16212
Battlefield 2142
  • AdambanHun
    #13205
    Ez nem a randivonal.
  • liquivent
    #13204
    Ansell !!! Privátban légyszíves küldd el a telefonszámodat !!! Vagy este 23 óra körül leszek Ts-en...fennt leszel???
  • o0Sagem0o
    #13203
    szedjétek le a peccseket, s installáljátok a foltozásokat, hátha ez segít. Ha ez sem segít, akkor valószínűleg win reinstall is kellene, nem hiszem, hogy az összes dvd hibás a boltban, bár ki tudja:) (milyen OP rendszerre rakjátok?) ISO kreálás, majd mountulás is megoldás lehet, ha már semmi nem használ, friss nodvd törés nincs. De lehet, hogy a többiek tudnak jobb megoldást..:)
  • hendrichharcos
    #13202
    Nekem SENNHEISER van de nem adnám oda semmiért!!!!
    Nagyon bevált - és ajánlom mindenkinek
  • tothgyorgy
    #13201
    Sziasztok. A fiam megvetette velem a progit. Szépen felinstalláltuk, de futtatáskor közli h nincs benn a lemez. Már kicseréltettük, de ennél is. Tud valaki megoldást? Ha már az ember megvesz 1 progit, elvárná h működjön.
  • liquivent
    #13200
    na, te nagyokos...vegyél bátran logitech fülest...majd jól rájössz...mekkora szar konstrukció. nekem is volt, mit ne mondjak, a hangja baromi jó, de nem bírja a strapát...egy occsó mezei füles sokkal tovább bírja...Én többet biztos nem veszek drága fülest...de te begyél nyugodtan, bár nem tudom miből veszed majd.....
  • CopyKing92
    #13199
    a faxomnakse kell ien inkább billentyüzetet veszek. meg logitech fülest :D
  • frenkibende
    #13198
    segítsetek...videokarim kampec (10 hónapot bírta a géjmet), csere újra (8600gt)...géjm nem indul, asus vga driver újra telepít+nvidia 8600gt legújabb frissítése letölt...géjm továbbra sem indul (kezdő videóban a walker nem jelenik meg, helyette kivág az asztalra)...mit tehetek még
  • Jim Morrison
    #13197
    Baromira megéri az árát
  • spacecrony
    #13196
    kb: 13.680Ft Nekem kéne.
  • CopyKing92
    #13195
    apád fa*a kell ien mennyibe kerül? :D
  • Jim Morrison
    #13194
    ez :)
  • CopyKing92
    #13193
    te mi aza cyber snipa 5.1? :D
  • zee21
    #13192
    www.ptdclan.hu onnan ha leszeded az 1.50-et az 100%-ig működni fog :)
    és akkor több szervert látsz majd...
    pillanatnyilag összesen egy db magyar szerver van ezt a bannerban olvashatjátok =)
    és igen fel lehet venni embereket buddy listre nick alapján ami azért jo mert csak beloggolsz rákattintasz a nevére és automatikusan felmegy arra a szerora ahol az illető játszik (persze ha nincs tele)
  • Jim Morrison
    #13191
    aha
  • keresztapu
    #13190
    Szerintünk is nagy meccs volt. Remélem fogunk még sokat játszani egymás ellen. Esteleg külföldiek ellen együtt is.
  • mvk4
    #13189
    Csak nem tudok mutlzni,mert a játékba a multiplayer manüpontba 2 szerver jön be,de egyik hez se tudok felmenni
    Xfirén meg egy magyar szerver sincs,meg ha egy angolra akarok menni,akkor meg azt írja,hogy az én verzióm régi..letöltöttem valami 1.50-es patch-et,de ezt írja..most akkor melyik a legújabb,és hol találom?
    Ja meg a magyar szerók..vannak egyáltalán,vagy csak én nem találom őket?
  • SG71
    #13188
    Úgy értem nick-jére...
  • SG71
    #13187
    Ha valakinek a logjára rákeresek akkor kidobja azt a szervert ahová az be van jelentkezve? Mert így legalább magyar sráccokkal nyomhatnám, ha néha géphez ülök (jó lenne többet!)
  • zee21
    #13186
    neten nem lanon igen.....
    bár őszintén ennek nem sok értelmét látom :D inkább gyertek netre és ott toljátok
  • mvk4
    #13185
    Hello!

    Még kezdő vagyok,szeretnék feltenni egy kédést.
    Lehet úgy interneten játszani 2 embernek,hogy van 2 csapat,van mondjuk 14 bot egy csapatba a csapatvezér pedig az egyik csapatnak az egyiik ember a másiknak a másik ember?
  • spacecrony
    #13184
    Rákakilhatnál az internetszolgáltatómra hátha jobb lesz a pingem.
  • Carlos HUN
    #13183
    szép
  • liquivent
    #13182
    Igaz ugyan kikaptunk, de volt egy ilyen laza körünk a HUN4CE klán ellen titánvédésből...





  • Carlos HUN
    #13181
    szia elöbb olyan jót kakiltam
  • Jim Morrison
    #13180
    Én letöltöttem, nem ment, gépet cseréltem aztán meg egyenlőre letölteni se tudom, de már nem ez az első rangú dolog ami izgat
  • SG71
    #13179
    Sziasztok!
    Volt valakinek rossz tapasztalata a letöltési kóddal (NS miatt kérdem, mert még csak az alap van meg DVD-vel)?
    Köszi
  • papo21
    #13178
    jaja
  • AdambanHun
    #13177
  • H2
    #13176
    Ádi ezt már nézted!!! Naonjó! INKÁBB IDE! thx

    2142 rulez
  • AdambanHun
    #13175
    2000 olajos hordó és a molotv-koktél... videó
  • AdambanHun
    #13174
    Sniper tactics - Far Cry 2: videó
  • RoboGoD
    #13173
    Emlékeztem, és visszakerestem.
  • spacecrony
    #13172
    Sajnos nekem nem segített.
    Akkora a pingem néha mint egy ház.
  • CopyKing92
    #13171
    jónak tünik ez a controller sztem ezt viszik a legtöbben.
  • AdambanHun
    #13170
    "We can work it out whatever it is." Far Cry 2 videó
  • AdambanHun
    #13169
    Próbálta már valaki ezt a kontrollert? Belkin Nostromo n52te
  • Carlos HUN
    #13168
    Szívesen jó régi hozzászolás már :)
  • RoboGoD
    #13167
    Köszi letöltöttem én is. Frissítettem a 3-asról. Kicsit már beteg volt. Ez tényleg jó már mindenre.
  • spacecrony
    #13166
    Megbocsátva.