16212
Battlefield 2142
  • Mester01
    #443
    Elég kihalt ez a Topik!
    Egyébként ma mutatákbe hogy hogyan fog kiézni a BOX a DVDtokon! :)
    Elég sok informácio van ITT!
  • Kovács legény
    #442
    hát van még mit finomitani rajta:)
  • haxoror
    #441
    A droid azt tudja amit beleprogramoznak, nyilván a legprofibb emberkatonák trükkjeit és tapasztalatát kódolják bele míg egy átlagos ember katona tényleg "átlagos" szal sztem pont a droid lenne előnyben ami az észt illeti
  • haxoror
    #440
    3 nap alatt szomjanhalnak, ez se sokkal humánusabb
  • Kovács legény
    #439
    Miért kéne kiirtani őket? Elég ha megvakulnak lebénulnak egy hétre-hónapra vagy tudja franc mi-mindent lehetne még csinálni.
  • SonicBoom
    #438
    A harci droid gyenge pontja meg az lehet, hogy nincs benne ember -> kijátszható az esze.

    Bio fegyverekkel hogy szállsz meg egy területet? Népírtás?
  • kBagyula #437
  • Kovács legény
    #436
    a biologiai fegyók mellett minek ez a sok szar? már kisérleteznek olyan cuccal amitől buzi lesz az ellenség
  • haxoror
    #435
    Vagy power armorosok helyett egyszerűen ledobni egy bombát az ellen főhadiszállására?

    A harci-droidokban több fantázia van szvsz, a power armort mindig is korlátozni fogja a gyenge pontja: ember van benne.
    Mégha a páncél sokat is bír az ember benne attól még törékeny marad.
  • SonicBoom
    #434
    Tény, hogy mai technikával sem power armor, sem mech nem valósitható meg (vagy legalábbis olyan kecses lenne mint egy elefánt).

    DE ha lenne egy jó mesterséges izom, a power armor lenne az első. Ledobni nagy magasságból az ellen főhadiszállására egy csapatot, pl. egy bradley tűzereje és páncélzata egy ember mozgékonyságával már elég vicces ellenfél lenne...
  • Fenrir
    #433
    Most ez mind szép és jó, de nem lehetne már egyiket betenni bannernak?
  • haxoror
    #432
    Mikor jön a patch?
  • matyi08
    #431
    sztem meg nem egyszerre lő mindkettővel, hanem felváltva.
  • mesor
    #430
    Vagy már most bugos a játék! :P
  • [NST]Cifu
    #429
    Valószinüleg azzal is tüzel, legalábbis mindkét gatling-gépfegyverből repkednek ki az ellőtt hüvelyek, ha megnézed...
  • kBagyula #428
    Az a gatling most sült be épp... :D
  • Kovács legény
    #427
    amugy a robotoknak eséjuk sincs az emberek ellen,
    pofánöntöm kromofággal mikrobit oszt jóvan:)
  • Kovács legény
    #426
    valóban az első a jó és tényleg lőhetne:)
  • haxoror
    #425
    szerintem a legelső a legjobb!

    (persze telhetetlen vagyok, még jobb lenne ha a jobbos gatlinggal is tüzelne! )
  • [NST]Cifu
    #424
    Sajnos a 4. és 5.-ös képek logóin nem tudok mit javítani, mert megpróbálom elsimitani az éleket, csak ronda pacák lesznek belölük... :\

    [center]













  • [NST]Cifu
    #423
    A logó azért ilyen "érces" a 3. kép kivételével, mert felnagyítottam, amitől ugye kijöttek ezek a csúnyaságok, de nem volt már lelkierőm szórakozni vele. Lehet mindjárt nekiesek, oszt gyorsan lerendezem... :)
  • kBagyula #422
    Hja, a 4-5-ös képek a legjobbak. A 4.kép feliratára kéne egy kis élsímítás oszt tutkó.
  • haxoror
    #421
    Bazzeg a 6-on csak gyalogmókusok vannak az AKÁRMELYIK játék lehet, a BF sorozat viszont a járművekről szól szal a Mech pont jó szimbóluma lehetne a gémnek, had ne magyarázzam már a nyilvánvalót egy bf-esnek :D
  • uHs Gerzson
    #420
    Én is a 6. szavazok csak a rajta lévő logot kénne elsimitani, én ennyit kérek :)
  • [NST]Cifu
    #419
    Szigorúan szvsz úgy látom, hogy egyelőre nem megvalósítható egy power armour (exoszkeleton inkább), illetve csak rövid időszakra működőképes (pl. SWAT egységeknek ideális). A hiba jelenleg az, hogy nincs hozzá olyan energiaforrás, amely képes huzamosabb ideig működni és elegendő energiát leadni a nélkül, hogy a katona egy 200 literes hordót cipeljen a hátán, teli üzemanyaggal.

    Taktikailag kétségkívűl előnyős lehet ugyanakkor, hiszen kellő védelmet képes nyújtani a katona számára (egy, a gépkarabélyok ellen kellő védelmet nyújtó, egész testet befedő páncél tömege 60-80kg körül van, ezt ugye folyamatosan cipelni irreális).
    Nem véletlenül kutatják annyira japánban és az egyesült államokban. ;)

    Ami a Mech-eket illeti, ott kissé árnyaltabb a kép. Egyelőre nehezen tudom elképzelni, hogy egy Mech komoly előnnyel rendelkezne egy harctéren egy harckocsival szemben, ugyanakkor mindenképpen bonyolultabb, ergo drágább szerkezett lenne.
  • [NST]Cifu
    #418
    Nem véletlenül csináltam különféle 2142 logókinézeteket, ha összehozzátok melyik kép melyik logóval legyen, megcsinálom. Ahogy nézem az 5. és 6. kép szimpatikus eddig a népeknek, akkor azokra holnap majd csinálok 1-2 változatot.
  • JohnnySmith
    #417
    Hát jah az se rossz :)
  • haxoror
    #416
    Az 5-ös a 3-as fontjával szvsz
  • Zs0lt1
    #415
    állatul néznek ki, ha választanom kéne az alsó kettő közül voksolnák mondjuk a legalsóra :-))
  • Zsolo007
    #414
    Olvasgass battletechet :)
  • JohnnySmith
    #413
    Fen kijön akkor 1üt mehetünk mekket írtani :DDDD (miután ArmA levertük a resistanceokat M1A1el ) :DDDDDD
  • Fenrir
    #412
    6. ftw...
  • JohnnySmith
    #411
    Vagy 5 vagy 6 :) de a 6ot is csak az 5ös fontjával :)
  • Mester01
    #410
    5. szavazok szerintem az jol nézz ki!
  • SonicBoom
    #409
    Visszatérve a robotok/mech-ek életképességéhez, agyaltam én is egy kicsit.

    Szóval a modellezésbe éppen egy ilyen harctér-szimulációs játék segíthet, ahol ki lehetne tapasztalni milyen tulajdonságokkal is kellene rendelkezzen ha életképes akar lenni.

    Összességében, mai szemmel egy kisebb mech, vagy inkább power armor lenne életképes, ha valaki látta azt Appleseed-et, tudja milyenre gondolok (aki nem látta, sürgősen pótolja!).

    Képzeljünk el egy a ragadozó állatok izmainak hatékonyságával (energiaigén/erőkifejtés/önsúly/szabályozhatóság) rendelkező mesterséges izmot ami egy 3-4 méteres gépet mozgat. Plusz telipakolva mindenféle csoda elektronikával, érzékelőkkel. (Ajánlott irodalom a GITS:Stand Alone Complex.)

    Érdekes jövőkép lenne, ha valaki (ez már sci-fi) építene ilyet, a világ hadseregei a mai technikával esélytelenek lennének, mint amikor az első világháborúval lovassággal meg kivont karddal mentek ez első tankok ellen...
  • JohnnySmith
    #408
    THX Cifu :) A gyors és igényes munkát.
  • [NST]Cifu
    #407
    [center]









  • Mester01
    #406
    Interjú + Rendszer követelmény!
  • JohnnySmith
    #405
    Lehet beszélgetni a játékról :) Csupán reagáltam :) Itt ugye nem volt róla szó csak a BF2 topikban, azt meg minek olvasgassam.
    Mechwarriort (4) ismerem játszottunk vele nem kis sikerrel. (egyébként)
  • Cobra.
    #404
    Az a házigazda feladata