16212
Battlefield 2142
  • JohnnySmith
    #122
    Sztem ha kijön iszonyat sokan átjönnek vagy párhuzamosna fogják futtatni a régebbi BF játékokkal...Már csak a support miatt is.
  • Hatt
    #121
    Mégha nem is a 42-t de annyi régi háború van amit feldolgozhatnának.
  • Hatt
    #120
    Ez már csak roszabb lesz ahogy látom. Az első BF-es játék amit már eszem ágába nem jut megvenni.
  • haxoror
    #119
    Kíváncsi vagyok hogy ezeknek az űrfegyvereknek mekkora lesz a szórása vagy a tűzsebessége...

    Inkább az 1942-t újíthatnák be BF2 motorra szvsz sci-fit meg hagyják meg a Quake Wars-nak, amit eddig abból lehetett látni inkább az lesz úgy is a befutó
  • JAG1
    #118
    Le van maradva az EA. Link
  • TDC Geronimo
    #117
    \o/
  • mesor
    #116
    Hivatalosan is be lett jelentve a játék!
    BF2142
  • TDC Geronimo
    #115
  • Kovács legény
    #114
    azok szétfagytak kipusztultak fókákra vadásznak Ember tragédiája meg minden
  • haxoror
    #113
    Amcsik nem is lesznek?
  • Kovács legény
    #112
    a lényeg akkor az hogy nemlesz sivatagi pálya:)
  • JohnnySmith
    #111
    Hardwired.hu
    "2142-t írunk. Jégkorszak fenyegeti a Föld lakóit, s a világ lakosai végső elkeseredettségükben két fő katonai haderő köré összpontosul. A helyzet egyszerű és kegyetlen: a meglévő, jégmentes területek csupán a Föld populációjának egy töredékét képesek befogadni, ezért aki a "Paradicsomon" kívül reked, arra biztos fagyhalál vár. Az Európai Unió és az újonnan alakul Pán-Ázsiai Koalíció küzd egymással a túlélésért.
    Hitech rohamfegyverek, emp gránátok, álcázó berendezések és védelmi ütegek, csatamechek, s nem utolsó sorban futurisztikus járművek - légi és földi egységek - teljes sora szolgálja ki a szembenálló feleket.

    Összesen 64 játékos állhat szemben egymással egy formális csapatban vagy a háttérben meghúzódva, parancsnokként agyalva a stratégiai lépéseken. Siker esetén nő a csapat renoméja, fegyverek, kitüntetések és egyéb jutalmak hullanak az ölükbe. Megjelenés idén télen."
  • TDC Geronimo
    #110
    Most már kivételesen egyetértek veled :D
  • JohnnySmith
    #109
    Aki a BF2-t szereti az úgy is BF2-zni fog... Nem nagyon értem az ellenszenvet.
    Maximum az lehet picit zavaró (képek vidók alapján) hogy nem nagyon fog labdába rugni a konkurensekkel szemben. De reméljük változik majd picit azért az engine.
  • Mr Manson
    #108
    Vazze, ez hihetetlen.
    Szememben tovább hanyatlik a DICE BF2 óta :(

  • mesor
    #107
    A láttotak alapján a Quake wars simán földhöz veri ezt a bf-et(grafikailag és kidolgozottságban minden féleképpen).
  • TS Zolly
    #106
    Alap grafika szerintem adott, csak más szkinek. BF2 mod. Asszem a jóslás beigazolodni látszik. Minden évbe lesz valami bf ratyiság.

    És egy kis off! Valamelyik 7végén lenne egy DC funolás. Akit érdekel, látogassa sürün a DC topicot. Schrank neked nem szól. Na jó, neked is. :P
  • joebacsi
    #105
  • joebacsi
    #104
    hát bfhez képest null különbség a kinézetben...egy snassz kiegnek talán elmegy...
  • Smuge
    #103
    Ha most ezt nem mondtad volna rá nem jövök
  • Danee
    #102
    nekem a képek alapján tetszik. végülis
    múlt: bf42
    jelen: bf2
    jövő: ez
    logikus
  • Neoncsoves
    #101
    Jeeee... :D
  • uHs Gerzson
    #100
    Téken kivül szólva szerintem a Quake wars miatt lesz kiadva a BF2142 nem meglepő a hasonlóság...
  • mesor
    #99
    Azért remélem ez csak valami buta mod vagy valami újabb booster pack lesz!

    Őszintén szólva ebben a kategóriában a láttotak alapján magasan a Quake wars viszi a pálmát!
  • TDC Geronimo
    #98
  • cofb-borg
    #97
    Én először azt hittem valami rossz vicc... komolyan, szóval van két igen jó alapjáték, nekem már a BF2 se igazán jött be most meg még egy pofont adnak a BF sorozatnak... egy 42 vagy egy vietnam vagy más egyéb csatatér a múltból.. de ez.. hát nemtom. Ez most igy sokkolt hirtelen :)
  • theodor
    #96
    cinkes ez a rész.Mindig is utáltam a jővő genyó fillinget.
  • Fenrir
    #95
    Kíváncsi leszek mit alkotnak a Quake Wars-szal szemben mert az is eléggé ígéretesnek néz ki.
  • M@TriX
    #94
    na az elsőp igazi képek megérkeztek...

    [url=http://jatekok.hu/index.php?kategoria=kepek&azonosito=b91abf5c73cbfc89578f5adf7406a220&num=4&jatekid=233]


  • DummyBoy
    #93
    Armed Assaultra meg OPF2-re kiváncsi leszek még addig ...

    Az a gáz, hogy ha együtt jön ki a Quake Wars-al akkor lesz konkurencia ...
  • JohnnySmith
    #92
    Ja igen az Orca :)
    Nekem mondjuk Terminator feelingem volt :)
    Lehetett látni láthatalan katonát is :) (predator skin :))) ) Biztos jó móka lesz mászkálni vele:)
  • Fenrir
    #91
    Azok a "repülők" eléggé emlékeztetnek a Command and Conquer-ből megismert repülőkre.
  • JohnnySmith
    #90
    Hát jah :) Bár engem a repelű cumók érdekelnek :)
  • Fenrir
    #89
    Harci robotos, lövöldözős tetszik, majd meglátjuk milyen lesz.
  • JohnnySmith
    #88
    Vagy közvetlenűl a Hardwired oldaláról.
    Hardwired
  • JohnnySmith
    #87
    Új muvi! Megjelenés még idén év vége felé.
    BF 2142 muvi
  • joebacsi
    #86
    hát ha nagyon kukacoskodni akarnánk, ott is az idióta életerő-sebbzés van a tankoknál, mint bfben, bár kicsit összetettebb formában, a könnyű járművek mozgása is erősen hagy némi kívánnivalót maga után, meg a járművek vezetése is erősen lebutított (nincsenek sebességfokozatok, kuplung, kézifék), de azért kőkemény szimulátor :)
    majd egyszer lesz egy ofp-screamer4x4-liveforspeed-lockon-wwiionline-il2-csipetnyibf kereszteződéséből egy überjáték, de addig be kell érni a sima ofpvel, ha reális harci szimulációt akarunk :)
  • Fenrir
    #85
    OFP nem az agyatlan 13 éves vérpistikék játéka akik végigugrálják a pályát és gránátvetővel lőnek mindenkit :)

    Btw az Age of Empire utolsó része is majd a jövőben fog játszódni, ők is végigvisznek egy idővonalat.
  • schrank
    #84
    miért az OFP az szimulátor
  • joebacsi
    #83
    persze, más mint az ofp, de ez a mod, ami a lehető legrealisztikusabb próbál lenni a bf motor alatt...egyedül talán a látóhatár az, amivel nemtud mit kezdeni (legalábbis ofp-hez képest talán ebben van a leginkább lemaradva), többi dologban viszonylag korrekt...(jó bele lehet azért kötni elég sok helyen, pl 1 ember is képes irányítani a tankot, nem zoomolható az optika, etc...)
    amúgy maga a mod több mint az alap, csöppke 2 giga, ezis azt mutatja, hogy szinte egy teljesen különböző játékot kapsz vele :)
    ha van egy kis időd próbáld ki mindenképp...