16212
Battlefield 2142
  • Mester01
    #848
    Remek....
    Nekem sikerült föltelepitenem aztán account conection error! GRAT!
  • Alwares
    #847
    Köszi müködik és jön is szép sebeséggel, reggel már Bf2142-zni fogok ezaz!
  • Mester01
    #846
    www.p0wn.com/bf2142_beta/Battlefield_2142_FP_Tuning_Beta_client2.exe
    proba ha nem müxik akkor nagyon sajnálom.. :(
  • Alwares
    #845
    Azt a linket add meg gyorsan!
  • Alwares
    #844
    Most nyitott béta volt, egy ideig de annyian jelentkeztek hogy most megintbezárták, az idegesit hogy várnom kellet 50 percet hogy elinduljon a letöltés erre most vissza jövök és a töltés csik még a felénél van és azt mondja még van 60 perc pedig már tök rég elinditottam..
  • Mester01
    #843
    De komoly 1orával ezelött a bf2142-ön volt egy LINK#2 hogy ne csak arol a kötsög fileplanetröl lehesen leszedni a gamet!
    Most beakarom copyni és már kivették! De komoly...
  • Paranoia
    #842
    hjó
    aztán privibe nyomhatnád a linket is
  • Mester01
    #841
    Nem tudom miért irtam azt..
    De ha nem hiszed majd (remelem 50perc mulva) csinalok shotot mikor telepitem
  • Paranoia
    #840
    1óra?
    1órával ezelőt még 6-7óra volt.
  • Mester01
    #839


    Közel 1óra még!
  • Paranoia
    #838
  • Mester01
    #837
    Hehehehehehe :DDDDDDDDDDDD
    Találtam 1 linket ahol most tölti 180kbit/sel! :)

    Bazz 6-7óra mulva lesz lent! :(((
    GRRRR
  • Alwares
    #836
    Nekem 41
  • Mester01
    #835
    Nekem 46perc mulva kezdi meg a letöltést! :)))
    Nem baj majd Holnap vár a BF 2142 :)
  • TDC Geronimo
    #834
    "Bugok javitva" év vicce :D
  • Alwares
    #833
    Igen már van kódom. Már rég le volt töltve a játék de már meguntam hogy fölöslegesen foglalja a helyet a gépen ezért letöröltem most lehet letöleni ujból... ÁÁÁÁÁÁ...
  • crow
    #832
    Oké, IGN.com-ról sikerült reggelni letöltéshez.
    Aszongya 30 perc múlva indul a letöltés.
  • Mester01
    #831
    Pont most kiadtak egy uj Bétát Bugok javitva stb... de ez is mint a régi a köcsög Fileplanetröl szedhető le....
  • Alwares
    #830
    Melyik oldalon lesz?
  • Mester01
    #829
    Állitolag ma 22:00ig megkell érkezni a Nyilt Bétának...
    (De szerintem csak holnap lesz belöle valami)
  • FLeK0
    #828
    amint nyílt lesz a beta lesznek szerverek is a letöltéshez, csak ingyenes regisztráció kell.
  • Mester01
    #827
    De még ott van az ign.com
  • crow
    #826
    Aha, csak a ku*va Gamespy-nál regisztráció kell a letöltéshez, ami meg fizetős...
  • TS Zolly
    #825
    Béta verziohoz kulcsokat adnak ki minden korlátozás és fizetés nélkül. Asszem ez a lényege.
  • Mester01
    #824
    The open beta will start today, and this is how it's going to work.

    IGN and Gamespy are going to giveaway 12 thousand extra keys without any registration limitation meaning there is no need to pay in order to become a beta tester.
    Moreover, Dice and EA are going to giveaway another 10-11 thousand of keys.

    Stay Tuned for updates.

    Valaki forditsa le pls!
  • atomboy
    #823
    Ahogy nezem, ugyanaz, mint ami BF2-re keszult. Es ugyanaz a motor van mindket jatekban, igy gond nelkul elindulhat ezen is... :/
  • atomboy
    #822
    A jatek internetes multiplayeres. Mit akarsz net nelkul?
  • Repülő Gyík
    #821
    Arra megtudná nekem adni valaki a választ, ha leszedem, van kódom, ebben az esetben tudok játszani olyan gépen, amin nincs internet? /LAN-on/

    THX
  • TDC Geronimo
    #820
    Szép kis "élménybeszámoló"! :)

    Mit is mondjak cseppet sem lep meg. Már a Battlefield 2-vel elkezdtek vmit, amit úgy látszik folytatni is kívánnak. Számomra nem okoz többet élvezetet ez a sorozat, mint annó a 42,bfv és azokhoz készült modok okoztak. Így kell tönkrevágni egy ilyen sorozatot, az EA ehhez ért meg a parasztvakításhoz. Sajnálom a BF sorozatot, kár érte... :(
  • Thanatos
    #819
    demost őszintén..., ez ea-tól te vártál mást??
  • Paranoia
    #818
    dejó
  • dicehater
    #817
    Battlefield 2142 – egy korszak vége?

    Itt van hét a béta teszt egy ideje a gépemen (köszönet érte a www.battlefield.hu –nak), mit is mondhatnék? Lehet szidni, szeretni, leköpni, imádni, én azért megpróbálok független gamerként beszámolni a meglátásaimról, de két dolgot szeretnék már most leszögezni:

    1. Szerettem a Battlefield 2-t. Már nem szeretem annyira mint régen, elmúlt a szerelem, tudjátok, a szokásos téma, jött a papája és azt mondta neki: lányom ne viselkedj már úgy mint régen, komolyodj meg! 2006. március 23.-a gyásznapként vonul be a BF2 community AK-val és M16-al írott történelem könyvébe. Mi is történt pontosan? A gyártó/fejlesztő/kiadó cég (állításuk szerint) a RAJONGÓK nyomásának engedve egy újabb javító csomagot tett közzé, nevezetesen a rettegett 1.3-at. Mi is egy javítás lényege? Hát, hogy kijavítson valamit ami nem tetszik a játékosoknak, ami esetleg már több hónapja (de azóta már egy éves kort is betöltötte kedvesünk) zavarja őket, valami olyat, ami miatt még tovább kitartanának mellette, hisz a konkurencia is lohol a nyomukban. A Dice/Electronic Arts olyat tett szerintem amit eddig kevesen mertek meglépni, tudatosan tette (kerestem itt a szavakat de nem találok helyesebbet) sz*rabbá a játékot.
    Elsősorban ami a legnagyobb gondot jelenti a mai napig (!) több száz oldalas fórumokon megnyilvánuló anyázáson is lemérhető az ún. squad hopping elvétele a kedves játékostól. Nem ragoznám inkább, hogy mi ebben a megdöbbentő, aki játszott, tudja, aki nem annak legyen annyi elég ez olyan mintha a CS-ből kivennék az AWP-t, a Warcraft 3-ból a hősöket, a chilis babból a paprikát. De nem. Nem ez nem volt elég. A patch hatására a szerverek FOLYAMATOSAN omlanak össze, néha csak 1-1 usert vág ki, néha mind a bent lévő 30-60 játékost. Gondoljatok bele, végre találkoztok valami értelmes ellenféllel, tényleg jó a játék, nem sima Noob Norbikat küldesz a másvilágra, szerver fagy, játszma vége, pontjaid elvesztek. Anyád. Kifejezetten öröm pl a Wake Islanden ha 30. perc eltelte után történik hasonló... Kivág az asztalra a játék, nem egyszer, nem kétszer, számtalanszor. Azóta eltelt négy hónap és SEMMI fejlődés. Bocs hazudtam. Van már beta patch, mert a végsőt meg visszavonták a kiadása előtt (hahaha) mert EDDIG SOHA NEM TAPASZTALT problémákat találtak. Vajon mit? Rakéta átmegy a tankon? Redname bug? Fegyver magától vált lövési módot? Az utca végéig nem látok el Karkandon csak „külső program segítségével? Ébredj apukám, ezek már egy egész éve (!!) a játék részei! Még soha nem látta ezeket tesztcsapat? Ki ott a project vezető, Ray Charles talán? Miért is gondolom hogy tudatosan tették ezt? Egyszerű, ki kellett volna álni a rajongók, a játékosok színe elé és bevállalni: „Ezt elkúrtuk, nagyon sajnáljuk. A foltot visszavonjuk, amíg nincs megoldás mindenki játsszon az 1.22-vel, mert annál nem fagynak a szerverek, van értelme a játéknak!” Esetleg kellett volna egy hotfix, ami szerver oldali beállításként tette volna lehetővé a bármikori squad váltást (így is jól járt volna mindenki), de valahogy ezt nem akarták…

    2. Ez még csak egy beta verzió. Se több se kevesebb, de már itt is megtapasztalhatunk néhány érdekes dolgot (persze hogy bugokról van szó), DE okkal gondolhatnánk, hogy ezek a hibák ki lesznek javítva a végleges verzióban. Okkal? Azok után, hogy a fejlesztők kis túlzással sz*rnak játékosok véleményére? Miért javítanák ki az új produktum hibáit ha a bátyus UGYANEZEN hibáit képtelenek voltak? Hirtelen megvilágosodtak? Természetesen azért, hogy a régit eldobd és az újat megvásárold…
    A Gamespot amúgy ezt nyilatkozza egy preview cikkben: „ez a soha nem látott személyre szabási folyamat lesz a csúcsa a BF sorozatnak” Persze mert eddig nem volt semmi, csak a 2 unlock kasztonként! Előrelépés? Egyet hátra kettőt előre tipikus iskolapéldája…


    Játék betölt, profil kreál, itt feltűnik hogy az account rendszer végre magához tért, régen akár 30-40s is várhattunk egy bejelentkezésre, most megvan kb 4-5 másodperc alatt, ennek örülök. Tényleg. Hang, grafika belő, shader optimalizálós borzalom megmaradt, sajnos nem lett gyorsabb, (tudom, tudom bezzeg a CS:S-ben meg a FEAR-ben, de itt most hagyjuk ezt), pálya keres. Egyelőre egy 32 személyes pályán lehet küzdeni, van olyan szerver ahol beengednek 48 playert is, na ott már elég kemény hent megy, kiválóan alkalmas unclok pont gyűjtésre. Kitalálták a mesterek ugyanis a következőt: elvettek rengeteg dolgot ami a BF2-ben alap volt (claymore, shotgun, c4, shock paddle, gránát, medic csomag stb) kb mint Ludas Matyit kidobnak a csatatérre, aztán harcolj. Előléptetésnél szépen tuningolhatod a Robot Robidat, visszakapod a régi cuccokat, meg egy csomó más érdekes dolgot is ha nagyon sokáig eljutsz (instant spawn beacon bárhol a pályán, őrző-védő ágyú a fejed felett, ellenfél analizátor, atom zoomos sniper fegyver stb). Mostantól nem csak azzal dicsekedhetsz a suliban, hogy profi vagy a Karkandon, mert a fal mögül öltél meg 60 embert a hotel alatt, hanem azt is, hogy mennyi biszbaszod van a Roham Robi hátitáskájában. Nekem ez nem tetszik, vagy hogy mindenki értse, „nem jön át”. Ez nem innovatív csúcspont, hanem inkább egy Norbi updaten átesett Marianna-árok!

    Titan módot lehet egyelőre kipróbálni, ezt inkább nem is ismertetném, csapból is ez folyik mostanában, legyen elég, hogy egy kicsit továbbfejlesztett conquest módról van szó ahol 2-3 durva glitch felhasználásával, a csapatjáték teljes hiányában is megnyerhetjük a pályát kb 3 perc alatt.
    Aprópó csapatjáték: mondtam már, hogy egy silót (zászló helyett rakétasilót foglalunk, hogy megsemmisítsük a Titan védőpajzsát) egyedül is baromi gyorsan befoglalhatunk? Odamész/repülsz/ugrasz, hipi-hopi és már fehér is, bocs szürke. Sokkal jobban lehet érvényesülni magányos harcosként mint a Bf-ben de gondolom ez sem véletlen… Hős katonánk egy 40cm-es téglafat sem képes átugrani, csoda hogy létrára tudunk mászni. Ez lenne a jövő katonája? A fegyverek iszonyat erővel rúgnak vissza, az M249 ehhez képest lópikula, tudom biztos majd unlockolható lesz majd egy pontosabb fegyver is, de akkor is. A szinte használhatatlan alapfegyverek és csupasz katonák megjelenése még egy ösztönző dolog a játék megvételére, hisz sima BF2-nél warez/unranked szervereken nem sok mindenki hiányolta az unlock fegyvereket (nem volt sok, nélkülük is szépen lehet érvényesülni), de itt kis túlzással nem nagyon van mivel lőni… Néhány effektet túlpolíroztak: az egyik szállító jármű géppuskája pl.olyan torkolattüzet hagy maga után, hogy egyszerűen nem látod hová és kire lövöldözöl, de ez is még változhat. A látótávolságot kitolták, sokkal messzebbre látunk mint az elődben, de én medium beállítások mellett rondábbnak érzem a havas tájak összhatását, meg hát kevesebb fps-t képes is kipréselni magából a motor. Újabb fejlesztésnek talán itt lenne az ideje, de ide már erősebb vas kell az én konfigom viszonyítás képpen: 2800 barton, 1,5gb ram, 6800 agp, 16/6.
    A tankok, jeepek, apc-k még mindig elakadnak a helyi patakban (tudom ez nem bug, hanem feature) de azért ez már morbid. Hol van az elnyűhetetlen Robocop vagy ED-209 utánzat? Támadó helikoptert átvették a Terminátor filmekből, ott Hunter-Killer néven utal rájuk James Cameron de szerencsére (?) még elég gyengék a szenteim. Igazából járműből sincs túl sok, mindenki megkapta az utódját az alap Bf2-ből (AA járművet még nem láttam, csónak sincs a pályán, vadászjetek utódjait majd később mutatják be), a futurisztikus Blackhawk iszonyat gyors, kb 8-9s alatt az ellenséges Titánon landolhatunk, legyen az bárhol is a pályán. Gyorsabb lett a játék, nem is kicsit és ez jó. Megszülethetünk APC-ben, helikopteren (ezeket elég ha üresen (!) hagyjuk ott a pusztában), leaderen, leader beaconjén, anyahajón, siló mellett, kilőhetjük magunkat igencsak messzire a podok segítségével. HÁT EZ AZ! Ezt a dinamizmust, ölték ki az 1.3 megjelenésével és a squad hopping kizárásával, rájöttek, hogy hiba volt (dehogy hiba, tudatos, átgondolt döntés) de nem az alap termékben állítják vissza, hanem eladják új feature-ként a következő játékban! Kézikönyvben biztos lesz valami hasonló: „Éld át egy közeli jövő sokkoló háborúját soha nem látott dinamizmusában” vagy valami hasonló marketing hányinger. Olyan ez mint a jó politikus: egyik kézzel adok, a másikkal már veszek is el…

    Nem volt még szó a commander szerepéről: a feljebb már említett Gamespot előzetes szerint, „soha nem látott hatalom van a kezében, legfontosabb, hogy a Titan irányításával, elrejtésével, megakadályozza annak bevételét”. Elrejteni? A gyors repülő szállítóeszközök és a podok hatására, legyünk akárhol is a pályán , max 10s alatt az ellenséges főbázison tevékenykedhetünk. Nincs már tüzérség ami pusztítaná az ellent, helyette emp ágyú ami egy időre lebénítja a környezetében tartózkodó összes járművet, uav és scan megmaradt. Mivel commanderként majdnem mindig egyedül leszünk a hajón (többiek inkább pontot gyűjtenek a pályán) amig van pajzsunk, a Titan ágyúival még kilőhetjük a közelben tartózkodó földi/légi ellenséget, de ez egyelőre édeskevés, mert mint már feljebb említettem, egy Buga Jakab segítségével igencsak gyorsan, a pajzsok megsértése nélkül már reaktor közelben találhatjuk magunkat…

    Mit is mondhatnék még, azon kívül, hogy egyelőre csalódott vagyok? Zavar, hogy az előd legbrutálisabb hibáival rendelkezik még a játék (connection error, ctd), ráadásul az se ritka, hogy hiába van unlockolva, 9-10 fegyver és kütyü, azok nélkül kerülünk be a szerverre. Gondolj bele: nincs nálad claymore, medic csomag, csak vizipisztoly... A fejlesztő/kiadó egyelőre burkoltan a Battlefield 2 rajongók pofájába köp akik hiába várnak egy javító foltra, nem kapnak semmit sem, hiába duzzadt már akkorára a patch mérete egy önálló küldetéslemez. És ki az a barom aki még ezek után is játszik vele de a 2142-vel már nem fog? Hát például én is és sok más tízezrekben mérhető elvetemült játékostársam, már hát nincs más. Nincs hozzá hasonló jelenleg a piacon az fps műfajon belül, a nagy rivális. ET: Quake Wars 2007-ben jön csak, Team Fortress 2 is átcsúszott jövő évre. Kívánom találkozzunk még sokat a Gatehouse-nál, kempeljetek szét a Main Entrance-nál, lőjük egymást halomra Karkand külvárosában,

    üdvözlettel

    LoB Caroy

    ps:

    esetleg jókívánságokat és ennek ellenpólusát a chavez007kukacfreemailponthu -ra küldjétek
  • Steve79
    #816
    Bakker ez mekkora LOL már, ki sem adták még a játékot de hack már van. LOL
  • JohnnySmith
    #815
    Megbocsátunk:) Érthető hogy frusztrált vagy de nyugalom :)
  • DarkHorSe
    #814
    azert nem talaltal semmi hasznalhatot, mert nem hiszel benne elegge!!
  • Mester01
    #813
    Szerintem menj már L a jo ........ oda miert irsz hülyeségeket? legalább 1 linket adjál arról amit állitasz de ne mtudsz mert 1 idiota gyökér vagy!!!!
    sry mindenkitöl...

    jah bf2142.com-on találtam.

    Tomorrow check out Fileplanet. The official time is said to be 9am PST. The beta will be freely avaialble. Current beta testers can simply download the same one, and use their current key to play.

    The beta will go until the 12th of September after that. So enjoy all the play time you can get until the final version comes online.
  • DarkHorSe
    #812
    multidemo!!!!!!!!!!
  • Kovács legény
    #811
    de itt olvastam hogy van béta ,meg tesztelni lehet, én tesztelném aggyál kódot és küld el postán a játékot ,mert nemakarok töltögetni
  • Nauron
    #810
    nem csak dárt vödörrel:
  • Thanatos
    #809
    pfff...