16212
Battlefield 2142
  • Alwares
    #888
    Hát nem tudom hogy mért jelenik meg a titánon egy bizonyos területen igy a játék. Mert megnéztem minden effeketet támogat a videokártyám, amira szüksége van a játéknak!
  • Sawyer 01
    #887
    Alwares kicsit kölcsönadod a kulcsodaat? Csak amig megnezem miyen, utana kitörlöm tenyleg.
  • Thanatos
    #886

    kár hogy a kvietéel szépen lassan eltünik :(
  • Zs0lt1
    #885
    ez csak nálad ilyen, nézd meg a képeket, amiket régebben beraktam ide, ilyet én nem tapasztaltam. Egybként tényleg jó pár bugot kijavítottak, bár inkább csak a látványosakat, mint pl a modellekben levő boguk.
  • Paranoia
    #884
    ehehee
    #880
    énis buktam
  • Sawyer 01
    #883
    letöltöm ezt a beta-t, kell hozzá cdkulcs? ha kell hol találok?
  • q2w3
    #882
    Honnan tudok kódot szerezni hozzá?
  • Temporal Vortex
    #881
    Kinek? Hol? :)
  • Temporal Vortex
    #880
    Hurrá az ingyenes tesztelésről is lemaradtam. Egy nap nem olvasom a http://www.bf2142.com -ot és bukom :D

    Ime: http://www.fileplanet.com/promotions/bf2142/screening.aspx

    Ha valaki megunja és nem kell a kulcs, és privátban elküldené, hátha. Megköszönném.
  • Repülő Gyík
    #879
    Megnéztem vagy 20 netes rendelésnél, de mindenhol még csak mint infó van kint, előrendelés sehol:(
    Pedig kiváncsi lennék az árára.
    A megjelenéssel 2006 év vége, és 2007 közepe is olvasható, tehát egy kicsit követhetetlen a dolog! :(
  • Repülő Gyík
    #878
    Akkor csak lesz valami.
    /vagy nem/
  • Alwares
    #877
    Én se tudom hol lehet előrendelni de elvileg már kéne hiszen még a wow kiegészitőre is elő lehet rendelni aminek a megjelenése a blizzardot ismerve nem is lehetne homályosabb...
  • Repülő Gyík
    #876
    Előrendelést lehet valahol találni?
    Vagy ez még korai?
    Nézegettem, de Magyar előrendelést nem találtam sehol, meg a megjelenést is hatalmas köd fedi:(
  • Alwares
    #875
    Én ezt lehet majd meg is veszem. Ebben nincsen helikoptek ami tök jó mert sohse tudtam irányiani...
  • Sawyer 01
    #874
    Oks, ebbe is olyan pro leszek mint a bf2ben, cska eredetiben nem lesz meg :S
  • Alwares
    #873
    Szerintem iszonyú jó! Tölsd csak le!
  • Repülő Gyík
    #872
    Igazad van, de ha elolvasod a válaszod, és a Zsolt-ét, mintha lenne egy kis külömbség.
  • Sawyer 01
    #871
    De attól még jó? majd este kipróbálom.
  • Alwares
    #870
    Még bugos egy kicsit a játék, egy kicsit
  • atomboy
    #869
    Errol beszeltem, hogy netes jatek ez. Arra akartam utalni, hogy nincs lehetoseg singlehez es localhoz. Ezen kar volt megsertodnod...
  • Repülő Gyík
    #868
    Tudtam, hogy benned bízhatok:)
    Köszönöm szépen.
    Akkor máshol jól átvágtak:)
    Különben kép nélkül is elhittem volna:)
    THX
  • Alwares
    #867
    Nekem recseg a hang? Mit kéne csinálnom hogy ne recsegjen?
    Erről még fölösleges nyilatkozi még totál full bugos az egész...
  • Zs0lt1
    #866
    Jah és net nélkül nem indul a gém, mert be kell jelentkezni a master szerverre.
  • Zs0lt1
    #865
    Se a single player, se a local szerver lehetőség nincs bekapcsolva a bétában:
  • Alwares
    #864
    Hát ez szomorú. Én álalában megosztom az emberekkel amit tudok. Sokszor én is rákényszeredek hogy külföldi olalakra járjak...
  • Repülő Gyík
    #863
    Én is az Sg-n szoktam segíteni, de azt nem gondoltam, hogy 1 év alatt ennyit változott minden.
    Volt olyan is, amikor kezdő BF-esnek minősitettek, és elküldtek az anyámba, pedig csak egy Patch-röl élrdeklődtem, és olyan, aki csak a BF2-nél kezbett a sorozattal foglalkozni.
    De mindegy, akkor marad külföld.
  • Alwares
    #862
    Az SG fórumon mást vártál? Ha valahol vannak bunkó emberek akkor ez az a hely. Tisztelet a kivételnek!
  • Repülő Gyík
    #861
    Köszönöm válaszod!

    Különben én úgy gondoltam, hogy letöltöm, gépet netközelbe viszem, aktiválom, utána hazaviszem, és a Multi funkción bellül megkeresem a LAN lehetőséget, és indítok egy Lokal játékot.

    Abban reménykedtem, hogy egy segítőkész fórumozó lessz annyira kedves, hogy megnézi, hogy miután végzett az aznapi játékkal, lehuzza a gépről a netet, restart, és ha net nélkül indul a game, akkor nekem is fog menni!

    Elnézést, ha esetleg hatalmas idiótaság volt a kérdésem, de amikor ONLINE klános voltam, mindig megszoktuk nézni a fórumosók kérését, ha volt rá lehetőségünk.

    Én csak ennyit szerettem volna kérni, de a segítséget NEM MAGYAR fórumba kaptam meg, azért itt is köszönöm mindenkinek.

    OFF
  • Alwares
    #860
    Én már kipróbáltam, iszonyú jó lett ez szerintem! Kipróbáltam a Titán módot is, szerintem nem nagy újitás, mert a játékmenet nagyjából úgyanaz, de nagyon tetszik az egész. A gépek sokkal jobbak benne, mindegyik egytől egyik fontos lehet, akkor dobtam el az agyam mikor belepattantam egy kis csapatszállitóba vagy mibe és jobb gombal EMP gránátokat lött amivel sikeresen elpusztitottam egy ellenséges tankot. A legnehezebb része az vol mikor az APC-ből kilöttek a titánra és nekem oda kellett volna manövereznem, nem sikerült sajnos....
    Na igen azt hozzátenném hogy valami iszonyat bugos...
  • crow
    #859
    20 perc játék után a véleményem: iszonyat sz@r....
    Remélem ez több játék után változni fog...
  • mesor
    #858
    Én nem akarok elkeseríteni senkit, de tegnap az EA 25000 cd-key-t osztott ki megint a tesztelés 2. fázisára!

    Szal' nem vagyok benne biztos, hogy nem töltitek-e feleslegesen!
  • Thanatos
    #857
    jah csakha kész a sorbanállás rá kell akttogni a linkre :P
    amugy most rpobálom megint, ie-vel hátha megy
    opera-t emg ff-et eddig nem csipte :P
  • Alwares
    #856
    Akkor viszont állisd be az éjszakára a fileplanetet előbb utóbb hátha az is csatlakozik és regglere lehet le is jönne..
  • Thanatos
    #855
    passz, lehet már ők is tele vannak
  • Alwares
    #854
    Gondoltam csak azt hittem hogy nem találod meg, bár az meg megint hülyének nézés. Nekem megy max. sebességel, nem tudom mi lehet a gond nálad...
  • Thanatos
    #853
    nem vagyok hülye, kiegészitettem énis http://-el :)
  • Alwares
    #852
    Ezneked nem megy? Nekem megy: http://www.p0wn.com/bf2142_beta/Battlefield_2142_FP_Tuning_Beta_client2.exe
  • Thanatos
    #851
    próbáltam mindennel, semmi :/
  • Alwares
    #850
    Velem is pont ezt csinálta. Probáld meg a lentebb emlitett linket flashgetel nekem jön le csak ne felejts el http:// -t irni a link elé!
  • Thanatos
    #849
    hmm, nekem nem megy :/
    ezenkivül semmi más link?
    fp-n egyszer végigvártam 50 percet erre közölte hogy akkor még 68 perc...