16212
Battlefield 2142
  • Mester01
    #363
    Ez mi? már lehet szervert berelni mikor majd kijön a játék egyböl legyen ranked server?????????
  • Mester01
    #362
    Igazad van ez nem bf2 hanem bf2142...
  • uHs Gerzson
    #361
    Ez nem bf2 b+ :DDD
  • Mester01
    #360
    De hogy csinálom ugy akor kevesebb lesz a hozászolásom.. :DDDDD (Stat?:DDDD)
  • Mester01
    #359
    jah jah. :DDDDDDDDD
  • uHs Gerzson
    #358
    M3st3r, csináld úgy hogy elöbb megnézed az állitolag új filmet és utána írod be hogy van valami- vagynincs ;)
  • Zsolo007
    #357
    Egyébként ezek a képek melyik játékból valók?
  • JohnnySmith
    #356
    :DDDD
    Nincs semmi új hír szal nem nagyon tudok hozzá szólni még én se :D
  • Zsolo007
    #355
    Elvagy te egymagadban :D
  • Mester01
    #354
    Ez megint 1 régi video..
  • Mester01
    #353
    uj videjo! 213MB
  • Mester01
    #352
    Ne töltsétek le a videot ami 248MB (tömöritve és mikor kicsomagolod kapsz egy 630MB videot) ami 2 perc és már látuk régeben... csak most jobb a kép meg van kommentátor..
  • Mester01
    #351
    lol kijött ma egy uj video ami 248MB....
  • mesor
    #350
    jah nem hogy a bugokat javítanák! :P

  • Mester01
    #349
    Hehe milyen viccesek ezek a DICEs fiuk ..


  • Mester01
    #348
    L hiszem hogy blabla....
    CSak röviden mond L hogy mit irnak :)))
  • Fenrir
    #347
    Nem fontos, csak blabla :)
  • Mester01
    #346
    Great things around the corner.
    May 27, 2006

    Alright we have a lot going on here at Bf2142 Unofficial, if you hadn't noticed we have recently changed our domain name to bf2142unofficial.com from bf2142.us. We feel that there's more to the name of a website than getting the fewest letters possible, relevancy for one. Another reason we changed names, is because there is a possible merger coming up in the very near future with Combat Studios.

    Who is Combat Studios you may be asking? Combat Studios ( http://combatstudios.com/ ) is a great group of people whom have become recognized as a leading internet community organizer. They have close relations with several Battlefield related news sites, as well as EA themselves. One of the tasks that has been giving to Combat Studios via EA is running their Ranked server system ( http://www.bf2rankedservers.com/ ). Now for us this means many great things, best of all being the exclusive content with we will have full access to. I have also been promised a introduction to some of those key players behind the production of BF2142.

    (Tegnapi hir lehet hogy fontos tömören valaki irja le magyarul.. :D)
  • Fenrir
    #345
    Meg lehet szerezni az ellenfél dögcéduláit. Ezt csak akkor kapod meg ha késsel ölöd meg, más fegyverrel nem tudod megcsinálni.
  • Mester01
    #344
    Pan Asian Coalition (PAC) jele.
    European Union (EU) jele.
    Dog Tags = Every player has dogtags with him. Another player can get them from you, when he kills you, using a knife. No other weapon allows you to do this (Valaki forditsa le.. :D
  • JohnnySmith
    #343
    Passz még mindig :)
  • Mester01
    #342
    Áhha köszi!
    Tudsz valami infot mikor jöhet ki a demo vagy a FULL?
    (1 ével ezelött már régen kint volt a demo a BF2höz)
  • JohnnySmith
    #341
    Ez jól szemlélteti :)

  • JohnnySmith
    #340
    Valami olyasmi hogy a Bloc-2 ATM rakétákkal meg kell lőni 4x-5x ami 2percenként jön. Ehhez silókat kell elfoglalni, aztán akkor lemegy a védő pajzs a Titánról. De ha több Bloc-2 silót foglalsz el akkor ugye a folyamat gyorsabb.
    Utánna jönnek az APC-k a launch padokkal fellövik az embereket, bent 4 irányító panelt fel kell robbantani utánna lehet pakolni a reaktorhoz a bombát.
    Aztán angolosan távozni, vagyis rohanni mint az állat :)
    És még van valami bonus is ami ezidáig ismeretlen.
  • Mester01
    #339
    Titán modrol leirás hogy mit is kell csinálni! valaki leirná magyarul öszegezve?
  • JohnnySmith
    #338
    De nem írnak megjelenést csak várják meg elmélkednek :D
  • Mester01
    #337
    Én olvasgatom a külföldi oldalakat ott irnak valamit a DEMOrol...
    LINK
  • JohnnySmith
    #336
    Jó kérdés :D
  • Mester01
    #335
    Nekem idáig ez uj volt! :)
    Nagyon jo kis movie már várom nagyon a demot csak kérdézes mikor jön ki?
  • JohnnySmith
    #334
    Oks :) Nem akarok kukacoskodni de ha megmutatod hogy a HW hol írja hogy ÚJ muvi akkor elfogadom :))) Mert ugye mindenki tudja hogy nem új.
    (Félre értés ne essék nem akarom védeni a HW-t)
  • Zsolo007
    #333
    Te nem, de a HW igen :D
  • JohnnySmith
    #332
    Nem írtam hogy új. De már a jobb minősége miatt is érdemes megnézni így azért hangulatosabb:)
  • Zsolo007
    #331
    Ez nem új videó. Legalábbis nekem nem. Gamespotos közvetítésben mutatták, annyi hogy jobb minőség itt :)
  • JohnnySmith
    #330
    Sorry :)))
  • Mester01
    #329
    De legalább nem csak én irok ide.. :)
  • Mester01
    #328
    Bazz elöbb irod le akor nem regisztrálok egy oldalra ahonnan ugyan ez jön! :)
  • JohnnySmith
    #327
    Nagyon hangulatos!
  • JohnnySmith
    #326
    HW:
    "Egy öt és fél perces múvit adott ki az EA, amelyben kicsit részletesebben bemutatja a Battlefield 2142 futurisztikus harci eszközeit ..."
    Battlefield 2142 demonstráció
  • Mester01
    #325
    Videjóóóóóóóóók! :)
  • Mester01
    #324
    A HLSWben nincs olyan opcio hogy Server Nevet irok be és megkeresi?
    Mert régen mikor még nem jött ki a CoD2 akor azon keresztül néztem hogy kij átszik rajta milyen pálya megy stb...
    Ezt nem lehetne megcsinálni a BF2142vel?
    (Ezt kéne megtalálni E3 EAUK Server)

    u.i:Irjatok már ti is valamit ne csak én! :)