltam biztos van akit érdekel,hogy nem sokára megjelenik a Cowboy Bebop játék is. A különbség most annyi,hogy ezt angolul kapjuk kézhez akárcsak a Fullmetal Alchemist sorozatot vagy a Shaman Kinget. A játék főszereplője Spike lesz de ha jól tudom kipróbálhatjuk magunkat a többi szereplő bőrében is. Aki szerette a sorozatot annak mindenképpen ajánlom hiszen ami Cowboy Bebop az rossz nem lehet. :)