16212
Battlefield 2142
  • Jim Morrison
    #13245
    ja
  • o0Sagem0o
    #13244
    valszeg mindenhonnan gyorsba leszedik, és azt mondják, hogy sajnos már elfogyott..jól járt aki épp le tudott csapni rá:)
  • H2
    #13243
    Budapesten, Gödöllőn már elfogyott!

    ui tesco value parány de xar
  • Jim Morrison
    #13242
    jaja :)
  • AdambanHun
    #13241
    6 üveg sör + Dead Space - és még visszaadnak négyezer forintból... link
  • RoboGoD
    #13240
    Sztem csak lemezre "ír", nagyobb lámáknak.
  • zee21
    #13239
    neírja masoknak se hacket penzert me bezuzzuk a pici kobakodat!!!
  • o0Sagem0o
    #13238
    hát persze..ha a Te hackedet (már amit te "írsz") sem fogná meg a PB ott már nagyon nagy baj lenne..:D
  • CopyKing92
    #13237
    1. csak másnak irok hacket pénzé 2. le kellet tesztelnem 3. én nem csitelek :D
  • darkman1
    #13236
    Érdekes módon az a srác, akiről a videó készült, legtöbbünkkel ellentétben a Pac-os GSt jobban szereti. Azt írja h közelharcban jobb... na nekem közelharcban kb jó ha 10%ban találnak a rakétáim, akárhova lövöm...
  • liquivent
    #13235
    ez nem dokumentált dolog...tapasztalat....mindannyian utálunk a pac-os gs-el repülni, mert nehéz vele harcolni...földi járművek ellen ütőképes, de a légiek ellen...de papó erről biztosan sokkal okosabbat tud mondani...
  • RoboGoD
    #13234
    Essetuttam. A tökköm tele van már a német leírásommal. Németből kaptam a gémet 2 éve karácsonyra.
  • liquivent
    #13233
    jaa...amit mostanában gyakorlok...ban aki a tv rakétában jó....de én mostanában arra kaptam rá, hogy átulve gunnernak, gépágyúval szórom a silót...aztán vissza a vezetőülésbe. persze van mit gyakorolni, de azért nlha bejön...
    az ötletet az adta, hogy transportban ugyanezt csinálja bossphantom...elég jó eséllyel...
    érdemes kipróbálni, izgalmas ám egyedül gunnerkedni...
  • liquivent
    #13232
    pl. a légi harcra használhatatlan pac-os gunshipben az én trükköm, hogy mindig elé lövök, így van esély rá, hogy eltalálja, mivel ugye ez nem követi az ellent, nem úgy, mint az eu-s gunship rakétái...
  • darkman1
    #13231
    Nem igazán vagyok jártas aimbotban, de vhogy nemtudom elképzelni a GSt és a TV rakétát aimmel. Ha így lenne, ahogy mondanád, akkor a TV rakéta (gondolom én) folyamatosan a célponton kellene hogy legyen, hisz ez az aim lényege. Előnye igazán nem származna belőle, mert elég korán figyelmeztetné az ellent, h pajzsot kell nyomnia. A sima GS rakétáról meg annyit, hogy hiába lövi ki az ember, ott ahol az ellen GSt látja, ha azok a rakéták nem találnak. Vagy az aim megmutatja, hogy merre fog kanyarodni a következő 2 mp-ben a GS és úgy kalkulál? Nem hinném, de a tévedés joga fenntartva. Ez sztem ügyesség, de főleg rutin kérdése...ezeknek a srácoknak, és még jópár magyar játékosnak ez már megvan.
  • liquivent
    #13230
    királymásolat:



    egyébként miből lett volna rá pénzed?


    Robogod: az a baj, hogy egyre több oldal árul ilyen szarokat....
  • papo21
    #13229
    büszke lehetsz magadra képzeld én még nem probáltam mert nincs rá szügségem ,igen ezek pro gyerekek ott vannak a top20ban gs-el
  • CopyKing92
    #13228
    én má probáltam ki aimbotot és meg lehetett vele csinálni hogy ne látszodjon semmise csak be állíitottál egy gombot hogy mivel aimozzon azt csöcs semmi wh..
  • RoboGoD
    #13227
    A játékból letöltött demót felvéve a FRAPS-al nem fog látszani az aimbot. De vannak menők ezt tudjuk. Pl. Papó. De nem is nyíl egyenes a raxi útja. Ja és tudom, hogy ez válogatás. És szép is. És tudom azt is, hogy cégek komoly melót fektetnek cheat fejlesztésbe és viszik is mint a cukrot jó pénzért. BF 2142 hacks és az MSX listája. Ez van sajnos.
  • papo21
    #13226
    hol látsz te itt aimbotot ez a játékbol lett felvével valami fraps szerüvel vagy ki retusálták vagy mi???
  • CopyKing92
    #13225
    meg hát a TV rakéta aimbot befigyel.. a kis kocsiban az ember fejére lött..
  • CopyKing92
    #13224
    az komoj a tejfölön át lött és ki nyirta acásvokát hogy látta?..
  • H2
    #13223
    Csak makrózás van, de sztem az nem skill!
  • papo21
    #13222
    nem tudom joystickal hogyan lehet repülni lehet azzal nyomják vagy csak egy jobb egérrel megfelelö beálitásokkal gunship aimbot azért ezt te sem gondolod komolyan remélem??? ez egy video mindössze össze kell vágni a jobb köröket ennyi..
  • RoboGoD
    #13221
    Meg ezek bárhova lőnek a sorozatrakétával mind talál, nekem meg ha a célkeresztet rajta tartom akkor sem mindíg... Drága kincs az AIMBOT. Olyan a netes multiplayeres játék is mint az olimpia: csak az olcsó doppingot szedők buknak meg... Ma is volt egy gyanús klán a saját szerverükön. Valami angol, asszem. Még mielőtt bárki magyar magára venné, nem láttam még magyart cheatelni (talán), csak anno kismajom szerette a titánon a dobozból buggal osztani a sörétet. Akkor még amatőr volt, azóta már nincs rá szüksége, mint azt megtapasztaltam már...
  • RoboGoD
    #13220
    Így csak pro joystick-kel lehet repülni, nem?
  • papo21
    #13219
    jol nyomják
  • spacecrony
    #13218
    Az a baj.
    1.50 megy.
  • wszili
    #13217
    Hali nem tudja vki mér nem mutat 3-nál több szervert? már felraktam az 1.4-es peccset de semmi változás :(
  • zee21
    #13216
    hogyha a többi discet sem olvassa be akkor megérné venni egy újat mert szükséged van olvasóra mindenképp (szvsz) amugymeg még jo megolds lehet a kölcsön olvaso is ;)
    1.50 nincs nodvd crack de sagem meg liquivent beszéltek rola hogy hgy kell csinalni képet hozzá (asszem)
  • spacecrony
    #13215
    Ja, de ahhoz profilt kell csinálni, a profilhoz kell a lemez, a lemezhez mag az
    olvasó.
    A kör bezárult. Javaslat :
    kölcsön olvasó kb 2 percre, vagy új vásárlása.
  • liquivent
    #13214
    vagy a sakál...
  • Blaki
    #13213
    Nems egített, satás dvd-író másik sata kábellel sem, mindel lemezzel csak szüttyög kerreg.... :(
    Az 1.4-es crackel elindult a játék, de csak 1.4-es servereket talált! kb 5-öt :) kéne 1.5 höz crack valahogy.
  • H2
    #13212
    kábelcsere?
  • H2
    #13211
    1.50hez nincs no dvd, ezért kellett vennem új lemezt!
  • Blaki
    #13210
    Nem a lemezem a rossz, mert más lemezt sem olvas be a rohadt Optirac dvd-író :(:(:( BF 2-höz van ilyen mini image amit ha daemon toolsba bemontolok akkor nem kéri az eredeti lemezt! itt nincs ilyen megoldás? crack is jó lenne 1.5-höz!!!
  • H2
    #13209
    tecsóból új diszk 2990.- ért
  • Blaki
    #13208
    Sziasztok!

    kéne gyorsban segítség, van megoldás arra, hogy eredeti 2142höz crack vagy patch, hogy ne kérjen lemezt? beszart az optikám, nem olvassa be a lemezt!
  • AdambanHun
    #13207
  • liquivent
    #13206
    féltékeny vagy mint a kutya, mi?? :-)