16212
Battlefield 2142
  • Mester01
    #403
    Mert ő csinált 1.nek ilyen topicot :))
    Akkor szavazük meg hogy ÉN leszek a házigazda JO?:DDDDDDD
    Bannert nem csinál valaki?
  • Me0w
    #402
    Csak tudnam miert te vagy a topik gazdaja, hogyha ertelmesen nem lehet beszelgetni a jatekrol. Egyebkent meg, lehetseges hogy az sgre irogatas miatt kimaradt az eletedbol a Mechwarrior szeria, ahol minden a Mech'-ekrol szolt, innen a tema.
  • mesor
    #401
    Gondolom csak életben szeretnék tartani a topicot valamivel ami ehhez a játékhoz kapcsolódik. Visszagondolva bf2 topic a játék megjelenése elött fél, háromnegyed évvel már hogy pörgött. :)
  • JohnnySmith
    #400
    :)
    De felmerülhet. (felesleges szájtépés ugyan de felmerülhet persze)
  • Nagydög
    #399
    Es egy szamitogepes jatekkal kapcsolatban nem merulhet fel semmi, ami nem szamitogepes jatek, ugye?
  • Zs0lt1
    #398
    ilyeneken nem csodálkozom, annó, mikor kiadták az első videót a bf2-ről, azon vitatkoztak, hogy egy tank tényleg elfér egy akkora szűk utcán, mint ami a videóban volt :D
  • JohnnySmith
    #397
    LOL ez most valami vicc?????
    Remélem tudjátok hogy egy számítógépes játékról van szó :))))
    Ennyire tudományosan megközelíteni és még alátámasztani, neharagudjatok de idiótaság.
  • Cobra.
    #396
    BF2 topicban indult vita arról mi értelme a mechnek, van-e bármi előnye a lánctalpas tankkal szemben.
    Szerintem a jelenlegi technikai szinten nincs semmi előnye egy lépegetőnek egy hagyományos kialakítású tankkal szemben, mert az energiaellátása elég problémás lenne. Amint sikerül megoldani, hogy olyan méretű mechet lehesen összehozni, mint a Mechwarriorban, akkortól lesz előnye a lépegető felépítésnek. Egy 2, 4 esetleg 6 lábú felépítmény bármilyen terepen gyorsabban tud mozogni, mint egy tank és mellette több fegyverzetet és erősebb páncélt lehet rárakni. Egy 8-10m magas robotnál ugye nem sokat számít, hogy a tömege miatt mennyire sűllyed bele a talajba, megfelelő kialakítás esetén könnyedén tovább tud jutni.
    Amíg meg csak az egyik oldalna kvannak ilyen fegyverei, addig még ott van az ellenség moráljának gyengítése is, főleg ha hagyományos fegyverekkel nem lehet komolyabb kárt tenni benne a tanknál jóval erősebb páncélzat miatt.
  • JohnnySmith
    #395
    De az BF2 topik ez meg 2142... nem is értem miért nézzék be oda? ;)
  • Zs0lt1
    #394
    hát ezt már kb egy hete tudjuk ;-)
    néha benézhetnél a bf2 topikba ott is sokxor téma ez a játék ;-))
  • JohnnySmith
    #393
    "A BF széria legújabb tagjának demoját 10 nappal a teljes verzió piacra dobása előtt tervezi a remélem mostanság rengetegszer csukló EA/Dice páros. Egy nyílt beta tesztverziót is terveznek a nagyközönség számára amiről csak annyit árultak el, hogy 10.000 játékost invitálnának meg augusztus környékén bugkeresőnek. Őszinte szívből remélem és kívánom /bár erre a piac helyzetét ismere holmi kevés esély van/, hogy egy hatalmas pofáraesés legyen a 2142, mert amit a fejlesztők műveltek az 1.3 patch megjelenésével és ennek kimagyarázásaval még a mai napig nem találok szavakat."
    HCGamer.hu
  • Mester01
    #392
    Uj infok + 3 pálya kép...
  • Mester01
    #391
    Új képek!
  • The FlashBack
    #390
    Pár új screenshotot találtam:)
  • The FlashBack
    #389
    nem olvasom:P
  • Fenrir
    #388
    Pedig a Gamestar szokott nagyokat mondani :)
  • The FlashBack
    #387
    Na, azokok ügyesek voltak:]
    Egyébként, már a gémkapocs is írja, szal valami lesz:)
    De én voltam az első:D
  • Fenrir
    #386
    Az Amazon is meghatározta már pár játék kiadási dátumát akkor amikor még a fejlesztők sem tudták úgyhogy no comment :)
  • Repülő Gyík
    #385
    Már lassan több fórumba írok, mint ahyány órát dolgozom naponta:)
    Azt sem tudom, hova mit szabad /illik/ írni:)
  • uHs Gerzson
    #384
    Ennyire azért nem vagyok belemerülve, amugy meg BF2 MÓDOK FTW!!!! ha már off :DDD
  • Repülő Gyík
    #383
    Ha én tudom futtatni, akkor Te is:)
  • Repülő Gyík
    #382
    Ha megnézed a fórumát, van kiút a PhysX kártya alól! :)
  • uHs Gerzson
    #381
    kell ahoz még az a vacak fizikai gyórsitó kártya is, lehet maradok a Frontlines-nál ;)
  • Repülő Gyík
    #380
    Már nem érdekel az sem, a CellFactor valami rettenetes cucc:)
    Meg gépbe is az kell alá, de a Te géped "simán" vinné /igaz akkor is akadna/
  • uHs Gerzson
    #379
    Mert BF2 kiadása után tudjuk hová ment a munkaerő BF2 alól (BF2142)
  • Repülő Gyík
    #378
    És azótase sikeredett a réseket befoltozni!
    :):):)
  • uHs Gerzson
    #377
    BF2-t is 6 hónappal halasztoták el, szerinted? :) Amugy lehet tényleg meg fog okt. 19-én jeleni ha csak beraktak új fegyvereket, járműveket, pályákat :P
  • The FlashBack
    #376
    miből gondolod?:\
  • uHs Gerzson
    #375
    Szerintem elhalasztják :DDD
  • Repülő Gyík
    #374
    Ha az EA oldalán látom akkorsem hiszem el:)
    /vagy csak nagyon nehezen/
  • The FlashBack
    #373

    In Battlefield 2142, players choose to fight for one of two military superpowers - the European Union or the newly formed Pan Asian Coalition -in an epic battle for survival. EA has narrowed down the BF 2142 from Winter 2006 to October 19th.

  • Zsolo007
    #372
    [URL=http://www.worthplaying.com/article.php?sid=34620&mode=thread&order=0]link...nem "annyira" hivatalos[/URL]
  • The FlashBack
    #371
    Najó...
    Kiraktam, ide

    Egyébként már nem emléxem a pontos linkre, de arra igen, hogy bazi nagy piros betűkkel volt írva, hogy; "coming October 16"
    Nem én találtam ki:-)
  • Mester01
    #370
    Hogyne nem tudtad?:)
  • Repülő Gyík
    #369
    Hát én mindent megnéztem, de seholse láttam megjelenés dátumát!
    Esetleg egy linket, hogy hol van ez a hivatalos oldal?
  • JohnnySmith
    #368
    Van 5-6 hivatalos oldal? :DDDDDD
  • Mester01
    #367
    Melyiken mert ismerek vagy 5-6 oldalt de egyiket sem látam..
  • The FlashBack
    #366
    Hivatalos oldalon ki van rakva:]
  • Mester01
    #365
    Ezt honnan veszed?

    u.i:Akkor Aug vagy Szept-ben lesz DEMO :))))
  • The FlashBack
    #364
    [quote]
    A Battlefield 2142, egészen pontosan, 2006 október 19-étől. Nagyon várjuk! :)
    [quote]