16212
Battlefield 2142
  • JohnnySmith
    #82
    Nálam azért nagyon sok kéne hogy odaverje valami az OFP-t :))) (természetesen nem a grafról beszélek:))) )
    De biztos vagyok benne hogy ha így van ahogy írod, akkor nagyon jó kis mod lehet!!
  • Zs0lt1
    #81
    hát pedig ha 2vh-s akciót szeretnél ami igazán valósághű, (ofp-t odaveri szvsz), akkor a forgotten hope-ot kell kipróbálnod ;-)
  • JohnnySmith
    #80
    Nem sajnos :( Nem nagyon moddoltam a BF42-t. Asszem a DC volt talán amit kipróbáltam.
  • joebacsi
    #79
    kicsit off, de pl forgotten hope modot próbáltad még 42 alá?
  • JohnnySmith
    #78
    Látom már nagyon imádni fogjátok hogy lézer pisztolyokkal lövöldözhettek meg ugrálhattok mint az unrealben :))))))))) Habár szvsz most sem kell sok hogy a BF2-ből cs szerű agyatlankodás legyen...
    Szerintem marad az OFP2 vagy az Armed Assault, ha nem bírjátok kivárni az OFP-t:)))
  • Zs0lt1
    #77
    nem, én már hozzászoktam ahhoz, tudom mik azok a hibák amikkel eggyütt kell tudni élni, szal sztem simán jó lenne, ha tovább fejlesztenék a BFV-t.
  • schrank
    #76
    inkább ráfizetnél nem
    de most tényleg a bf2 motorjával lehetne jó vietnámot csinálni
  • Zs0lt1
    #75
    egyébként igazán csinálhatnának ilyen búszter pakkokat a BFV-hez is, még fizetnék is érte talán :-)
  • Zs0lt1
    #74
    hát figyelj, eddig a multból csináltak játékot, most ugye nemrég a 'jelenből', ezután már csak a jövő marad?
    bár remélem tényleg csak valami vicc.
  • joebacsi
    #73
    kb másfél mondatból, és egy kétes eredetű videóból van ez csak spekulálva, szóval egyáltalán ne vedd még készpénznek :)
    (amúgy a booster pack-ek után énmár nemsokmindenen lepődnék meg :))
  • dronkZero
    #72
    Ezt a BF2142-t tényleg komolyan gondolják? Én először azt hittem, hogy valami vicc, bár kicsit odébb van még ápr.1. Egy ekkora nevű sorozatot így akarnak tönkreqrni? Hát, sok sikert nekik hozzá. Remélem mire az kijön, lesz hasonló minőségű alternatíva.
  • akyyy
    #71
    loool, ettől kiskoromba anynira besz/rtam hogy most is félek tőle
  • Tomalak
    #70
    érdekes a dc ben meg bf2 ben ment mind1 mire az a peccs kijott a vietnàmot full meguntam.
  • haxoror
    #69
    Ha jól emlékszem az ágyújával tényleg nem lehetett a vízszintes alá célozni, egy csomószor kellett rátolatnom valamira ha dombtetőn voltam :/

    Hiába volt erősebb, emiatt meg a lassabb újratöltés miatt nem volt olyan über
  • schrank
    #68
    a felső tank látszik kisebbnek de azon pont egy lóbaszó könyököl nem egy porbafingó BMX-es kecseg
  • Danee
    #67
    ha a két ember ugyanakkora akkor a felső (tank) nagyobb :)
  • schrank
    #66
    vagy inkább a hülye gyerek BMX-szel
  • joebacsi
    #65
    a felső hangja mélyebb...
  • schrank
    #64
    szerinted mi különbség van a t-55 meg a t-54 közt

  • Zs0lt1
    #63
    az egyik peccsben tették bele a t72-t, bár igaz, hogy a tanknak sok köze nem volt a vietnámi háborúhoz.
    egyébként t55-re rosszul emléxel, nem az volt, hanem t54 ;-)
  • joebacsi
    #62
    hát keresnivalója tényleg nemvolt semmi, de asszem valami későbbi pöccsel mégis beletették :)
  • schrank
    #61
    alap vietnamban volt t-72 én csak t-55 -re emlékszem meg ilyen elsőgenerációs btr-60-akárhányas ami tudjuk évszámot jelent úgyhogy t-72-nek semmi keresnivalója nem volt a vietnámi háborúba
  • Zs0lt1
    #60
    lol a t72-vel csak a lámák nem tudtak lőni, az egyik legerősebb tank volt.
  • Beers
    #59
    Nevetséges az egész!
  • Tomalak
    #58
    Kiràl volt vietnàmban a t72 es is amikor beraktàk semmi nem lehett vele loni mert minden alacsonyabb volt nàla :d Amugy sokat bohocokdtam vele de az alap 42 sokkal jobb volt szvsz, meg ahhoz 1918 as mod :d
  • DummyBoy
    #57
    Hidd el nekem, ha a heliben odacsoszog hozzám az enemi és én nem hallom, akkor az fog legkevésbé érdekelni :)

    Mert megérdemlem :)
  • schrank
    #56
    egy fps-ben nekem ne szólogasson a háttérben a ezért nem játszo szkvadban sem mert mindíg pofázik valaki aztán nem hallom ha valaki csoszog felém
  • Mr Manson
    #55
    huhihó
  • Zs0lt1
    #54
    ratyik vagytok mind a ketten :ÐÐÐ
  • DummyBoy
    #53
    Nem is tudom ... Szvsz eddig az egyik leghangulatosabb game amit kiadtak ...

    Csak sajna ahhoz csapat is kell :)
  • Thanatos
    #52
    ebben énis mellédállok :PPP
  • Thanatos
    #51
    jáj ne szólaltál volna meg :DDD robotosegymásralövös, váááá :DDDD
  • Landor
    #50
  • schrank
    #49
    nah végre valaki mellém áll hogy a BFV az szar volt
  • Tomalak
    #48
    [Miért is nem? Muveletek sorrendje tudod osztàs és a szorzàs egyenrangù az nem lenne egyenlo ha 3213/(3x2) lenne. szvsz, aztàn lehet én vagyok hulye :d]

    Amugy biztos nagyon jo cucc lessz ha az eredeti team csinàlja és nem az aki a vietnàmot.
  • Danee
    #47
    Egyszer biztos kipróbálnám, csak ne bf lenne a neve.. aki játszott már valamelyik bf-el, az tudja, hogy ez nem ennek a játéknak a világa.
    De végülis eléggé logikus: volt már Battlefield a múltban (42), jelenben (dc, bf2) miért ne lenne a jövőben is?
  • schrank
    #46
    az ilyen sci-fi ...ziknak ott az UT állítólag abban is vammak járművek már ha a robotzsaru annak nevezhető de ha ilyen lesz a következő bf akkor kiköttetem a netet eladom a gépet és rendes életet fogok élni
  • bodesz
    #45
    ha lesz ez lesz az első BF amit kifogok próbálni :D :D :D
  • Svindler
    #44
    Max ha repül
  • Borg
    #43
    Jaja, Tribes1 10. évfordulójára :)